Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
W tym tygodniu planety ci bardzo sprzyjają. Wszystko przychodzić ci będzie z łatwością. Twoje pomysły będą na wagę złota, a praca z tobą będzie sprawiała innym wielką przyjemność. Dzięki intuicji i inwencji twórczej pokonasz wszelkie przeszkody i zasłużysz na pochwały przełożonych. Pod koniec tygodnia możesz mieć więcej dodatkowych obowiązków, być może trzeba będzie zastąpić kogoś nieobecnego.


Byk 21.04 – 20.05
Będziesz energiczny i pewny siebie. W tym tygodniu nie dasz się nikomu wyprzedzić na drodze do lepszej posady czy bardziej odpowiedzialnego zadania. Czas wykazać się swoją pracowitością, obowiązkowością i umiejętnością organizacji. Nie bądź jednak zbyt surowy dla współpracowników, bo w trudnych chwilach może ci być potrzebna ich pomoc. Będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, ale nie przesadzaj z ich wydawaniem.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Będziesz duszą każdego towarzystwa. Zarazisz wszystkich dobrym humorem i pozytywną energią. Ludzie będą chcieli słuchać twoich opowieści i rad. Na wszystkie swoje i cudze problemy znajdziesz receptę, a dzięki optymizmowi możesz zrealizować każdy, nawet najbardziej trudny plan. Wykorzystaj tę dobrą passę przede wszystkim w pracy. O przyjaciołach przypomnisz sobie w weekend. Ktoś przyniesie ci dobrą wiadomość lub zaproszenie, na jakie czekasz.


Rak 22.06 – 22.07
Praca czy hobby? To będzie twój główny dylemat w tym tygodniu. Postaraj się zrównoważyć wszystkie sfery życia, bo dopaść cię może syndrom pracoholizmu. Nagle zorientujesz się, że ostatnio za mało robiłeś, a przecież tyle chciałeś osiągnąć. Wszędzie będziesz widzieć zaległości, niedociągnięcia i braki. To może spowodować przemęczenie, a nawet rezygnację z niektórych planów.


Lew 23.07– 23.08
Będziesz tak pochłonięty miłosnymi sprawami, że na zawodowe wyzwania nie starczy ci czasu. Jednak początek tygodnia może okazać się stresujący. Pilnuj zawodowych spraw. Ktoś, kto dotychczas był dla ciebie grzeczny i miły, może nagle pokazać pazury. Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które zabierają ci zbyt dużo czasu i energii. Weekend przyniesie ci sympatyczne zaproszenie na większą towarzyską imprezę.


Panna 24.08 – 23.09
Dopiero teraz poczujesz, jak ostatnie miesiące cię zajmowały, a nawet zmęczyły. Czas odpocząć. Nie ustępuj pola komuś mniej zdolnemu od ciebie. Chwila nieuwagi, a zazdrosna koleżanka lub ambitny kolega sprzątnie ci sprzed nosa dobry kontrakt lub hojnego klienta. Warto zacieśnić więzy z tymi, którzy mogą ci bardzo pomóc w karierze. W weekend poczujesz przypływ energii.


Waga 24.09 – 23.10
Przyjemności będzie więcej, a pracy i kłopotów trochę mniej. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, spotkasz ciekawych ludzi i nareszcie poczujesz się lepiej. Wykorzystaj ten tydzień, aby szybko uporać się z obowiązkami, szczególnie zawodowymi. W pracy nie obawiaj się mówić szczerze o swoich sprawach i wątpliwościach, bo dzięki temu zyskasz oparcie i pomoc. Uda ci się także nawiązać przyjaźń z kimś, kto od dawna ci imponował.


Skorpion 24.10 – 23.11
Przestaniesz być za bardzo niezależny i pozwolisz, aby ktoś mądry doradził ci i pomógł w załatwieniu trudnej sprawy. Czasami warto o coś poprosić. Sam się zdziwisz, jak wiele osiągniesz dzięki takiej taktyce. Sporo też będzie się działo w pracy. Ważne spotkania, nowe projekty i wyzwania, nowi współpracownicy mogą wprowadzić zamieszanie w twój rozkład zajęć. Uważaj, komu się zwierzasz, bo możesz paść ofiarą intrygi.


Strzelec 23.11 – 21.12
Będziesz odkrywać nowe zainteresowania, łatwo zdobędziesz sympatycznych i wpływowych przyjaciół. Postaraj się tylko nie komentować publicznie zachowania pewnej znanej osoby, a unikniesz kilku nieprzyjemnych towarzyskich sytuacji. Druga połowa tygodnia sprzyja sprawom domu i rodziny. Nie obawiaj się podjąć odważnych decyzji, które ułatwią życie wszystkim domownikom. Bliskie osoby będą ci życzliwe i pomocne.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Energia będzie cię rozpierać. Trudno ci będzie spokojnie usiedzieć w miejscu. W pracy będziesz chciał jak najwięcej spotykać się z ludźmi, zaczynać nowe zadania. Wpadniesz na pomysł, który zrewolucjonizuje ważny projekt. Twoje umiejętności przywódcze i zdolności językowe mogą się bardzo przydać, nie bądź więc skromny i pochwal się wszystkim, co umiesz. Koziorożce, które się uczą, czeka bardzo dobry tydzień.


Wodnik 21.01 – 20.02
Rozkwitniesz, a twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełnen woli do życia. Szczęście sprzyja ci najbardziej w dziedzinach związanych z podróżami i nauką. Już teraz zajmij się planowaniem różnych jesiennych wyjazdów. Sporo towarzyskich zaproszeń i atrakcji sprawi, że trudno ci będzie skupić się na zawodowych obowiązkach. W miłości także sukcesy i silne emocje.


Ryby 21.02 – 20.03
Planety radzą ci, abyś słuchał intuicji. Wiele osób będzie się chciało czegoś od ciebie lub o tobie dowiedzieć, aby tylko zrealizować swoje plany. Nie ufaj każdemu, kto miło się uśmiecha. Zwracaj uwagę przede wszystkim na rozliczenia finansowe, bo tam może wkraść się błąd czy przeoczenie. W pracy zostaną ci powierzone różne sprawy, które wymagają poufności i dyskrecji. Pod koniec tygodnia zapragniesz odpocząć, zatęsknisz za wyjazdem w sympatyczne miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*