Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Czekają cię w tym tygodniu większe zawodowe wyzwania. Ktoś postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się trudne do spełnienia. Bądź cierpliwy, bo dzięki rewolucyjnym pomysłom uporasz się ze wszystkimi sprawami. W weekend zwolnij, a wszystko wreszcie stanie się prostsze i łatwiejsze. W miłości sprzyja ci Wenus. Nie bagatelizuj swoich przeczuć, słuchaj intuicji. W domu też przez cały tydzień sporo się będzie działo i musisz zwracać uwagę na uczucia innych ludzi.


Byk 21.04 – 20.05
Tydzień najbardziej sprzyja porządkom, gotowaniu i innym zajęciom, które związane są z domem i rodziną. W sprawach finansowych unikaj ryzyka. Możesz wyolbrzymiać różne kłopoty i reagować nerwowo na proste sytuacje. Najlepiej odpoczywaj, dbaj o zdrowie, zajmuj się sztuką. Pod koniec tygodnia przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Przy okazji omawiania rodzinnych planów wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. W miłości spokojnie i bez rewolucji.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Będziesz teraz towarzyski i wesoły. Tydzień najbardziej sprzyja służbowym spotkaniom i dyskusjom na tematy finansowe. Zawarte znajomości okażą się ciekawe i wywrą wielki wpływ na twoje poglądy. W domu postanowisz zaprowadzić wokół siebie większy porządek. Niestety, nie wszyscy podporządkują się twoim rozkazom. Postaraj się być bardziej wyrozumiały i elastyczny, a osiągniesz swoje cele. Pomysły partnera umilą ci jesienne wieczory.


Rak 22.06 – 22.07
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Tydzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj o cudzych wadach i miłosnych gafach. W pracy w każdej sytuacji spróbujesz postawić na swoim, ale tu też uważaj, bo twoje niewinne uwagi mogą wywołać wielką awanturę. W weekend odpocznij, znajdź czas dla rodziny. W miłości spokojnie. Dobry czas, aby wyjaśnić różne nieporozumienia. Proś o to, co jest ci potrzebne do szczęścia.


Lew 23.07– 23.08
Będziesz optymistyczny, ale nie uda ci się w tym tygodniu uciec przed różnymi zaległościami. Wyjdą na jaw ciekawe sprawy, o których dawno zdążyłeś zapomnieć. Pojawi się szansa na sukces lub wygraną w trudnej sprawie. Od wtorku Wenus sprawi, że tylko na tym wszystkim zyskasz. Bądź dobrej myśli, bo ludzie będą ci sprzyjać. W miłości też będziesz bardziej niż zwykle niespokojny. Lepiej cię nie denerwować, bo możesz być uszczypliwy. Uważaj na nerwy i nie bierz wszystkiego, co usłyszysz, do siebie.


Panna 24.08 – 23.09
Na początku tygodnia twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, dlatego w poniedziałek i wtorek postaraj się uporządkować to, co ważne i zaległe. Od środy zapowiada się więcej narad i spotkań. Ktoś zerwie się z pracy wcześniej lub podpadnie szefowi i będzie z tego powodu awantura, ale ciebie nie spotkają przykrości. W czwartek i piątek masz dobre dni, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kursy. Mimo dobrej passy nie zostawiaj rodzinnych spraw na ostatnią chwilę.


Waga 24.09 – 23.10
Początek tygodnia może być trochę nudny i spokojny, ale od środy wydarzenia przyspieszą. Kilka nowych plotek wstrząśnie nudnym towarzyskim życiem, a nawet przewróci do góry nogami jakiś zastały w posadach układ. Twoje opinie będą dla wszystkich ważne, przygotuj się na to, że będziesz przyjaciołom doradzać i pomagać. Weekend sprzyja odpoczynkowi, a nie kulinarnym popisom. Ktoś będzie wyciągać cię z domu na spacery i wycieczki. Warto się ruszyć. W miłości spokojnie, tylko nie słuchaj plotek.


Skorpion 24.10 – 23.11
Zainteresujesz się kimś, kto od dawna przesyła ci uśmiechy i komplementy. Będziesz rozmowny i spostrzegawczy, a to pomaga nawiązywać nowe znajomości. Samotne Skorpiony będą w doskonałej formie, a jeśli narzekałeś, że nie masz z kim iść do kina lub na spacer, to teraz będziesz mógł przebierać w propozycjach. Zamężne Skorpiony dadzą się namówić na odrobinę szaleństwa. Weekend warto spędzić tak, jak oboje lubicie i nie przejmować się tym, co sądzą na ten temat krewni.


Strzelec 23.11 – 21.12
Jesienne grypy i przeziębienia sprawią, że ważne sprawy mogą się opóźniać. Dlatego lepiej skup się na porządkach i zwyczajnych obowiązkach. Teraz uda ci się zakończyć różne trudne i zaległe sprawy. Wenus od wtorku przynosi ci nowe pomysły i zapewnia powodzenie w podróży. Saturn pomoże ci bronić swoich interesów przed konkurencją. Jeśli czujesz, że ktoś ci zagraża, od razu stań do walki. Bądź czujny i nie ustępuj intrygantom. W miłości też walcz o swoje. Jeśli ktoś podrywa twoją drugą połowę, działaj i nie czekaj, aż zrobi się gorzej.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Tylko spokojnie, ze wszystkim zdążysz na czas. Mars będzie znacząco wpływać na twoje samopoczucie, może pogorszyć twoją odporność na tłok w sklepach i tłum w autobusie. Odpoczywaj i wysypiaj się, a unikniesz podenerwowania. Merkury będzie też namawiać cię do zakupów lub zmiany wystroju domu. Trzy razy się zastanów, czy stać cię na to. W miłości spokojnie, ale znajdź czas dla partnera, zanim zacznie wątpić, czy jeszcze ci na nim zależy.


Wodnik 21.01 – 20.02
Przyjaciele będą ci pomagać, a także chętnie skomentują nowe pomysły. W pracy wszyscy będą dla ciebie uprzejmi, dlatego tym razem nie prowokuj dyskusji, tylko grzecznie się do wszystkich uśmiechaj. W miłości trochę zamieszania. Od dawnych ukochanych trzymaj się z daleka! Teraz, gdy dobrze sobie ze wszystkim radzisz, ktoś znów może chcieć ogrzać się przy twoim boku. Wenus radzi nie odgrzewać nieudanych relacji, tylko z optymizmem szukać nowych. W weekend odpocznij.


Ryby 21.02 – 20.03
Nadchodzą dobre dni! Poczujesz, że znów wszystko jest możliwe. Będziesz w dobrym humorze, a twój uśmiech zachwyci nowych wielbicieli. W stałych związkach nadejdzie dobry czas, aby jak najwięcej robić razem. Nawet wspólne zakupy będą wesołe. Omawiajcie plany na przyszłość, cieszcie się życiem i nie słuchajcie krewnych, którzy chcą zrzucić na was swoje problemy i obowiązki. Samotne Ryby poczują, że znów mają ochotę flirtować i poznawać nowych ludzi. Bywaj na towarzyskich spotkaniach, bo właśnie teraz masz szansę poznać kogoś intrygującego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*