Horoskop

BARAN
Będziesz pośredniczyć w zakończeniu niepotrzebnego sporu, pomożesz przyjaciołom w dokonaniu trafnych wyborów. Będzie można na ciebie liczyć, a twoje notowania u innych szybko wzrosną. W pracy największe korzyści osiągniesz dzięki odwadze. Odróżnisz sprawy błahe od tego, co naprawdę ważne. W miłości także czekają cię sukcesy. Samotne Barany łatwo poznają kogoś nowego, ale przelotne flirty nie będą ich celem.

BYK
Tydzień bardziej sprzyja miłości i odkrywaniu poważniejszych zainteresowań niż pogoni za pieniędzmi. Możesz liczyć na więcej niż zwykle sympatycznych znajomości. Popatrzysz na cudze sprawy z większą wyrozumiałością i życzliwością. Jowisz sprzyja ciekawym dyskusjom, a w pracy uda ci się zdobyć uznanie zwierzchników. W miłości czekają cię niespodzianki.

BLIŹNIĘTA
W sprawach towarzyskich zapowiada się kilka niespodzianek. Uda ci się nawiązać znajomość z kimś, kto od dawna cię intrygował. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań, niż wszyscy sądzą. W miłości powodzenie cię nie opuści, a ty podkreślisz swoje zalety. Zaimponujesz komuś swoją szczerością i poczuciem humoru.

RAK
Poczujesz, że zbyt wiele cudzych spraw i opinii ma wpływ na twoje życie. Krytycznym wzrokiem przyjrzysz się ludziom w swoim otoczeniu. Być może na własną prośbę wyręczasz leniwe osoby lub pakujesz się w kłopoty? Czas zmienić to, co ci w życiu przeszkadza. Im bliżej weekendu, w tym lepszym będziesz humorze. W miłości nie słuchaj życzliwych doradców, tylko własnej intuicji, a szczęście będzie ci sprzyjać.

LEW
Tydzień sprzyja szalonym podróżom i wakacyjnym przygodom, których wielu znajomych będzie ci długo zazdrościć. Warto gdzieś wyjechać, nawet jeśli wymagać to będzie zmiany ułożonych wcześniej planów. Odpoczniesz, nabierzesz nowych sił, a z dala od codziennych kłopotów w twojej głowie pojawią się doskonałe pomysły. W miłości Słońce zadba o twoje powodzenie.

PANNA
Przed tobą udany tydzień. Będziesz miał mnóstwo energii, a twój optymizm pomoże ci pokonać każdą przeszkodę. W pracy będzie się dobrze układać, jeśli tylko będziesz na bieżąco wypełniać swoje obowiązki. Nie bierz dodatkowej pracy na weekend, bo życie towarzyskie pochłonie cię bez reszty. Chętnie spotkasz się z przyjaciółmi, a nawet pomożesz w organizacji większej imprezy.

WAGA
Uda się zawrzeć zgodę z osobami, które dotychczas nie były ci życzliwe. Wyciągnij do nich pierwszy rękę na zgodę, a sam zobaczysz, o ile lepiej żyje się i pracuje w zgodnej atmosferze. W pracy nowa propozycja zawodowa może okazać się ciekawsza, niż początkowo będziesz sądzić. To dobry tydzień, aby odważnie rozmawiać o pieniądzach. Merkury zadba, abyś przekonał kogoś do tego, na czym najbardziej ci zależy.

SKORPION
Miej oczy szeroko otwarte, bo Jowisz wciąż sprzyja intratnym propozycjom. Dostrzeżesz nowe możliwości, a nawet wykorzystasz poufne informacje. Sprawy miłosne toczyć się będą spokojnym rytmem. Nie wahaj się zrobić partnerowi wspaniałą niespodziankę. Skorpiony na wakacjach zajmą się zwiedzaniem antykwariatów i sklepów ze starociami. Możecie spotkać tam osobę o niebanalnych zainteresowaniach. Od dyskusji do randki droga będzie krótka.

STRZELEC
Wyjaśni się zaległa sprawa, a w pracy pewna ważna osoba wreszcie znajdzie czas, aby porozmawiać z tobą o awansie i podwyżce. Uwierz w swoje zalety i śmiało rozpoczynaj nowe sprawy. Pojawią się też pieniądze. Ktoś zwróci ci długi lub wpadniesz na pomysł, jak korzystnie zainwestować posiadane środki. Także zakupy, na jakie się zdecydujesz, okażą się udane. W miłości nadchodzą spokojniejsze chwile.

KOZIOROŻEC
Tydzień sprzyja poufnym naradom i zdobywaniu ciekawych informacji. Okaże się, że ktoś może ci w czymś pomóc lub doradzi, jak wykaraskać się z kłopotów. Na nowe sprawy przyjdzie czas w przyszłym tygodniu, teraz będziesz musiał uporać się z różnymi zaległościami. Zamężne Koziorożce będą udzielać trafnych miłosnych rad rodzinie, przyjaciołom, a nawet sąsiadom.

WODNIK
Planety pomogą ci ułożyć dobry plan ważnych zajęć i na wszystko wystarczy ci czasu. Sprzyja to sukcesom zawodowym, dlatego warto przypomnieć szefowi o obietnicach podwyżki, jakie ci kiedyś złożył. Nie zwlekaj z ważną rozmową, bo masz szansę w tym tygodniu zdobyć dodatkowe pieniądze. W miłości nadejdą spokojniejsze dni, możesz nawet nie mieć ochoty na szaleństwa czy nowe znajomości.

RYBY
Nie daj się namówić na propozycje wyjazdów, które w głębi serca wcale ci się nie podobają. Ktoś może wymagać od ciebie zbyt wiele, także w sprawach zawodowych, ale jego prośbom trudno będzie odmówić. Nie poddawaj się bez walki. Twoja intuicja pracować będzie na najwyższych obrotach, a jej podpowiedzi pomogą ci wyjść cało z każdej opresji. Prorocze sny, przebłyski olśnienia i niezwykłe zbiegi okoliczności staną się twoim udziałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*