Horoskop

banertelewizjaleszno

Baran 21.03 – 20.04
Coś będzie trwało tak długo, aż uznasz, że sprawa cię przerosła i będziesz chciał zrezygnować. W sprawach finansowych trzeba coś najpierw poświęcić lub zainwestować, żeby potem zyskać. Jeśli chodzi o miłość, zadbasz o partnera, zrobisz coś bezinteresownego. To bardzo wzmocni wasz związek.


Byk 21.04 – 20.05
W tym tygodniu koniec zastoju i początek wielkiego poruszenia w twoim życiu. Szykuj się na zmiany, bądź aktywny i elastyczny. Jeśli potrzebujesz kredytu, otrzymasz go bez wielu formalności, szybko i w terminie. Z kimś bliskim twemu sercu spędzisz wspaniałe, niezapomniane chwile.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Z czegoś zrezygnujesz – z jakiejś działalności czy zajęcia, jednak od razu pojawi się propozycja czegoś innego. Nie żałuj tego, co było i nie wyszło, niech odejdzie na dobre, zrobi się miejsce na nowe doświadczenia. Jest przy tobie ktoś, kto obawia się zaangażowania, a to już ci nie bardzo odpowiada. Zasługujesz na uczciwe traktowanie.


Rak 22.06 – 22.07
W tym tygodniu będziesz solidnie pracować albo nadrabiać zaległości i zachowywać się przyzwoicie. Zrozumiesz, że przychodzi też czas rzeczy nudnych, mało zajmujących, lecz niezbędnych dla twojego dobra. Życie to nie tylko zabawa i ekscytujące przeżycia. W miłości coś bardzo ciekawego, jakaś przygoda i odmiana.


Lew 23.07– 23.08
Ten tydzień posunie do przodu sprawy w wielu dziedzinach i przekonasz się, że naprawdę można żądać wiele i otrzymywać. Nie ograniczaj się w pragnieniach, myśl w kategoriach sukcesu, spełnienia. Świat jest dla ciebie, nie jesteś sam i nie musisz polegać wyłącznie na sobie. Do innych przychodzą szczęśliwe wydarzenia, do ciebie też mogą. Dlaczego by tak nie miało być?


Panna 24.08 – 23.09
Czekają cię spore wydatki, niektóre zaplanowane, a niektóre wymuszone przez sytuację. Pamiętaj, że jesteś w dobrej kondycji, układa się twoje życie zawodowe i prywatne. Nie myśl o tym, czego ci jeszcze brakuje, bądź wdzięczny za rzeczy, które masz. Znajdź kogoś, kto ułatwi ci życie, na przykład nianię, osobę do sprzątania albo doradcę finansowego.


Waga 24.09 – 23.10
Powoli będziesz wychodzić ze strat finansowych i długów, a przyszłość będzie się rysować znacznie bardziej stabilna, prosta i jasna. Na szczęście masz taką wrodzoną zdolność, że z każdych tarapatów wychodzisz obronną ręką i nic złego nie ma prawa ci się stać. W miłości rozwiązanie problemów, a nawet jak zdarzy się kłótnia, skończy się wspaniałym pogodzeniem.


Skorpion 24.10 – 23.11
Masz wielkie doświadczenie i świadomość, czego chcesz naprawdę. Dobrze znasz swoje oczekiwania. Pamiętaj, że życie nie musi być walką. Jeśli trafisz na właściwą osobę lub swoje miejsce w życiu, wszystko może iść gładko, nie musi być wcale przeszkód. Sprawiasz wrażenie, jakbyś lubił mieć pod górkę.


Strzelec 23.11 – 21.12
W miłości nie musisz się doszukiwać czegoś, czego nie ma. Po prostu obserwuj, co twój partner robi, co mówi i bierz to dosłownie. Uwierz, że mówi prawdę i dokładnie to ma na myśli. W pracy zajmiesz się codziennymi, zwykłymi sprawami, wręcz przyziemnymi, nie będzie myślenia o niebieskich migdałach. Postaraj się znaleźć więcej czasu na rozwój osobisty, kształcenie umiejętności, doskonalenie się. Popracuj nad organizacją dnia.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Sytuacja nie będzie stabilna, Koło Fortuny przepowiada zmiany nagłe, nie wiadomo skąd przychodzące. Od ciebie zależy, jak tę falę wykorzystasz, czy popłyniesz razem z nią. Gdy coś się dzieje, można się podłączyć i wykorzystać to do swoich celów, albo bezczynnie się przyglądać lub płakać.


Wodnik 21.01 – 20.02
W tym tygodniu spodziewaj się dziwnych i nieprzewidzianych wydarzeń, takich trochę jak z księżyca. Nie za bardzo ufaj ludziom, nie zwierzaj się z każdej słabostki i problemu, bo nie wiadomo, czy możesz liczyć na dyskrecję. Intuicja podsunie ci ciekawe wnioski. Dbaj teraz o zdrowie i uważaj na bezpieczeństwo.


Ryby 21.02 – 20.03
Spotkanie z przyjaciółmi sprzed lat może wywołać u ciebie poczucie niższości i żalu do siebie, że za mało w porównaniu z nimi osiągnąłeś. Nie miej do siebie pretensji – po pierwsze nie doceniasz własnych sukcesów, a po drugie wielkie cele i wyzwania masz jeszcze przed sobą. Zajdziesz bardzo wysoko. Pokażesz całemu światu swoją wartość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*