Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Cały tydzień spędzisz w biegu, zaaferowany mnóstwem nowych spraw i ciekawych znajomości. Będziesz w doskonałej formie, a szczęście będzie ci sprzyjać. Mars pomaga ci zdobyć to, czego pragniesz. Pamiętaj tylko o własnych korzyściach i przestań się wstydzić, kiedy szef zapyta cię o pieniądze. W miłości sukcesy. Ktoś interesujący, kogo poznałeś przy okazji zawodowych spraw, może znów stanąć na twojej drodze.


Byk 21.04 – 20.05
Przez cały tydzień ktoś cię będzie rozpraszał i zawracał ci głowę swoimi sprawami. Nie daj się sprowokować do kłótni, ale też nie pozwól się całkowicie zdominować, bo przygniotą cię obowiązki. Mars pomoże wyznaczyć granice tego, co innym wolno, a czego nie. W miłości lepsza passa, ale sercowe podboje lepiej trzymaj w tajemnicy. W weekend szukaj okazji do zawarcia nowej znajomości.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Będą niespodzianki. Ktoś postąpi inaczej, niż się spodziewałeś i będziesz zmuszony do zmiany swoich planów. Nie wpadaj w panikę, bo całkiem dobrze na tym wyjdziesz. Dzięki mądrej taktyce i talentowi do negocjacji szybko zapanujesz nad sytuacją. W miłości czekają cię nowe pokusy i uczuciami warto się teraz bardziej przejmować. Zauroczy cię ktoś młody, ekscentryczny i nieokiełznany. Ktoś poprosi cię o pomoc lub pośrednictwo. Bądź wyrozumiały, bo przy okazji odkryjesz sekret.


Rak 22.06 – 22.07
W tym tygodniu będzie ci trudno skupić się na tym, co ważne i potrzebne. Dlatego nie stawiaj przed sobą zbyt ambitnych zadań. W poniedziałek unikaj nerwowych dyskusji, a reszta tygodnia będzie udana. W pracy zakończ konflikt z osobą, która czuje się urażona. Wyciągnij rękę na zgodę, a wszyscy na tym zyskają. W weekend znajdź czas, aby trochę bardziej o siebie zadbać.


Lew 23.07– 23.08
Odważnie zabierz się za trudne sprawy. Początek tygodnia będzie niespokojny, dyskretnie wszystkiego pilnuj. Ktoś podejmie błędną decyzję, a potem będzie cię błagać o pomoc i ratunek. Im bliżej weekendu, tym większy przypływ dobrego humoru. Postaraj się zrobić coś wbrew rutynie, bo możesz odkryć swój nowy talent, a nawet pasję. W miłości ważne decyzje spadną na ciebie.


Panna 24.08 – 23.09
Zachowaj więcej dystansu do otoczenia. Jeśli zbyt wiele weźmiesz na swoje barki, to możesz okupić to przemęczeniem i złością. Najpierw zadbaj o siebie i nie przejmuj się tym, co wyprawiają lub opowiadają inne osoby. Nie wszystkie plotki się sprawdzą, nie wszystkie ich plany dojdą do skutku. Ty spokojnie rób swoje. W miłości Wenus zadba o twoje szczęście, jeśli tylko znajdziesz czas na randkę.


Waga 24.09 – 23.10
Bez skrupułów wykorzystaj swoje atuty. W pracy wywalczysz podwyżkę lub premię, być może ktoś odda ci długi. Przypływ gotówki wprawi cię w doskonały humor. Pod koniec tygodnia pilnuj spraw urzędowych. Ktoś może pomóc ci załatwić ważną dla ciebie sprawę. Weekend będzie gorący dla zamężnych Wag. Warto wybrać się gdzieś tylko we dwoje i choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach i reszcie świata.


Skorpion 24.10 – 23.11
Będziesz miał więcej czasu, aby zająć się prywatnymi sprawami. Chętnie spotkasz z krewnymi i przekonasz ich do kilku swoich pomysłów. To wprawi cię w doskonały humor. W niedzielę bądź ostrożny, bo możesz przypadkowo spotkać kogoś, za kim wcale nie przepadasz. Może jednak bardziej opłaci ci się pogodzić z tą osobą? A może zrób dobry uczynek, a planety ci to wynagrodzą. Wenus sprzyja też miłosnym spotkaniom.


Strzelec 23.11 – 21.12
Będzie ci teraz zależało, aby wszędzie panowała zgoda i serdeczna atmosfera. Dlatego chętnie weźmiesz na siebie rolę pośrednika w sporach i negocjacjach, co wszystkim wyjdzie na dobre. Przez cały tydzień szczęście ci sprzyja, ale w pracy ktoś może cię zaskoczyć swoimi pretensjami. Nie pozwól, aby wątpliwości lub dąsy popsuły ci humor. Za to na randkach będziesz krytyczny. Spotkania, jakie zaplanujesz na weekend, powinny być bardzo udane.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Będziesz miał okazję do wykazania się swoimi zdolnościami. Naprawisz błędy, jakie przytrafiły ci się w niedalekiej przeszłości. Będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół i ludzi, którzy są ci z różnych powodów wdzięczni. W pracy powalcz choć trochę o swoje pieniądze, bo Merkury sprzyja korzystnym umowom i negocjacjom. W miłości także zapowiada się wielkie poruszenie. Pewna znajomość wreszcie nabierze rumieńców.


Wodnik 21.01 – 20.02
Będziesz optymistyczny, ale także bardzo roztrzepany. Zapowiada się mnóstwo towarzyskich atrakcji i w efekcie może ci zabraknąć czasu na pracę. Wpływ planet sprzyja w tym tygodniu niezwykłym spotkaniom, a nawet ujawnianiu różnych sekretów. Tylko nie omawiaj niczego z osobami, które uwielbiają plotkować. W miłości wydarzenia nabiorą tempa, ale na romantyczne spotkania w tygodniu zabraknie ci czasu. Dopiero weekend sprzyja wspólnym wyjazdom i gorącym wyznaniom.


Ryby 21.02 – 20.03
Wenus doda ci blasku i odsłoni przed tobą różne ukryte sprawy. Tydzień będzie pełen ważnych wydarzeń, dlatego bądź czujny. W pracy osobiście pilnuj ważnych dla ciebie spraw i nie ufaj obietnicom kogoś, kto znany jest z zamiłowania do fantazji. Pod koniec tygodnia będziesz miał szansę wytropić tajemnicę. W miłości wakacyjne pokusy. Komuś się spodobasz i trudno będzie to ukryć. Uważaj, bo ukochany będzie miał powody do zazdrości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*