Horoskop

banertelewizjaleszno

Baran 21.03 – 20.04
Nudziarze i marudzący znajomi nie mają u ciebie szans. Poczujesz wielki przypływ twórczej energii. Wszystko, co nowe i nieznane, okaże się niezmiernie pociągające. To dobry tydzień, aby coś w życiu usprawnić lub zmienić na lepsze. Zbierzesz siły, bez trudu uporasz się z zawodowymi sprawami, a w wolnych chwilach przemeblujesz mieszkanie. Sił ci nie zabraknie, ale nie poświęcaj się dla kogoś, kto nie dotrzymuje swoich obietnic. W miłości będziesz odważny i bezpośredni. Weekend to dobry czas, aby odpocząć.


Byk 21.04 – 20.05
Szkolenia, krótkie podróże i niezobowiązujące ploteczki przyniosą ci teraz więcej korzyści, niż sądzisz. Poczujesz się dobrze poinformowany i potrzebny, co wprawi cię w doskonały humor. Pamiętaj też o swoich przyjaciołach, bo w tym tygodniu będziesz osobą, do której zwrócą się ze swoimi problemami. Znajdź czas dla innych i nie wahaj się szczerze mówić o tym, co sądzisz na temat ich kłopotów. W miłości sprzyja ci szczęście. Zapragniesz romantycznych spotkań i spacerów przy świetle księżyca.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Zbierzesz się na odwagę i powiesz wszystkim, co cię denerwuje i co ci przeszkadza. Postaraj się być obiektywny wobec siebie i nie dyskutuj, jeśli nie masz racji. W wolnym czasie zajmij się sportem. Dzięki temu nawet w najsmutniejszy poranek będziesz energiczny i w dobrym humorze. W miłości sprzyja ci planeta Wenus, ale nie jest to jeszcze czas na nowe podboje. Nie pozwól, aby znajomi roztrząsali publicznie twoje miłosne problemy i oceniali decyzje, jakie podejmujesz.


Rak 22.06 – 22.07
Rodzinne sprawy okażą się dla ciebie najważniejsze. Będziesz pomagać, decydować, a nawet rozstrzygać spory, w które zamieszani są twoi krewnych. W innych dziedzinach twojego życia zapowiada się wreszcie więcej spokoju. W pracy bądź sprawiedliwy i życzliwy dla wszystkich, ale nie pozwól się wykorzystywać osobie, która lubi plotki i intrygi. Tydzień sprzyja też udanym zakupom. W miłości wreszcie spokojne chwile. Cisza, spokój i poczucie bezpieczeństwa okażą się dla ciebie najważniejsze.


Lew 23.07– 23.08
Poczujesz, że potrzebujesz prawdziwych przyjaciół lub wygranej w lotto, aby oderwać się od nudy i rutyny. Na przyjaciół możesz liczyć, co do wygranej planety są niestety sceptyczne. Twój nastrój w tym tygodniu stanie się zmienny, trudno ci będzie ruszyć się z domu. Bądź dla siebie bardziej wyrozumiały. W pracy trzymaj się z daleka od dodatkowych obowiązków i zbyt ambitnych zadań. W weekend organizacja większej imprezy lub przyjęcia nie uda się bez twojej pomocy. Zachowasz zimną krew w każdej sytuacji.


Panna 24.08 – 23.09
Wesołego towarzystwa i okazji do zabawy w tym tygodniu ci nie zabraknie. Gorzej będzie z czasem na domowe obowiązki. Posypią się teraz zaproszenia na ważne imprezy: będziesz reprezentować swoją firmę w większym gronie, pokazywać się wśród VIP-ów, wieść prym na spotkaniach. Odkryjesz, że sprawia ci to wielką przyjemność, a zawarte przy tych okazjach nowe znajomości okażą się sympatyczne i ważne dla twojej kariery. Będziesz przyjaźnie nastawiony do całego świata.


Waga 24.09 – 23.10
Nadszedł czas na porządki i podsumowania. Zastanów się nad tym, co lub kto przeszkadza ci w osiągnięciu sukcesu i zabierz się za zmiany. W tym tygodniu łatwiej rzucisz nałogi i przestaniesz zadawać się z niemiłymi osobami. Twoim ukrytym sprzymierzeńcem będzie twoja własna intuicja. Najpierw słuchaj siebie, a dopiero potem pytaj o zdanie innych ludzi. W miłości bądź jednak ostrożny, bo partnerowi trudno będzie nadążyć za twoimi zmiennymi zachciankami.


Skorpion 24.10 – 23.11
Czeka cię wiele spraw, z którymi będziesz musiał sam się uporać. Odróżnij to, co jest ważne, od tego, co jeszcze może trochę poczekać. Bądź ostrożny tam, gdzie mowa o pożyczkach i większych pieniądzach. Zbytnia beztroska i zbyt wiele wydatków mogą sprawić, że rodzina wypowie się bardzo krytycznie o twoim postępowaniu. Tydzień sprzyja za to sukcesom w urzędach, przypomnij sobie, co musisz w nich załatwić. W miłości nie obiecuj zbyt wiele, bo twoje zachcianki i uczucia będą bardzo zmienne.


Strzelec 23.11 – 21.12
Wykorzystaj tydzień, aby umocnić swoją pozycję i przy okazji zdobyć dodatkową gotówkę. Czas sprzyja większym sukcesom, ale zamiast planować i dyskutować, musisz sam zabrać się do dzieła. Wtedy współpracownicy zaczną się ciebie słuchać, przełożeni będą doceniać, a wrogowie nabiorą do ciebie szacunku. W miłości czeka cię niespodzianka. Ktoś zupełnie nowy zawładnie twoją wyobraźnią. Sam będziesz zaskoczony tym, co przyjdzie ci do głowy.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Przygotuj się na niespodziewane wiadomości i mnóstwo nowych propozycji. Ktoś ważny może cię poganiać lub zacznie domagać się, abyś zajął jednoznaczne stanowisko w sprawie, która wcale nie wydaje ci się jasna. Powstrzymaj swoją chęć plotkowania, bo możesz wpaść w zawodowe i miłosne tarapaty. Unikaj słownych konfliktów, bo stracisz w nich więcej, niż warta jest wygrana. Weekend sprzyja odpoczynkowi, także od przyjaciół i znajomych. Potrzebować będziesz chwili tylko dla siebie i ukochanej osoby.


Wodnik 21.01 – 20.02
Wiele spraw okaże się niewartych nerwów i dyskusji. Filozoficznie podchodzić będziesz do zawodowych spraw i wynikających z nich problemów. To czas wykluwania się dobrych pomysłów, które już niedługo przyniosą ci zadowolenie i uznanie. Weekend sprzyja rozwijaniu zainteresowania malarstwem, literaturą i muzyką. Na wystawie lub na koncercie poczujesz, że twoje życie wreszcie zmierza w dobrym kierunku. Jeśli jesteś samotny, to właśnie tam możesz spotkać kogoś ze swoich marzeń.


Ryby 21.02 – 20.03
W tym tygodniu kluczem do twojego sukcesu będą koncentracja i opanowanie. Szybko okaże się, że wszyscy czegoś od ciebie chcą i jesteś niezbędny, aby wykonać różne zlecenia. Niektóre z tych zadań będą niepotrzebne, a z innych szef wkrótce sam się wycofa. Dlatego podejdź do wydarzeń ze stoickim spokojem i nie martw się na zapas. Pod koniec tygodnia zadbaj o zdrowie. W miłości nie pomyl uczuć z inwestycją. Unikaj dyskusji o polityce lub pieniądzach, bo popsujesz sobie randkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*