Horoskop

banertelewizjaleszno

Baran 21.03 – 20.04
To będzie świetny tydzień, choć może cię kosztować trochę zdrowia. Spróbuj nie oczekiwać od wszystkich perfekcji, nie wymagaj też tak wiele od siebie. Zacznij od realizacji pomysłów, które akurat wpadną ci do głowy. W pracy rób swoje i nie wychylaj się, a wrogowie sami się skompromitują. Najlepsze dni – poniedziałek, piątek i sobota. Plany związane z partnerem zrealizujesz później. Popołudniami fantastycznie wypoczniesz.


Byk 21.04 – 20.05
Twoja rosnąca inwencja twórcza i przedsiębiorczość pozwoli cieszyć się przypływem gotówki. Podziwiać cię będą wszyscy, a i tobie realizacja planów da satysfakcję. Nie przepracowuj się w piątek i sobotę – to czas wypoczynku. Nie trać z oczu odległych celów, dzisiejsze decyzje mogą ułatwić ich osiągnięcie. Interesującą znajomość zawrzesz w podróży, od której nie uda się wymigać. Od wtorku do czwartku sprzyja ci wszystko.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Doskonały tydzień przed tobą. Nie przejmuj się pretensjami innych, zostaw wszystko za sobą. Zaczyna się czas przemyśleń i podejmowania decyzji. Odnajdziesz w sobie ochotę na flirt. Notuj swoje pomysły – jeszcze w tym roku z powodzeniem wcielisz je w życie. Sytuacja finansowa poprawi się szybciej, niż myślisz. Najlepsze dni – poniedziałek, piątek i sobota. Dogadasz się z kimś, do kogo mosty uważasz za spalone.


Rak 22.06 – 22.07
Pewna sprawa urzędowa wyprowadzi cię nieco z równowagi, ale ostatecznie wszystko skończy się dobrze. Nie reaguj nerwowo na domowników, oni też są przemęczeni. Po poniedziałku nerwowa atmosfera się uspokoi. Partner znów okaże ci więcej uczucia, zauważ to i pochwal. Wypoczynek dobrze ci zrobi, ale najpierw załatw coś ważnego w pracy. To może być okazja, której nie warto przegapić. W niedzielę – świetne przeżycia.


Lew 23.07– 23.08
Uczucie miłości weźmie górę nad wszystkim. To dobry czas na romantyczne uniesienia, nie bądź tylko zaborczy wobec partnera. Trudno ci dać komuś, na kim ci zależy, nieco swobody, ale od twojego spokoju będzie zależało wszystko. Nieporozumienia w pracy staraj się wyjaśniać od razu, nie walcz o drobiazgi. Nie szalej z wydatkami. W środę unikaj podróży, w czwartek nie zaprzepaść kariery. Weekend okaże się pełen miłości.


Panna 24.08 – 23.09
Czeka cię wiele wzruszeń, wiele dobrych wiadomości. W czwartek ważne odwiedziny – potraktuj gości życzliwie, ale ich rewelacje podziel przez dwa. Ktoś czeka na twoje wsparcie, postaraj się udzielić go jak najszybciej. Możesz teraz spokojnie decydować o swoich finansach, będą to dobre nie tylko na dziś, ale i na przyszłość decyzje. Dobrze ci zrobi praca fizyczna. W weekend unikaj tłumów i przyjęć, staraj się zostać w domu.


Waga 24.09 – 23.10
Nie zastanawiaj się, nie wahaj, tylko spróbuj realizować swoje najskrytsze pragnienia. W pracy docenią twoje wysiłki, dostaniesz podwyżkę albo znaczącą dla domowego budżetu nagrodę. Kup przede wszystkim coś dla siebie. Jeśli w domu dojdzie do głośniejszej wymiany zdań, nie wpadaj w panikę, ale wyłóż swoje poglądy. Partner wkrótce pójdzie po rozum do głowy. W poniedziałek i piątek zachowaj ostrożność.


Skorpion 24.10 – 23.11
Odmiana w miłości, podróż, coś nowego w pracy – będziesz w nieustannym ruchu. W poniedziałek nie wahaj się przy podejmowaniu decyzji zawodowych, masz teraz dobrą intuicję. Potem będą problemy. Nie wszczynaj awantur z krewnymi, nawet jeśli nie chcesz zrozumieć ich punktu widzenia. Więcej obowiązków w pracy nie da większych pieniędzy. Od wtorku do czwartku zachowuj się jak baranek. Weekend bardzo miły.


Strzelec 23.11 – 21.12
Będziesz mieć wiele wolnego czasu. Przemyśl decyzje, które uważasz za nieodwołalne. Poćwicz trochę, poruszaj się więcej, podtrzymuj niezobowiązujące kontakty towarzyskie. Skorzystaj z zaproszenia na przyjęcie – będzie znacznie przyjemniej, niż sądzisz. W poniedziałek dostaniesz pozornie mało intratną propozycję zawodową. Warto ją przyjąć, okaże się, że daje wyjątkowe możliwości. W piątek i sobotę nie szarżuj.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Zaczyna się dobry czas na wypoczynek, ale aktywny. Zadbaj o zdrowie, nie przemęczaj się zanadto. Wycieczka będzie udana, jeśli zastosujesz się do rad rozsądnych ludzi. Postaraj się, a porozumienie z domownikami będzie kwestią paru chwil. Pod koniec tygodnia nadrób zaległości. Ktoś czeka na twoje dobre słowo i życzliwość. Nie zwlekaj, idź na to spotkanie. Najlepsze dni – wtorek, środa i czwartek. W niedzielę uważaj na drodze.


Wodnik 21.01 – 20.02
Bądź czujny, nie wydawaj ani grosza bez dokładnego przemyślenia. Niech w sytuacjach podbramkowych nie kierują tobą emocje, ale chłodna kalkulacja. Może ci się przytrafić wiele przygód, a niektóre mogą się okazać niebezpieczne, jeśli stracisz rozsądek – to ci grozi zwłaszcza we wtorek i czwartek. Pogódź się z przyjacielem, nie warto rozbijać dobrych układów dla ambicjonalnych utarczek. W piątek ważne i dobre wieści z daleka.


Ryby 21.02 – 20.03
Walcz teraz o swoje – we wtorek masz szansę na awans, podwyżkę lub zrobienie znacznego postępu w karierze. Poczujesz ulgę i pewne poczucie pustki, gdy cel zostanie osiągnięty, ale nie przejmuj się tym, odpoczywaj, spaceruj, szukaj nowego celu. Ktoś, dla kogo jesteś kimś ważnym, tęskni za tobą. Znajdź czas na spotkanie w środę lub w czwartek. Ktoś z rodziny czeka na radę i pomoc. W sobotę nie daj sobą manipulować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*