Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Tydzień będzie mijał przede wszystkim w zawodowych klimatach. Masz przed sobą tak wiele zadań do wykonania, że niewiele czasu zostanie ci na osobiste przyjemności. Dużo werwy i siły, jaka w ciebie wstąpi, udzieli się też innym współpracownikom. Możliwe, że wejdziesz w konflikt z kobietą, która jest blisko ciebie – to dotyczy spraw zawodowych. W sprawach uczuciowych wkraczasz powoli na właściwy tor. Coś już od jakiegoś czasu czai się za rogiem, ale na razie udajesz, że tego nie widzisz.


Byk 21.04 – 20.05
Jeśli prowadzisz firmę, może się nagle okazać, że konkurencja depcze ci po piętach, albo trzeba będzie zająć się sprawami, które pozornie wydawały się biec własnym rytmem. Nie obawiaj się, nie będziesz miał żadnych trudności – wręcz przeciwnie, trzeba będzie się trochę nabiegać, ale sukces masz w zasięgu ręki. W uczuciach możesz przeżywać renesans, ale na ogół sprawy sercowe będą wyglądały stabilnie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Tydzień bardzo przebojowy; nie tylko ty będziesz w takim nastroju – twoje otoczenie odczuje dobroczynny wpływ twojej energii. W sprawach miłosnych mogą pojawić się kłótnie i przepychanki, bo będziesz chciał postawić na swoim, a partner nie będzie skory do zmian w swoim życiu. Może nawet zabraknąć ci entuzjazmu i machniesz ręką na wszystko, nie oglądając się na nikogo. W finansach sporo zamieszania.


Rak 22.06 – 22.07
Tydzień będzie mijał przede wszystkim w zawodowych klimatach. Masz przed sobą tak wiele zadań do wykonania, że niewiele czasu zostanie ci na osobiste przyjemności. Dużo werwy i siły, jaka w ciebie wstąpi, udzieli się też innym współpracownikom. Możliwe, że wejdziesz w konflikt z kobietą, która jest blisko ciebie – to dotyczy spraw zawodowych. W sprawach uczuciowych wkraczasz powoli na właściwy tor. Coś już od jakiegoś czasu czai się za rogiem, ale na razie udajesz, że tego nie widzisz.


Lew 23.07– 23.08
Ten tydzień zapoczątkuje zmiany w twoim życiu. Wiele będzie zależało od ciebie, musisz przejąć inicjatywę i przestać obawiać się przyszłości. W miłości pora na zgodę, zapanuje teraz spokój po ostatnich burzliwych przejściach, co spowoduje, że odetchniesz z ulgą. W interesach spróbuj wywalczyć większą niezależność, ale pamiętaj, że zanim cokolwiek powiesz, najpierw pomyśl. To nie jest twoja mocna strona, działasz zbyt impulsywnie.


Panna 24.08 – 23.09
W tym tygodniu czeka cię trochę perturbacji uczuciowych. Drobne kłopoty z organizacją życia i chwilowy zastój nie mogą wpływać destrukcyjnie na twój związek. Sprawa wymaga przemyślenia i konkretnych rozmów. Trzeba działać już teraz i niczego nie odwlekać. Może to trochę wyglądać na negocjacje uczuciowe, ale tylko w ten sposób jesteś w stanie rzeczowo zaradzić narastającym konfliktom. Umiesz sobie zorganizować życie i wiesz, czego chcesz, ale przede wszystkim potrzebne ci jest wsparcie partnera.


Waga 24.09 – 23.10
Nie sięgaj w tym tygodniu za wysoko, raczej traktuj wszystko umiarkowanie, tym samym nie będziesz miał niemiłych niespodzianek. Niektóre sprawy ulegną przyspieszeniu, bo los przyniesie ci kilka niespodzianek, które spadną na ciebie w odpowiednim momencie. W uczuciach uważaj na manipulacje, choć nie będziesz miał większych powodów do zmartwień. Sprawy zawodowe też będą raczej umiarkowane – po prostu będziesz wykonywał swoje obowiązki jak zwykle, a na większe możliwości będziesz musiał poczekać.


Skorpion 24.10 – 23.11
Zaczyna poprawiać się wszystko – przede wszystkim zdrowie i świadomość zmian, jakie zaczynają pojawiać się w twoim życiu. Ostatnio masz skłonności do głębokich przemyśleń i czujesz, że trzeba wykonać jakieś rotacje, które zmienią twój los na lepszy. W sprawach uczuciowych możesz mieć poczucie ostateczności, dlatego w najbliższych tygodniach możesz radykalnie rozwiązać pewne sprawy. Poczujesz się gotowy na nowe wyzwania.


Strzelec 23.11 – 21.12
Ten tydzień nie będzie należał do najlepszych. Na uczucia nie będziesz mieć czasu, sprawy osobiste pójdą w kąt i trzeba będzie się zająć tylko pracą. Nawarstwi się wiele obowiązków, chwilami będzie nerwowo i nie wszystko pójdzie po twojej myśli. Ktoś może mieć do ciebie jakieś pretensje. To nie czas na odpoczynek, wiele zależy od twojego zaangażowania. Powinieneś opracować jakąś małą strategię działania i krok po kroku ją realizować.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Nieuchronnie zbliża się koniec pewnego etapu twojego życia. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że aby powstało nowe, stare musi odejść. Czeka cię tydzień przewrotów, różnych kolei losu, ale jednocześnie nowych spraw, które pochłoną cię całkowicie. Zaczyna się proces zmian, które chwilami mogą być bolesne – ale to, co nadejdzie, sprawi, że rozbudzą się w tobie wielkie nadzieje. Przede wszystkim zaczniesz realizować się zawodowo, a za główny cel obierzesz finanse.


Wodnik 21.01 – 20.02
Powinieneś skupić się na zdrowiu i domowych obowiązkach. Ostatnio zapomniałeś o tym, pochłonęły cię zadania, które wymagały sporej dyspozycji. Teraz pora to wszystko nadrobić. W uczuciach zapanuje nastrój pełen czaru. Będziesz łasy na komplementy, nie przesadzaj jednak z wymaganiami wobec drugiej osoby, bo może okazać się, że z tłumu adoratorów nie zostanie nikt. Lepiej ciesz się chwilą i baw, póki gwiazdy są dla ciebie przychylne. W pracy okres ekspansji i pomyślnych działań.


Ryby 21.02 – 20.03
W tym tygodniu powinieneś przede wszystkim bardziej zadbać o zdrowie. Mogą ci dolegać bóle nieznanego pochodzenia, będziesz miał także większą skłonność do zranień i skaleczeń. Kontakty z otoczeniem wymagać będą od ciebie większej tolerancji oraz wewnętrznego spokoju. To dobry tydzień na rozmowy o uczuciach. Znajdziesz w końcu czas na kontakt z przyrodą, by odpocząć od miejskiego zgiełku. Twoje płuca domagają się oczyszczenia i złapania zdrowego powietrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*