Horoskop

BARAN
W najbliższym czasie czeka cię podróż. Jeśli masz wpływ na wybór terminu, wyjedź w poniedziałek lub wtorek. W czasie weekendu wyjaśni się sprawa, która nurtuje cię od dłuższego czasu. Może być związana z miejscem pobytu lub poznaną osobą. Życie towarzyskie nabierze rumieńców. Wokół ciebie ruch i wielu adoratorów.

BYK
W tym tygodniu przyjdzie ci się zmagać z jakimiś trudnościami. Awaria samochodu lub urządzenia domowego zajmie ci sporo czasu. Ktoś w pracy lub w domu może wytrącić cię z równowagi, ale staraj się trzymać emocje na wodzy. Zapowiada się natomiast sympatyczny weekend, sprzyjający spacerom, koncertom, romantycznym spotkaniom.

BLIŹNIĘTA
Wenus i Mars dbają o twoją urodę i kondycję. W tym tygodniu załatwisz każdą sprawę, zarówno w urzędach, w sądzie, jak i w banku. Spotkanie z sympatią dostarczy ci miłosnych wzruszeń. Jesteś w dobrej formie intelektualnej, masz oryginalny styl i masę pomysłów. Wszystko to zaowocuje wymiernymi gratyfikacjami.

RAK
Do weekendu wszystko będzie szło jak z płatka. Będziesz ożywiony, zmobilizowany i zainspirowany do działania. Wykonaj teraz najważniejsze zadania. Od wtorku zdarzać się mogą pomyłki i błędy wynikające z twojej niefrasobliwości i roztargnienia. Pilnuj torebki, sprawdzaj, czy zamknąłeś drzwi mieszkania lub samochodu.

LEW
Załatwisz teraz skomplikowane sprawy urzędowe, które się ciągną od dłuższego czasu. Z łatwością przekonasz szefa i podejmiesz trudne decyzje. Nie rób jednak wielkich planów finansowych, dokładnie analizuj podpisywane zobowiązania, możesz mieć problemy z wywiązaniem się z nich. Dobre dni to poniedziałek i wtorek.

PANNA
Twój wpływ na wydarzenia tego tygodnia będzie niewielki, w finansach także nie widać zmian. Nie trać czasu na załatwianie spraw za wszelką cenę. Podczas weekendu bądź szczególnie ostrożny, bo mogą być kłopoty. Nie siadaj za kierownicą, uważaj na to, co i komu mówisz. Ten czas trzeba przetrwać z filozoficznym spokojem. Wkrótce wszystko odmieni się na lepsze.

WAGA
Lepiej będzie ci się wiodło w nowym tygodniu, gdy Merkury zacznie ci pomagać w interesach lub przygotuje ciekawą propozycję. Weekend najlepiej spędź w domu i pilnuj się, by nie rozpętać burzy w gronie najbliższych. Nie możesz teraz liczyć na ich wyrozumiałość. Zakochanym Wagom nic nie będzie w stanie zakłócić miłosnych uniesień.

SKORPION

Nadeszła pora na ożywione kontakty towarzyskie. Odezwą się znajomi sprzed lat. W planach wakacyjnych pomyśl o rewizycie, wasza znajomość przeżyje renesans. Po niedzieli będziesz w słabszej formie fizycznej. W środę, kondycja zacznie rosnąć i na zdrowie nie będziesz już narzekać.

STRZELEC
Nie przekładaj niczego na nastepny tydzień. Jeśli chcesz postawić na swoim, uda ci się to w niedzielę. Nawet opornego partnera przekonasz lub namówisz do swojego pomysłu. We wtorek plany mogą się pokrzyżować, sytuacja się skomplikuje. Odpuść sobie teraz całą tę szamotaninę, szkoda nerwów i energii. Zadbaj o zdrowie i wypoczynek.

KOZIOROŻEC
Zapowiada się tydzień trudnych, zdecydowanych rozmów. Mars i Wenus udzielają ci wsparcia. Masz teraz dużo energii, determinację i jednocześnie jesteś skłonny do kompromisu. Wynik rozmów będzie pozytywny, zakończy się sukcesem lub ugodą. W środę usłyszysz komplementy, odbierzesz dowód sympatii lub dostaniesz upominek.

WODNIK
Weekend sprzyja życiu rodzinnemu, praktykom religijnym. W nowym tygodniu będą obowiązki, ograniczenia samodzielności, niespodziewane wydatki lub straty. Szef może postawić przed tobą dodatkowe zadania, a przyjazd krewnych lub znajomych zmieni rytm życia. Nie popadaj w skrajności, twoje oceny nie są teraz obiektywne.

RYBY
Słońce podsyła ci przyjazne promienie, nastrój masz dobry, wierzysz w swoje siły. Nie wchodź teraz w tzw. dobre interesy, w których to pieniądze same płyną. Te obiecanki to blef, wiążą się z dużym ryzykiem lub są na granicy prawa. Podczas weekendu trudno ci będzie dogadać się z rodziną. Odłóż wszystkie ważne decyzje do środy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*