Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Czekają cię w tym tygodniu większe zawodowe wyzwania. Ktoś postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się trudne do spełnienia. Bądź cierpliwy, bo dzięki rewolucyjnym pomysłom uporasz się ze wszystkimi sprawami. W weekend zwolnij, a wszystko wreszcie stanie się prostsze i łatwiejsze. W miłości sprzyja ci Wenus. Nie bagatelizuj swoich przeczuć, słuchaj intuicji. W domu też przez cały tydzień sporo się będzie działo i musisz zwracać uwagę na uczucia innych ludzi.


Byk 21.04 – 20.05
Tydzień najbardziej sprzyja porządkom, gotowaniu i innym zajęciom, które związane są z domem i rodziną. W sprawach finansowych unikaj ryzyka. Możesz wyolbrzymiać różne kłopoty i reagować nerwowo na proste sytuacje. Najlepiej odpoczywaj, dbaj o zdrowie, zajmuj się sztuką. Pod koniec tygodnia przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Przy okazji omawiania rodzinnych planów wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. W miłości spokojnie i bez rewolucji.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Będziesz teraz towarzyski i wesoły. Tydzień najbardziej sprzyja służbowym spotkaniom i dyskusjom na tematy finansowe. Zawarte znajomości okażą się ciekawe i wywrą wielki wpływ na twoje poglądy. W domu postanowisz zaprowadzić wokół siebie większy porządek. Niestety, nie wszyscy podporządkują się twoim rozkazom. Postaraj się być bardziej wyrozumiały i elastyczny, a osiągniesz swoje cele. Pomysły partnera umilą ci jesienne wieczory.


Rak 22.06 – 22.07
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Tydzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj o cudzych wadach i miłosnych gafach. W pracy w każdej sytuacji spróbujesz postawić na swoim, ale tu też uważaj, bo twoje niewinne uwagi mogą wywołać wielką awanturę. W weekend odpocznij, znajdź czas dla rodziny. W miłości spokojnie. Dobry czas, aby wyjaśnić różne nieporozumienia. Proś o to, co jest ci potrzebne do szczęścia.


Lew 23.07– 23.08
Będziesz optymistyczny, ale nie uda ci się w tym tygodniu uciec przed różnymi zaległościami. Wyjdą na jaw ciekawe sprawy, o których dawno zdążyłeś zapomnieć. Pojawi się szansa na sukces lub wygraną w trudnej sprawie. Od wtorku Wenus sprawi, że tylko na tym wszystkim zyskasz. Bądź dobrej myśli, bo ludzie będą ci sprzyjać. W miłości też będziesz bardziej niż zwykle niespokojny. Lepiej cię nie denerwować, bo możesz być uszczypliwy. Uważaj na nerwy i nie bierz wszystkiego, co usłyszysz, do siebie.


Panna 24.08 – 23.09
Na początku tygodnia twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, dlatego w poniedziałek i wtorek postaraj się uporządkować to, co ważne i zaległe. Od środy zapowiada się więcej narad i spotkań. Ktoś zerwie się z pracy wcześniej lub podpadnie szefowi i będzie z tego powodu awantura, ale ciebie nie spotkają przykrości. W czwartek i piątek masz dobre dni, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kursy. Mimo dobrej passy nie zostawiaj rodzinnych spraw na ostatnią chwilę.


Waga 24.09 – 23.10
Początek tygodnia może być trochę nudny i spokojny, ale od środy wydarzenia przyspieszą. Kilka nowych plotek wstrząśnie nudnym towarzyskim życiem, a nawet przewróci do góry nogami jakiś zastały w posadach układ. Twoje opinie będą dla wszystkich ważne, przygotuj się na to, że będziesz przyjaciołom doradzać i pomagać. Weekend sprzyja odpoczynkowi, a nie kulinarnym popisom. Ktoś będzie wyciągać cię z domu na spacery i wycieczki. Warto się ruszyć. W miłości spokojnie, tylko nie słuchaj plotek.


Skorpion 24.10 – 23.11
Zainteresujesz się kimś, kto od dawna przesyła ci uśmiechy i komplementy. Będziesz rozmowny i spostrzegawczy, a to pomaga nawiązywać nowe znajomości. Samotne Skorpiony będą w doskonałej formie, a jeśli narzekałeś, że nie masz z kim iść do kina lub na spacer, to teraz będziesz mógł przebierać w propozycjach. Zamężne Skorpiony dadzą się namówić na odrobinę szaleństwa. Weekend warto spędzić tak, jak oboje lubicie i nie przejmować się tym, co sądzą na ten temat krewni.


Strzelec 23.11 – 21.12
Jesienne grypy i przeziębienia sprawią, że ważne sprawy mogą się opóźniać. Dlatego lepiej skup się na porządkach i zwyczajnych obowiązkach. Teraz uda ci się zakończyć różne trudne i zaległe sprawy. Wenus od wtorku przynosi ci nowe pomysły i zapewnia powodzenie w podróży. Saturn pomoże ci bronić swoich interesów przed konkurencją. Jeśli czujesz, że ktoś ci zagraża, od razu stań do walki. Bądź czujny i nie ustępuj intrygantom. W miłości też walcz o swoje. Jeśli ktoś podrywa twoją drugą połowę, działaj i nie czekaj, aż zrobi się gorzej.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Tylko spokojnie, ze wszystkim zdążysz na czas. Mars będzie znacząco wpływać na twoje samopoczucie, może pogorszyć twoją odporność na tłok w sklepach i tłum w autobusie. Odpoczywaj i wysypiaj się, a unikniesz podenerwowania. Merkury będzie też namawiać cię do zakupów lub zmiany wystroju domu. Trzy razy się zastanów, czy stać cię na to. W miłości spokojnie, ale znajdź czas dla partnera, zanim zacznie wątpić, czy jeszcze ci na nim zależy.


Wodnik 21.01 – 20.02
Przyjaciele będą ci pomagać, a także chętnie skomentują nowe pomysły. W pracy wszyscy będą dla ciebie uprzejmi, dlatego tym razem nie prowokuj dyskusji, tylko grzecznie się do wszystkich uśmiechaj. W miłości trochę zamieszania. Od dawnych ukochanych trzymaj się z daleka! Teraz, gdy dobrze sobie ze wszystkim radzisz, ktoś znów może chcieć ogrzać się przy twoim boku. Wenus radzi nie odgrzewać nieudanych relacji, tylko z optymizmem szukać nowych. W weekend odpocznij.


Ryby 21.02 – 20.03
Nadchodzą dobre dni! Poczujesz, że znów wszystko jest możliwe. Będziesz w dobrym humorze, a twój uśmiech zachwyci nowych wielbicieli. W stałych związkach nadejdzie dobry czas, aby jak najwięcej robić razem. Nawet wspólne zakupy będą wesołe. Omawiajcie plany na przyszłość, cieszcie się życiem i nie słuchajcie krewnych, którzy chcą zrzucić na was swoje problemy i obowiązki. Samotne Ryby poczują, że znów mają ochotę flirtować i poznawać nowych ludzi. Bywaj na towarzyskich spotkaniach, bo właśnie teraz masz szansę poznać kogoś intrygującego.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Poprzedni artykułKonsumenci zaniepokojeni wzrostem cen żywności
Następny artykułStainer Polonia zawodzi. Inni kończą na plus (GALERIA)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*