Horoskop

banertelewizjaleszno

Baran 21.03 – 20.04
W tym tygodniu planety ci bardzo sprzyjają. Wszystko przychodzić ci będzie z łatwością. Twoje pomysły będą na wagę złota, a praca z tobą będzie sprawiała innym wielką przyjemność. Dzięki intuicji i inwencji twórczej pokonasz wszelkie przeszkody i zasłużysz na pochwały przełożonych. Pod koniec tygodnia możesz mieć więcej dodatkowych obowiązków, być może trzeba będzie zastąpić kogoś nieobecnego.


Byk 21.04 – 20.05
Bądź ostrożny, nie ufaj fantastycznym obietnicom i rób, co do ciebie należy. Ktoś spróbuje wykorzystać twój zapał i dobre serce, aby uniknąć trudnych decyzji. Słońce zapewni ci teraz popularność, ale też sprawi, że wszyscy będą czegoś od ciebie chcieli. W razie poważniejszych nieporozumień nie zniżaj się do poziomu swoich przeciwników. Każda nieczysta zagrywka może obrócić się przeciwko tobie. Miłosne sukcesy, jakie odniesiesz, okażą się wspaniałym lekiem na zawodowe stresy.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Odpocznij i niczym się w tym tygodniu nie martw. Planety sprzyjają towarzyskim spotkaniom, dobrej zabawie i flirtom. Przełóż na później męczące sprawy, które wymagają trudnych decyzji lub poważnych rozmów. W pracy nie daj po sobie poznać, jak bardzo się nudzisz. Czasami lepiej na chwilę odpuścić i poczekać, aż dwuznaczne zawodowe sytuacje same się wyjaśnią. Więcej pieniędzy przeznaczysz w tym tygodniu na różne przyjemności i swoją wygodę. W miłości staniesz się kapryśny.


Rak 22.06 – 22.07
Pokażesz swoim przeciwnikom, że wiesz, jak postawić na swoim. Szczęście najbardziej sprzyja ci teraz w sprawach, które związane są z techniką, podróżami i nauką. Łatwo zyskasz nowych przyjaciół, jeśli w swoim postępowaniu nie będziesz kierował się uprzedzeniami. Nowe propozycje i plany, jakie szef ma wobec ciebie, mogą ci się bardzo opłacić. Miłosne sprawy biec będą spokojnym rytmem. W weekend chętnie wybierzesz się w podróż.


Lew 23.07– 23.08
Tydzień sprzyja porządkom i rozliczeniom z przeszłością. Choć będziesz marzyć o odpoczynku, to okaże się, że wciąż masz coś ważnego do zrobienia. Zaufaj swojej intuicji, ale od osób, które snują intrygi, w tym tygodniu trzymaj się z daleka. W pracy planety sprzyjają odpowiedzialnym decyzjom, które dotyczą pracy i pieniędzy. W sprawach sercowych możesz stać się zazdrosny, a nawet poczuć się nieco osamotniony. Na szczęście Wenus przyjdzie ci z pomocą. Szybko poczujesz przypływ sił i optymizmu.


Panna 24.08 – 23.09
Mnóstwo obowiązków, ciekawych propozycji i zaproszeń na towarzyskie spotkania sprawi, że czas płynąć będzie bardzo szybko. W pracy możesz jednak mieć wrażenie, że musisz się sam o wszystko troszczyć. Nie wahaj się wycofać ze spraw, które są męczące i nie przynoszą ci korzyści. Czasami krok wstecz pozwala lepiej przyjrzeć się sytuacji i w efekcie odnieść większe korzyści. W miłości poczujesz się w tym tygodniu bardziej pewny siebie.


Waga 24.09 – 23.10
W pracy bądź ostrożny i zwracaj uwagę na humory szefa. Różne ukrywane konflikty i problemy mogą nagle wyjść na jaw. Znajdziesz się w centrum konfliktu i będziesz musiał pilnować swoich interesów. Szybko zorientujesz się, kto ci sprzyja i gdzie znajdziesz wsparcie. Kto myśli, że może cię wykorzystywać, ten się tragicznie pomyli. W miłości przycichniesz, uspokoisz się i chwilowo przestaniesz rozglądać za nowymi zdobyczami.


Skorpion 24.10 – 23.11
Nawet jeśli masz kłopoty, to i tak poczujesz się zadowolony ze swojego życia. Wpływ Jowisza sprawi, że dla wszystkich będziesz wyrozumiały i serdeczny. Możesz spotkać kogoś, z kim połączy cię wielka przyjaźń. W pracy łatwo zdobędziesz uznanie osób, na których opinii od dawna ci zależy. Nie odkrywaj jednak wszystkich swoich kart przed końcem zawodowej rozgrywki o podwyżkę czy lepsze stanowisko, bo przeciwnicy mogą nagle zaatakować.


Strzelec 23.11 – 21.12
Będziesz w doskonałym nastroju, a planety bardzo ci w tym tygodniu sprzyjają. Nowe pomysły na zdobycie większej gotówki mogą okazać się trafne, a nawet przełomowe dla kariery. Nie przejmuj się tylko złośliwymi komentarzami. Ktoś może poczuć się zagrożony z powodu postępów, jakie robisz. Nie daj się zawrócić z obranej drogi. W weekend staniesz się spokojniejszy i senny, pomyślisz wreszcie o odpoczynku i relaksie. Najlepiej ci będzie we własnym domu.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Sprawy, które cię ostatnio niepokoiły, stopniowo zaczną się wyjaśniać. Nie leń się, bo teraz warto popracować. Masz szansę wywalczyć dodatkową premię lub zdobyć zlecenie za większe pieniądze. Merkury przynieść ci może zaproszenie w podróż, która dotyczyć będzie twoich interesów. Doskonale poradzisz sobie ze szkoleniami i prezentacjami. Dopiero w weekend znajdziesz czas dla bliskiej ci osoby i wynagrodzisz domownikom zaniedbania z całego tygodnia.


Wodnik 21.01 – 20.02
Będziesz bezwzględny w egzekwowaniu obietnic, jakie ktoś ci dawniej złożył. W pracy osobiście doglądaj wszystkich ważnych spraw, a unikniesz kłopotów. Merkury sprzyja negocjacjom, umowom i pokojowemu rozwiązywaniu sporów. Masz szansę zdobyć większe pieniądze. Bądź zdecydowany, a postawisz na swoim. W miłości ktoś zacznie zadawać ci kłopotliwe pytania. Więcej zyskasz milcząc, niż opowiadając, co czujesz i jakie masz plany. Nie musisz się tłumaczyć rodzinie, z kim się spotykasz i czy to dobry kandydat.


Ryby 21.02 – 20.03
Będzie tak, jak lubisz. Wszyscy będą pytać cię o zdanie i chętnie zaproszą cię w ciekawe miejsca. W pracy okaże się, że masz najświeższe informacje czy plotki i znasz właściwe osoby. Postaraj się tylko nie mówić zbyt wiele na temat cudzych sekretów, bo ktoś stanie się twoim wrogiem. W miłości Jowisz i Mars bardzo ci sprzyjają. Ryby będą flirtować, czarować i zwodzić. Uważaj tylko, abyś nie wpadł we własne sidła. Neptun sprawi, że banalny romans może zamienić się w niezwykłą bajkę. Ciesz się tym, ale nie obiecuj, że dla tej miłości zmienisz całe swoje życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*