Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Można w poniedziałek obawiać się niesnasek w domu i gorszej kondycji. Seniorzy rodziny będą oczekiwać wsparcia. We wtorek szef spróbuje ci narzucić dodatkową pracę. Pomogą ci przetrwać dobrzy przyjaciele. W kontaktach z partnerem postaw na to, co was łączy. W środę uważaj na zdrowie, grożą ci wypadki. W czwartek zyskasz nieoczekiwaną pomoc w interesach i trudnych rozmowach. Weekend miły i udany.


Byk 21.04 – 20.05
W pracy – dodatkowe zajęcia, ale satysfakcjonujące. Nie bój się wyzwań, poradzisz sobie. W domu coraz lepiej, choć utarczki mogą cię drażnić. We wtorek rozsądnie zagospodarujesz budżet i realnie spojrzysz na partnera. Dla intelektualistów wymarzonym dniem jest środa. W piątek nie bierz się za interesy, nie spiesz się, nie angażuj. W sobotę – wzrost sił i wiary w siebie. Niedzielę spędzisz wśród twórczych ludzi.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Masz wątpliwości, ale warto ratować uczucie, które pozornie osłabło. W poniedziałek wytrwaj w słusznych decyzjach. W pracy – mimo nawału obowiązków – wtorek i środa będą bardzo korzystne. Dowiesz się czegoś, co da ci ważny atut do ręki. Ufaj intuicji i forsuj bez obaw swoje pomysły. W piątek spotkasz kogoś intrygującego i mądrego, nawiążesz kontakty z pomysłowymi ludźmi. Weekend spędzisz na wesołej zabawie.


Rak 22.06 – 22.07
Warto zadbać o odnowienie starych znajomości, mogą się przydać nie tylko teraz. W poniedziałek relacje partnerskie mogą stać się napięte, jeśli na czas nie odwołasz się do rozsądku. We wtorek nie daj się w pracy ponieść nerwom, w środę nie trzymaj się kurczowo swoich racji, a wszystko się ułoży. W piątek podpisuj umowy, ruszaj z nowymi przedsięwzięciami. Miłe rozrywki i powodzenie czekają cię w sobotę.


Lew 23.07– 23.08
Korzystaj z doświadczeń ludzi i nie wahaj się działać w grupie. W pracy masz okazję zabłysnąć talentem, ale musisz oprzeć się na innych. Wtedy okaże się, że zdobywanie nowych umiejętności nie jest trudne. Od wtorku do czwartku możesz liczyć na uśmiech losu, który objawi się w niespodziewanym momencie. W piątek strzeż się pośpiechu, roztargnienie może cię drogo kosztować. W niedzielę – ważne spotkanie.


Panna 24.08 – 23.09
W poniedziałek sypną się większe pieniądze, jest też szansa na wygraną losową. Partnera zobaczysz w lepszym świetle. W środę wykażesz się pomysłowością w pracy. Wtorek i czwartek to dni nieco mniejszej energii, wykorzystaj popołudnia na odpoczynek. Od piątku los sprzyja zabawom, inwestycjom, realizacji ciekawych inicjatyw. Podejmiesz też mądre decyzje i masz gwarancję powodzenia w urzędach.


Waga 24.09 – 23.10
Wymarzony tydzień, jeśli lubisz się bawić i szaleć. Nawet jeśli nie za bardzo masz ochotę, nie odrzucaj zaproszeń na różne imprezy, nie kieruj się służbowymi racjami przy wybieraniu towarzystwa. Na pasmo sukcesów w każdym gronie licz zwłaszcza od wtorku do czwartku. W pracy będzie ci się wiodło powyżej przeciętnej, olśnisz kolegów błyskotliwymi decyzjami. Weekend poświęć rodzinie.


Skorpion 24.10 – 23.11
Los wyraźnie ci sprzyja, co powinno być świetnie widoczne w poniedziałek i piątek. Dobre notowania w pracy, intratna propozycja z daleka – to cię usatysfakcjonuje. Jeśli coś dotąd nie szło, w piątek rusz tę sprawę jeszcze raz, powinno się udać. Ożywienie w uczuciach. W weekend dopisze ci werwa i urok osobisty. To powinny być pamiętne dni, pełne radości i beztroski. Nie bój się poznawania nowych ludzi.


Strzelec 23.11 – 21.12
W poniedziałek możesz mieć kiepski nastrój i skłonność do gniewu – nie daj się im zdominować. Zabierz się za pracę, potem za obowiązki domowe, a do wieczora chandra minie. Od wtorku do czwartku dobra passa, sprawy ułożą się po twej myśli. Szukaj pomocnych ludzi – niektórzy chętnie nie tylko pokibicują. Niedziela okaże się bardzo szczęśliwa. Im więcej dasz innym, tym więcej dobrej energii wróci do ciebie.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Odnowisz swe siły witalne, różne sprawy ruszą z kopyta. Choć na niektóre posunięcia jest za późno, z powodzeniem wrócisz do tych spraw pod koniec roku. Przyjaciele okażą ci więcej miłości, niż się spodziewasz. Nie bój się rozmowy o uczuciach. Nieporozumienia w pracy wyjaśnij, przedstawiając spokojnie, najlepiej w czwartek, swój punkt widzenia. Najlepsze dni – cały weekend. We wtorek wskazana rozwaga.


Wodnik 21.01 – 20.02
Jeśli nadarzy się okazja, by wyjechać na trochę, to warto przyjąć zaproszenie. Pewne opory trzeba przełamywać. W środę wydarzy się coś, na co od dawna z utęsknieniem czekasz. Zmobilizuj siły i pokaż się w czwartek w pracy z jak najlepszej strony, a skorzystasz nie tylko finansowo. W piątek patrz, co podpisujesz i uważaj, by się nie przeziębić. W weekend zajmij się domem i bliskimi.


Ryby 21.02 – 20.03
W poniedziałek nie bierz marzeń za fakty, bo to wywoła w pracy niesnaski. We wtorek nie zabieraj się za nowe zadania, bo wysiłek nie przyniesie rezultatów. Mogą źle się poczuć starsze osoby z rodziny, a opieka nad nimi spadnie na twoje barki. Do bardzo udanych zaliczysz piątek i sobotę. Czasem koniec jest dobrym początkiem. W niedzielę nie decyduj o niczym ważnym i dobrze odpocznij.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*