Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Znajdziesz sobie tysiąc spraw do załatwienia, z wdziękiem przekonasz innych do swoich pomysłów. Pojawi się szansa na zyskowny interes. W pracy wyjaśni się pewna tajemnicza sprawa lub nieprzychylna ci osoba postanowi zmienić swoje zachowanie. Weekend sprzyja rodzinnym spotkaniom. Wspomnienia dodadzą ci sił i odwagi, a rozmowa ze starszą osobą sprawi, że poczujesz się kochany i potrzebny. Nie zapominaj o miłości. Wenus podgrzeje atmosferę w twoim związku. Samotne Barany będą swatane z kimś, na kogo same nie zwróciłyby uwagi.


Byk 21.04 – 20.05
Będziesz towarzyski i wesoły, a planety będą ci sprzyjać. W pracy nie bądź zbytnio uparty, niech inni padną ofiarą swoich wygórowanych ambicji. Obserwuj sytuację i spokojnie zajmuj się swoimi sprawami. Kłopoty cię teraz ominą lub okażą się mniejsze, niż przypuszczałeś. Bywaj na spotkaniach, bo możesz przypadkowo spotkać pewną przychylną ci osobę. Stare sprawy ukażą się w nowym świetle, a to, co się opóźniało, wreszcie ruszy do przodu. W weekend nie zmieniaj ułożonych wcześniej planów.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Napotkasz na swojej drodze zagadkowe zdarzenia. Nie ufaj plotkom i szokującym wiadomościom. Od zazdrosnych współpracowników i gderających krewnych lepiej trzymaj się z daleka. Możesz być zmęczony zawodowymi sprawami. Już pora zająć się swoją kondycją i w ten sposób trochę odpocząć od stresów. Możliwa też wygrana lub pomyślny zbieg okoliczności. Wenus sprzyja miłosnym planom i udanym randkom. Samotne Bliźnięta odważą się na flirt z kimś, do kogo wzdychają inni.


Rak 22.06 – 22.07
Przed tobą dni pełne zamieszania, ale też sukcesów. Łatwo będzie ci zdobyć uznanie i zyskać nowych przyjaciół. Będzie o tobie głośno, bo znajdziesz się w centrum zainteresowania i odniesiesz towarzyski sukces. W pracy będziesz bardzo wyczulony na sprawy kultury osobistej i dobrego wychowania. Doznanych przykrości długo nie zapomnisz, więc unikaj ludzi, których po prostu nie lubisz. W miłości bądź ostrożny. Wzruszysz się romansami i sprawami przyjaciół, komuś pomożesz w jego rozterkach.


Lew 23.07– 23.08
Na chandrę najlepsze jest nowe hobby lub nowa miłość. Weźmiesz sobie do serca tę radę i chętnie zajmiesz się niezwykłymi sprawami. Twoja ciekawość nie będzie znała żadnych granic. Zdobędziesz nowe hobby i nowe tematy do pasjonujących dyskusji. W miłości trwa dobra passa. Niczego nie przyspieszaj, niech toczy się swoim rytmem. Na płomienne wyznania i obietnice nadejdzie czas dopiero w weekend. Zanim coś obiecasz, dobrze to przemyśl.


Panna 24.08 – 23.09
Będziesz wszystkimi rządzić i na każdy temat wygłosisz własne zdanie. Przed twoim krytycznym wzrokiem mało kto teraz umknie. Dla niektórych nadejdzie czas zapłaty. Sympatycznym osobom rozdasz uśmiechy i nagrody, a dla leniwych bez cienia litości wyznaczysz kary. Nie odkładaj urzędowych spraw na później. Logika i cierpliwość to twoja najlepsza broń na wszystkie niespodzianki. W miłości także nadejdzie czas porządków i ważnych decyzji.


Waga 24.09 – 23.10
Nie pozwolisz nikomu wtrącać się w swoje sprawy. Będziesz teraz nieco przemądrzały i bardziej niż zwykle nieufny. Intuicja cię nie zawiedzie. Zadbaj o spokój i porządek, trzymaj się z dala od konfliktów. Choć w pracy możliwe są przejściowe trudności, to masz teraz powodzenie w miłości. W weekend więcej będzie towarzyskich spotkań i udanych imprez. Wiadomości na temat starych przyjaciół będą zaskakujące, ale natchną cię optymizmem.


Skorpion 24.10 – 23.11
Nie będziesz miał powodów do narzekania, jeśli tylko zadbasz choć trochę o swoje zdrowie i dobry humor. Pod tym pretekstem wybierz się na zakupy. W pracy wyjaśnisz nieporozumienia. Ktoś wtajemniczy cię w nowy pomysł, ktoś inny podpowie, jak lepiej możesz wykorzystać swoje pomysły. W miłości zapowiada się czas radości i sukcesów. Samotni będą odważnie szukać nowych znajomości. W weekend bądź ostrożny. Ktoś, kto zazdrości ci powodzenia, może nagle wtrącić się w twoje sprawy.


Strzelec 23.11 – 21.12
Staniesz się rozmarzony i spokojny. Unikaj ryzykownych spraw i ludzi, których nie lubisz. W sprawach zawodowych słuchaj intuicji. Twoje pomysły będą niezwykłe, ale nie wszystkie zostaną odpowiednio zrozumiane przez szefa. Sprawy rodzinne w weekend zaprzątną twoją uwagę. Trzeba będzie kogoś pocieszyć lub komuś pomóc. Znajdź czas dla osób, które naprawdę cię potrzebują. W miłości wydarzenia biec będą spokojnym rytmem.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Nie obiecuj komuś bliskiemu, że rozwiążesz wszystkie jego kłopoty i będziesz na każde skinienie. Twoja sytuacja może się nagle zmienić i staniesz się zapracowany. Pomysły i sprawy, które wydawały się stracone, teraz ruszą do przodu i okażą się strzałem w dziesiątkę. Jeśli marzysz o nowej pracy, zacznij jej teraz szukać. To także dobry czas, aby zadbać o zdrowie i popracować nad kondycją. Dopisze ci też szczęście w miłości. Puścisz w niepamięć spory i kłótnie, postanowisz zacząć wszystko od nowa.


Wodnik 21.01 – 20.02
Twoja uwaga skupi się na domowych sprawach. Pomożesz krewnym, rozwiążesz urzędowy problem, podzielisz zadania i zmusisz partnera do porządków. Domownicy mogą trochę narzekać, ale w efekcie twoich inicjatyw wszyscy będą zadowoleni. Także w pracy uda ci się przekonać kogoś do pomysłu, na którym od dawna ci zależy. Postaraj się zakończyć konflikt z osobą, która czuje się urażona i przeszkadza ci w realizacji ambitnych planów. Samotne Wodniki odkryją, że pewna przyjaźń znaczy dla nich więcej, niż sądziły.


Ryby 21.02 – 20.03
Będziesz pochłonięty snuciem zawodowych planów. Masz szansę odkryć intrygę lub wytropisz, ile zarabia konkurencja. Wnioski będą ciekawe, warto porozmawiać o tym z szefem. Być może już czas upomnieć się o spełnienie zaległych obietnic? Szczęście ci sprzyja, ale musisz być skoncentrowany na swoim celu. W miłości nie bądź zbyt krytyczny. Nie przejmuj się, jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli. Możliwe są nagłe zmiany planów, które w efekcie okażą się korzystniejsze, niż przypuszczasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*