Horoskop

BARAN
Pozwól sobie na więcej luzu i swobody. Nie musisz wszystkim się przejmować i wszystkiego osobiście pilnować. Tydzień sprzyja nowatorskim pomysłom i planom, które łamią schematy i reguły. Bądź odważny i szczery, a szczęście cię nie opuści. Możliwy przypływ gotówki. Nie rezygnuj z tego, co ci obiecano, nawet jeśli ktoś ważny ma odmienne zdanie. W miłości śmiało wyrażaj swoje zdaniem, a postawisz na swoim.

BYK
Sprawy finansowe znajdą się w centrum twojej uwagi. Masz szansę przekonać szefa do pomysłu, który przyniesie ci przypływ gotówki. Bądź odważny i działaj szybko, a twoje marzenia o awansie lub podwyżce będą mogły się spełnić. Słońce postawi na twojej drodze życzliwe ci osoby. Warto będzie skorzystać z ich rad i sugestii. Samotne Byki mogą liczyć na nowe interesujące znajomości. Ktoś nieśmiały zaproponuje wam spotkanie. Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja.

BLIŹNIĘTA
Słońce sprzyja zajęciom, które związane są z pięknem, harmonią i sztuką. Twoje pomysły na ozdobienie domu lub kreacje będą niezwykłe i zapewnią ci uznanie w towarzystwie. Wenus pomoże ci zakończyć towarzyskie spory. Samotne Bliźnięta będą przebierać w propozycjach randek. W pracy choć wiele ważnych osób pojedzie na urlop, to i tak masz szansę ubić kilka niezłych interesów. Zdobywaj nowe wiadomości, oceniaj, wyciągaj wnioski.

RAK
Czekają cię spokojniejsze dni. Inwestuj w siebie, zadbaj o swoją urodę i porządnie odpocznij. Wenus ułatwi ci załatwienie spraw, na których ci zależy, a także zadba o twoje powodzenie w miłości. Samotne Raki spotkają atrakcyjnego wielbiciela, przy boku którego nie sposób będzie się nudzić. W pracy też będzie ciekawie. W weekend omijaj osoby, których nie lubisz. Słuchaj intuicji i nie pozwól, aby ktoś cię wykorzystywał.

LEW
Przed tobą dobre dni, jednak twoje plany mogą się niespodziewanie zmienić. Ktoś namówi cię do podróży lub udziału w większej imprezie. Postanowisz przełożyć na później niektóre obowiązki, odpocząć i skorzystać z rozrywek. W miłości trwa dobra passa. Uda ci się wyjaśnić partnerowi, czego potrzeba ci do szczęścia. Samotne Lwy będą w romansowym nastroju. Weekendowa impreza to doskonały czas, aby poznać kogoś intrygującego.

PANNA
Nawet jeśli planujesz spędzić ten tydzień w leśnej głuszy, to i tak nie uda ci się schować przed znajomymi. Różne znudzone życiem osoby będą oczekiwać, że uprzyjemnisz im wolny czas. Postaraj się nie zmieniać własnych planów tylko dlatego, że ktoś oczekuje od ciebie uprzejmości. W sprawach finansowych możesz sporo zyskać dzięki sprzyjającym zbiegom okoliczności. Kogoś zastąpisz, dasz sobie radę z nowymi obowiązkami i szef zacznie poważnie rozważać twój awans.

WAGA
Przed tobą więcej towarzyskich atrakcji. Otrzymasz sporo ciekawych wiadomości i zaproszeń w niezwykłe miejsca. Trudno będzie ci znaleźć czas na pracę czy domowe obowiązki. Korzystaj z tego, co niesie los. Słońce pomoże ci zdobyć uznanie, a nawet popularność. Warto będzie pogodzić się z nieprzyjaciółmi, wyjaśnić różne stare nieporozumienia. Także w miłości szczęście będzie ci sprzyjać. W weekend zwróć większą uwagę na sprawy rodziny.

SKORPION
Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, a dla obcych osób nie będziesz miał ani wyrozumiałości, ani czasu. Twoje zdrowie wymagać będzie troski. Jeśli możesz, to zdecyduj się na kilka dni urlopu i nie żałuj pieniędzy na własną wygodę i przyjemności. Kiedy odpoczniesz, szczęście wróci. Przypomną sobie o tobie starzy znajomi i przyjaciele. Być może ktoś z nich postanowi cię odwiedzić, co wprowadzi trochę zamieszania w twoje domowe życie.

STRZELEC
Zapomnij o niepowodzeniach i starych urazach, bo teraz szkoda na nie czasu. To, co nie udało się kiedyś, może udać się teraz. Ludzie będą chętnie cię słuchać, możesz też liczyć na pomoc rodziny. W miłości nie bądź zazdrosny i otwarcie rozmawiaj o swoich uczuciach. Sporo się dowiesz o sprawach, które są ważne dla twojego partnera. Twoje wsparcie będzie niezbędne. Samotne Strzelce będą romantyczne i gotowe uwieść kogoś, kto dotychczas był niedostępny.

KOZIOROŻEC
Co sobie postanowisz, to zrobisz. Będziesz organizować wszystkim wolny czas, nie przegapisz żadnego wydarzenia. W pracy chętnie zajmiesz się ważnymi projektami. Tydzień sprzyja mądrym decyzjom, które dotyczą pieniędzy. Tylko znajdź więcej czasu dla partnera, nie przekładaj randek czy romantycznej kolacji, bo narazisz się na wyrzuty i pretensje. Szczęście sprzyja tym Koziorożcom, które wciąż szukają swojej drugiej połowy.

WODNIK
Zawodowe sprawy ostro przyspieszą i pojawi się szansa na większe pieniądze. Przyjaciele tym razem nie zostawią cię w potrzebie, przekażą dobre wiadomości i zainspirują do działania. Tydzień sprzyja szkoleniom oraz nowym, ważnym znajomościom. Możliwa nawet zmiana stanowiska lub nowy pomysł na karierę. W miłości bądź ostrożny i nie traktuj ukochanego jak podwładnego. Pod koniec tygodnia zwolnij tempo i pomyśl o wspólnym wyjeździe.

RYBY
Staniesz się bardziej niż zwykle romantyczny i wyrozumiały dla ludzi w twoim otoczeniu. Sny, intuicja i miłosne schadzki interesować cię będą bardziej niż wyścig po uznanie szefa. Odpocznij i zajmij się sobą, bo teraz nie warto na siłę angażować się w trudne sprawy. W miłości przestaniesz zamartwiać się drobiazgami, wybaczysz drobne wybryki. Samotne Ryby będą szukać idealnej miłości, ale nie bądźcie naiwni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*