Horoskop

BARAN
Merkury przemierza twój znak zodiaku i sprzyja sukcesom. Przyniesie ci korzystne okazje i nowe znajomości. Będą też nowe miłosne szanse i związane z nimi emocje. Ważna osoba sprzyjać będzie twoim pomysłom zawodowym i sprawom finansowym. Spotykaj się z ludźmi, omawiaj ambitne plany, nie bądź teraz zbyt skromny i nieśmiały. Projekty, o których dotychczas wszyscy tylko plotkowali, teraz ostro ruszą do przodu. W weekend do szczęścia potrzebne ci będzie sympatyczne towarzystwo.

BYK
Zwolnij i tym razem nie wymagaj od siebie zbyt wiele. W razie kłopotów nie bądź taki samodzielny, a jeśli trzeba, to proś o pomoc. Odkryjesz, że masz wpływowych znajomych, na których możesz liczyć. Odpocznij i nikomu się z tego powodu nie tłumacz. W miłości szczęście będzie ci sprzyjać, ale do nowych znajomości podejdziesz z większą niż zwykle rezerwą. Najpierw wszystkiego się o kimś dowiesz, a potem zaczniesz się zastanawiać, czy zainwestować w nowe uczucie.

BLIŹNIĘTA
Pokaż się z jak najlepszej strony. Uda ci się naprawić błędy, a kariera ruszy do przodu. Powalcz choć trochę o swoje pieniądze i zyski, bo Merkury sprzyja korzystnym umowom i negocjacjom. Będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół i ludzi, którzy są ci z różnych powodów wdzięczni. W miłości gorąco! Pewna znajomość wreszcie nabierze rumieńców. Jednym uśmiechem zdołasz zapanować nad najbardziej nawet twardym sercem.

RAK
Korzystaj z uroków życia. Wolnego czasu będzie więcej, a pracy i związanych z nią kłopotów trochę mniej. Podczas służbowych spotkań słuchaj, co szepczą twoi współpracownicy. W niektórych plotkach będzie sporo prawdy, ale czas na działanie nadejdzie, gdy ważna osoba zaangażuje się w sprawę. Jeśli posłuchasz intuicji, to nowa znajomość może przerodzić się w coś poważniejszego. W wolnych chwilach postaraj się odpocząć. Przyjemniej będzie poczytać książkę, niż zabierać się za porządki.

LEW
Słońce radzi poświęcić uwagę rodzinnym sprawom. Warto zadzwonić do krewnych i na spokojnie omówić wspólne plany. Merkury pomoże szybko zdecydować się na większe inwestycje lub wspólny zakup, a rodzina tym razem cię nie zawiedzie. Ty też poczujesz się wszystkim bardzo potrzebny. W weekend staniesz się bardziej towarzyski. Ktoś sympatyczny zaproponuje wspólny wyjazd, ktoś inny odezwie się do ciebie po latach ciszy.

PANNA
Bądź przygotowany na niespodzianki. Ktoś postąpi inaczej, niż się spodziewałeś, ale nie wpadaj w panikę. Dzięki mądrej taktyce i talentowi do negocjacji szybko zapanujesz nad sytuacją. W miłości czekają cię nowe pokusy i uczuciami warto się teraz bardziej przejmować. Zauroczy cię ktoś młody, ekscentryczny i nieokiełznany. W weekend towarzyskie sprawy okażą się niezwykle ważne. Ktoś poprosi cię o pomoc lub pośrednictwo w zagadkowej miłosnej sprawie.

WAGA
Merkury sprzyja ważnym rozmowom, które dadzą ci wiele do myślenia. Odkryjesz, że powodzenie zależy od tego, co sądzą lub robią inni ludzie. Odważ się prosić o to, co jest potrzebne. W pracy jednak nie poddawaj się woli osób, które myślą tylko o swoich interesach. Pod koniec tygodnia uda ci się zaprowadzić porządek w zawodowych sprawach i znajdziesz więcej czasu dla siebie i rodziny. W weekend warto spotkać się z przyjaciółmi. Jeśli jesteś samotny, to nie uciekaj przed miłością.

SKORPION
Jowisz radzi zabrać się do pracy, bo właśnie szczęście ci sprzyja. Słońce przez cały tydzień pomagać ci będzie w tych sprawach, które wymagają szybkich i jednoznacznych decyzji. Merkury za to przyniesie ciekawe wiadomości. Działaj szybko, mów otwarcie, nie chowaj się za plecami silniejszych od ciebie. Teraz odniesiesz sukces. W miłości nadchodzą romantyczne chwile. Będzie ci łatwiej odnaleźć się w ważnej relacji, a to, co robisz dla związku, zostanie zauważone i docenione.

STRZELEC
Przyjaciółka skieruje twoją uwagę na różne sekrety i tajemnice, które od pewnego czasu intrygują twoich znajomych. Jeśli spokojnie się zastanowisz, to znajdziesz rozwiązanie różnych problemów. Przestaniesz denerwować się na ludzi, którzy nie zasługują na tyle twojej uwagi. W pracy Merkury podsunie ci sposób, aby postawić na swoim. Przejrzyj też domowe rachunki, przypilnuj spraw urzędowych, a unikniesz zamieszania. W miłości trudno ci będzie ukryć emocje.

KOZIOROŻEC
Poczujesz przypływ chęci do życia. Zerwiesz z rutyną, wprowadzisz kilka zmian do codziennego planu zajęć. Ten tydzień szczególnie sprzyja podróżom. Trzymaj w tajemnicy swoje sukcesy, bo czyjaś zazdrość może opóźnić różne ambitne plany. Ty jednak o nic się nie martw. Koniec tygodnia sprzyjać będzie nie tylko dobrym pomysłom, ale też niezwykle ważnym spotkaniom. Ktoś chętnie ci pomoże. W weekend wykorzystaj szansę na krótki wyjazd.

WODNIK
Przed tobą spokojniejszy tydzień. Obowiązków będzie mniej, a okazji do spotkań z ciekawymi ludźmi pojawi się więcej. Odkryjesz, że komuś zależy właśnie na tobie. Możliwe niezapowiedziane wizyty i zaproszenia na wspaniałe imprezy. Weekend też wesoły, a Merkury bardzo sprzyja niezwykłym znajomościom. Zakupy też będą udane. Nie oszczędzaj na tym, co lubisz. Także pokusie romansu trudno będzie się oprzeć. Nie obiecuj jednak zbyt wiele.

RYBY
Wenus uczyni cię ostrożnym i przewidującym. Nie dla ciebie ryzykowne decyzje czy szalone wyprawy w nieznane. Postanowisz unikać niemiłych osób i nikt nie zmusi cię do tego, czego nie chcesz. Zwróć większą uwagę na sprawy związane z domem i rodziną, bo możliwe są drobne nieporozumienia ze starszymi krewnymi. W pracy zajmiesz się porządkowaniem zaległości. Pod koniec tygodnia poczujesz przypływ odwagi i życiowej energii. Spotkasz życzliwe osoby, poczujesz się lubiany i doceniany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*