Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Koniec wakacji skłoni cię do refleksji na temat pieniędzy i kariery. Dostrzeżesz nowe możliwości, wykorzystasz poufne informacje. Zaczniesz układać nową strategię i będziesz dyskutować nad posunięciami konkurencji. Łatwo zyskasz sprzymierzeńców, bo w swoim postępowaniu nie będziesz kierować się uprzedzeniami. Sprawy miłosne toczyć się będą spokojnym rytmem. To dobre dni, aby razem wyjechać i wykorzystać ostatnie ciepłe dni. Samotne Barany, uważajcie, ktoś niebanalny będzie was uwodzić i prowokować.


Byk 21.04 – 20.05
Dobrych pomysłów ci nie zabranie, ale możesz być bardzo niecierpliwy. Pierwsza połowa tygodnia sprzyja krótkim podróżom i zawieraniu ciekawych znajomości. W pracy odniesiesz największe korzyści dzięki współpracy z ludźmi i szybkiemu wykorzystaniu nowych wiadomości. Potem sprawy domu i rodziny wymagać będą od ciebie większej niż zwykle uwagi. Uda ci się sprawiedliwie podzielić obowiązki, zaprowadzisz porządek i zgodę. Unikaj tylko konfliktów z sąsiadami, bo ich skutki mogą być bardzo nieprzyjemne.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Będziesz energiczny i pewny siebie. W tym tygodniu nie dasz się nikomu wyprzedzić na drodze do lepszej posady czy bardziej odpowiedzialnego zadania. Czas wykazać się swoją pracowitością, obowiązkowością i umiejętnością organizacji. Nie bądź jednak zbyt surowy dla współpracowników, bo w trudnych chwilach może ci być potrzebna ich pomoc. Będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, ale nie przesadzaj z ich wydawaniem. Zastanów się zanim kupisz kolejne buty, których nie masz do czego nosić.


Rak 22.06 – 22.07
Energicznie zabierzesz się za sprawy, na których od dawna ci zależy. Kto sądzi, że może cię wykorzystywać, ten się bardzo pomyli. Nie wszyscy jednak będą tak wytrwali i spostrzegawczy jak ty. Możesz odnieść wrażenie, że musisz sam o wszystko się troszczyć. Poszukaj sprzymierzeńców i pomocników, a sprawy zaczną układać się po twojej myśli. Im bliżej końca tygodnia, w tym lepszym będziesz humorze. Dobre dni dla miłości nadejdą w weekend.


Lew 23.07– 23.08
Wpływ planet przestrzega cię przed wysiłkiem ponad miarę i ciągłym poświęcaniem się dla innych. Tym razem to twoje zdrowie i nerwy wymagać będą troski. Koniec tygodnia przyniesie rozstrzygnięcie miłosnych wątpliwości. Kieruj się sercem i intuicją, a nie tym, co według otoczenia wypada zrobić. W weekend przypomną sobie o tobie starzy znajomi i przyjaciele. Ktoś z nich przekona cię do pomysłu, który w niedalekiej przyszłości wprowadzi trochę zamieszania w twoje życie.


Panna 24.08 – 23.09
Twoje zalety i pomysły spotkają się z dużym zainteresowaniem. Jednak w pierwszej połowie tygodnia nie będziesz szczególnie pracowity. Chętnie przełożysz na później sprawy, które wymagają trudnych decyzji lub męczących rozmów. Sporo pieniędzy przeznaczysz za to na przyjemności i swoją wygodę. Miłość i towarzyskie sprawy będą w centrum twojego zainteresowania. Czeka cię zaproszenie na elegancką imprezę, a samotne Panny nagle zwrócą uwagę na nową osobę w sąsiedztwie.


Waga 24.09 – 23.10
Lepiej nie zawracać ci głowy bez potrzeby! Wobec wrogów możesz być teraz bardzo ostry, a nawet bezwzględny. Możliwe są dodatkowe zadania i urzędowe sprawy, które będziesz musiał osobiście wyjaśniać. Zwracaj uwagę na szczegóły i bądź punktualny, a ze wszystkim dasz sobie radę. Ostatnie dni tygodnia najbardziej sprzyjają rozrywce i udanym wyjazdom. Wenus nadal sprzyja miłosnym sprawom. Postanowisz zrobić partnerowi wspaniałą niespodziankę, która podniesie temperaturę waszego związku.


Skorpion 24.10 – 23.11
Możesz mieć wrażenie, że różne ważne sprawy nagle spadły na twoją głowę. Zamiast wpadać w panikę, zrób porządny plan zajęć. Przede wszystkim nie pozwól, aby ktoś cię rozpraszał i poganiał, bo ze wszystkim dasz sobie radę. W pracy odkryjesz, ile rzeczywiście robi i zarabia ktoś, kto cię ciągle poucza i wyciągniesz z tego wnioski. W miłości także możesz uznać, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Zamiast gubić się w domysłach, szczerze zapytaj, o co chodzi.


Strzelec 23.11 – 21.12
Postanowisz nadrobić zaległości, ale wcale nie w pracy, tylko w towarzyskich spotkaniach i dobrej zabawie. Twoje szalone pomysły spowodują wiele zamieszania i dyskusji. Bądź bardziej taktowny i uprzejmy, a unikniesz niepotrzebnych nieporozumień. W miłości czekają cię niespodzianki. Wenus sprawi, że nawet najbardziej stateczne Strzelce poczują przypływ romantycznych uczuć. Trudno będzie cię upilnować, bo miłosnych pokus będzie wiele.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Postarasz się, aby atmosfera była miła i żeby nikomu nie było smutno. Pójdziesz na kawę nawet z tymi osobom, za którymi dotychczas nie przepadałeś i machniesz ręką na stare nieporozumienia. W ten sposób zyskasz wdzięczność, a może nawet prawdziwą przyjaźń. Nowy projekt lub zadanie, jakie zleci ci szef, stanie się przepustką do większych pieniędzy. Nie zapominaj jednak i o przyjemnych stronach życia. W weekend masz powodzenie w miłości.


Wodnik 21.01 – 20.02
Wodniki będą ostrożne i bardzo podejrzliwe. Postaraj się zapanować nad swoimi wyobrażeniami i zmiennymi nastrojami, a rzeczywiście odkryjesz tajemnicę. Ktoś, kto plotkuje, wpadnie we własne sidła. W sprawach zawodowych możliwe są dodatkowe zadania, które mogą być dla ciebie opłacalne. Upomnij się o zaległą podwyżkę i nie siedź za darmo po godzinach. Ostatnie dni tygodnia okażą się bardzo udane. Chętnie wybierzesz się w podróż lub postanowisz nauczyć się czegoś nowego.


Ryby 21.02 – 20.03
Zapowiada się tydzień pełen spotkań z ludźmi. Cudze sekrety i kłopoty zaprzątną twoją uwagę. Będziesz doradzać, współczuć i pośredniczyć. Staniesz się bardziej niż zwykle podatny na sugestie i prośby. Postaraj się nie zmieniać swojego zdania tylko dlatego, że ktoś ciągle oczekuje od ciebie wsparcia. W miłości będziesz romantyczny i delikatny. Możesz nagle zdecydować się randkę tylko dlatego, że ktoś ładnie o to prosi. Ale Merkury zadba, żebyś się dobrze bawił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*