Horoskop

banertelewizjaleszno

Baran 21.03 – 20.04
Coś będzie trwało tak długo, aż uznasz, że sprawa cię przerosła i będziesz chciał zrezygnować. W sprawach finansowych trzeba coś najpierw poświęcić lub zainwestować, żeby potem zyskać. Jeśli chodzi o miłość, zadbasz o partnera, zrobisz coś bezinteresownego. To bardzo wzmocni wasz związek.


Byk 21.04 – 20.05
W tym tygodniu koniec zastoju i początek wielkiego poruszenia w twoim życiu. Szykuj się na zmiany, bądź aktywny i elastyczny. Jeśli potrzebujesz kredytu, otrzymasz go bez wielu formalności, szybko i w terminie. Z kimś bliskim twemu sercu spędzisz wspaniałe, niezapomniane chwile.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Z czegoś zrezygnujesz – z jakiejś działalności czy zajęcia, jednak od razu pojawi się propozycja czegoś innego. Nie żałuj tego, co było i nie wyszło, niech odejdzie na dobre, zrobi się miejsce na nowe doświadczenia. Jest przy tobie ktoś, kto obawia się zaangażowania, a to już ci nie bardzo odpowiada. Zasługujesz na uczciwe traktowanie.


Rak 22.06 – 22.07
W tym tygodniu będziesz solidnie pracować albo nadrabiać zaległości i zachowywać się przyzwoicie. Zrozumiesz, że przychodzi też czas rzeczy nudnych, mało zajmujących, lecz niezbędnych dla twojego dobra. Życie to nie tylko zabawa i ekscytujące przeżycia. W miłości coś bardzo ciekawego, jakaś przygoda i odmiana.


Lew 23.07– 23.08
Ten tydzień posunie do przodu sprawy w wielu dziedzinach i przekonasz się, że naprawdę można żądać wiele i otrzymywać. Nie ograniczaj się w pragnieniach, myśl w kategoriach sukcesu, spełnienia. Świat jest dla ciebie, nie jesteś sam i nie musisz polegać wyłącznie na sobie. Do innych przychodzą szczęśliwe wydarzenia, do ciebie też mogą. Dlaczego by tak nie miało być?


Panna 24.08 – 23.09
Czekają cię spore wydatki, niektóre zaplanowane, a niektóre wymuszone przez sytuację. Pamiętaj, że jesteś w dobrej kondycji, układa się twoje życie zawodowe i prywatne. Nie myśl o tym, czego ci jeszcze brakuje, bądź wdzięczny za rzeczy, które masz. Znajdź kogoś, kto ułatwi ci życie, na przykład nianię, osobę do sprzątania albo doradcę finansowego.


Waga 24.09 – 23.10
Powoli będziesz wychodzić ze strat finansowych i długów, a przyszłość będzie się rysować znacznie bardziej stabilna, prosta i jasna. Na szczęście masz taką wrodzoną zdolność, że z każdych tarapatów wychodzisz obronną ręką i nic złego nie ma prawa ci się stać. W miłości rozwiązanie problemów, a nawet jak zdarzy się kłótnia, skończy się wspaniałym pogodzeniem.


Skorpion 24.10 – 23.11
Masz wielkie doświadczenie i świadomość, czego chcesz naprawdę. Dobrze znasz swoje oczekiwania. Pamiętaj, że życie nie musi być walką. Jeśli trafisz na właściwą osobę lub swoje miejsce w życiu, wszystko może iść gładko, nie musi być wcale przeszkód. Sprawiasz wrażenie, jakbyś lubił mieć pod górkę.


Strzelec 23.11 – 21.12
W miłości nie musisz się doszukiwać czegoś, czego nie ma. Po prostu obserwuj, co twój partner robi, co mówi i bierz to dosłownie. Uwierz, że mówi prawdę i dokładnie to ma na myśli. W pracy zajmiesz się codziennymi, zwykłymi sprawami, wręcz przyziemnymi, nie będzie myślenia o niebieskich migdałach. Postaraj się znaleźć więcej czasu na rozwój osobisty, kształcenie umiejętności, doskonalenie się. Popracuj nad organizacją dnia.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Sytuacja nie będzie stabilna, Koło Fortuny przepowiada zmiany nagłe, nie wiadomo skąd przychodzące. Od ciebie zależy, jak tę falę wykorzystasz, czy popłyniesz razem z nią. Gdy coś się dzieje, można się podłączyć i wykorzystać to do swoich celów, albo bezczynnie się przyglądać lub płakać.


Wodnik 21.01 – 20.02
W tym tygodniu spodziewaj się dziwnych i nieprzewidzianych wydarzeń, takich trochę jak z księżyca. Nie za bardzo ufaj ludziom, nie zwierzaj się z każdej słabostki i problemu, bo nie wiadomo, czy możesz liczyć na dyskrecję. Intuicja podsunie ci ciekawe wnioski. Dbaj teraz o zdrowie i uważaj na bezpieczeństwo.


Ryby 21.02 – 20.03
Spotkanie z przyjaciółmi sprzed lat może wywołać u ciebie poczucie niższości i żalu do siebie, że za mało w porównaniu z nimi osiągnąłeś. Nie miej do siebie pretensji – po pierwsze nie doceniasz własnych sukcesów, a po drugie wielkie cele i wyzwania masz jeszcze przed sobą. Zajdziesz bardzo wysoko. Pokażesz całemu światu swoją wartość.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Poprzedni artykułZamkną przejazd kolejowy na Myśliwskiej
Następny artykułHumor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*