Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Masz całkiem spore zdolności mediacyjne, a tym tygodniu mogą one okazać się szczególnie cenne. Atmosfera w niektórych związkach będzie się bowiem wahać. Starajcie się łagodnie lądować między górkami i dołkami. Warto zainteresować się problemami partnera. Być może jego zły nastrój wynika z powodów, którymi nie chce cię absorbować. Podpowiedź Wenus: Powiedz swoje drugiej połowie, że kochasz, nawet jeśli wydaje się to oczywiste.


Byk 21.04 – 20.05
Gwiazdy gorliwie sprzyjać będą towarzyskim planom, uczynią cię też bardziej urokliwą i sympatyczną, co doskonale wpłynie na atmosferę. Staniesz się bardzo popularną osobą. Warto poprzeć to dobrą prezencją, pomyśleć o jesiennej garderobie, twarzowym uczesaniu. Zawarte już związki znowu wejdą w intensywniejsza fazę. Podpowiedź Księżyca: Pora zakończyć waśnie i wrócić do atmosfery pierwszych, przepełnionych romantyzmem spotkań.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Nie da się zaprzeczyć temu, co jest oczywiste. To już naprawdę jesień, ale spokojnie, nie ma powodu, by poddawać się chandrze. Co prawda temperatura uczuć także trochę spada, ale jeśli dostrzeżesz metaforę ukrytą w opadłych liściach, zrozumiesz, że czas nie stoi w miejscu. Sercowe wzloty i upadki wydają się więc sprawą całkowicie naturalną. Podpowiedź Merkurego: Uczucia, którego nie jesteś całkiem pewien, lepiej na razie nie nazywać.


Rak 22.06 – 22.07
Ożywienie z pewnością nie ominie twego serca. Niebo zsyła ci miłość, obdarzy cię też przyjaźnią i przychylnością. Odczujesz wzrost sił witalnych i przypływ erotycznych pragnień. Będzie mnóstwo okazji, by bywać wśród ludzi, poznać kogoś interesującego. Związane Raki przeżyją w swoim związku okres szczęścia, które daje poczucie prawdziwej więzi. Podpowiedź Neptuna: Nie raz pochwycisz zachwycone spojrzenia. Czy je odwzajemnisz? Ktoś bardzo na to liczy.


Lew 23.07– 23.08
Na chandrę najlepsze jest nowe hobby lub nowa miłość. Weźmiesz sobie do serca tę radę i chętnie zajmiesz się niezwykłymi sprawami. Twoja ciekawość nie będzie znała żadnych granic. Zdobędziesz nowe hobby i nowe tematy do pasjonujących dyskusji. W miłości trwa dobra passa. Niczego nie przyspieszaj, niech toczy się swoim rytmem. Na płomienne wyznania i obietnice nadejdzie czas dopiero w weekend. Zanim coś obiecasz, dobrze to przemyśl.


Panna 24.08 – 23.09
W stałych związkach pora na konstruktywne zmiany. Zróbcie wreszcie to, o czym marzycie. Może wyjedziecie w podróż, kupicie coś, co upiększy wasze otoczenie? Uwaga pary na wojennej ścieżce – pora ogłosić rozejm albo… zacząć nowe życie. Jesteś samotną Panną? Twój apetyt na romanse będzie w tym tygodniu ogromny. Podpowiedź Wenus: Do osoby, o której myślisz, warto wysłać jakiś sygnał.


Waga 24.09 – 23.10
W tym tygodniu serce może nie nadążyć za temperamentem. Łatwo pomylić seksualną atrakcyjność z prawdziwym uczuciem. Są między wami jakieś tarcia… Cóż, wyjście znajdzie się na pewno, ale trzeba zdobyć się na obiektywizm. Szczera rozmowa może coś wyjaśnić, ale nie wywieraj zbyt dużej presji. Podpowiedź Marsa: Nie mów w gniewie czegoś, czego mógłbyś żałować już po chwili.


Skorpion 24.10 – 23.11
W związkach ze stażem zanosi się na przypływ uczuć. Cieplejszy płomień zapali się w twoim sercu. A może przyjdzie ci do głowy, by zakończyć jakąś niepotrzebną wojnę… Samotny? Warto wrzucić teraz na luz i poczekać, aż życie zrobi ci jakąś miłą niespodziankę. Nie rób żadnych założeń z góry – nie obiecuj sobie, że będzie to wielka miłość albo przelotny flirt. Podpowiedź Słońca: Pozwól, niech czasem scenariusz uczuć sam się pisze.


Strzelec 23.11 – 21.12
Ten tydzień będzie nieco chaotyczny, a ty pełen wątpliwości. Poczujesz, jakbyś miał mniejszy wpływ na bieg zdarzeń. Zniechęcony możesz zrezygnować z czegoś, co jeszcze niedawno nadawało życiu sens, zakwestionujesz nawet miłość. Gwiazdy mówią, że wkrótce życie odzyska smak i nie dosięgną cię jesienne chłody. Długie wieczory wypełnią się wyznaniami. Podpowiedź Plutona: Jeśli radości i troski nie bywają wielkie – świat też staje się mały.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Mars obiecuje, że wkrótce nieźle zaiskrzy, a już z pewnością nie zabraknie okazji do spotkań, zawarcia nowych znajomości lub rozruszania starego układu, który zbytnio osiadł w codzienności. Teraz zdobędziesz, kogo zechcesz, twój urok jest zniewalający. Podpowiedź Urana: W małżeństwie szczerość i otwartość będą gwarancją pomyślności. Warto się na nią zdobyć, zmienić wszystko, co było złe.


Wodnik 21.01 – 20.02
Nie będzie to tydzień, który zapisze się w twej pamięci. Nie daj się uśpić codzienności, ale także nie próbuj ożywiać jej na siłę. Jeśli wydaje ci się, że partner nie zwraca na ciebie dostatecznej uwagi, powstrzymaj się od kosmetycznych i fryzjerskich eksperymentów, bo możesz wywołać szok i budżetową dziurę. Podpowiedź Merkurego: Raczej porozmawiajcie, może okaże się, że to brak naturalnego światła i niskie temperatury spowodowały u niego obniżenie nastroju.


Ryby 21.02 – 20.03
Łatwo odnajdziesz teraz tę subtelną równowagę między dawaniem a braniem, która jest podstawą każdego udanego związku. Planety dobrze wróżą miłościom już udomowionym – bowiem uczucia staną się spokojne, pełne zmysłowego przywiązania. Podpowiedź Neptuna: Jeśli jesteś samotny, nadchodzący tydzień możesz oznaczyć w kalendarzu czerwonym serduszkiem. Komuś naprawdę się podobasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*