Horoskop

BARAN
Będziesz energiczny i pewny siebie. W tym tygodniu nie dasz się nikomu wyprzedzić na drodze do lepszej posady czy bardziej odpowiedzialnego zadania. Czas wykazać się swoją pracowitością, obowiązkowością i umiejętnością organizacji. Nie bądź jednak zbyt surowy dla współpracowników, bo w trudnych chwilach może ci być potrzebna ich pomoc. Będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, ale nie przesadzaj z ich wydawaniem.

BYK

Energia będzie cię rozpierać. Trudno ci będzie spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. W pracy będziesz chciał jak najwięcej spotykać się z ludźmi, zaczynać nowe zadania. Wpadniesz na pomysł, który zrewolucjonizuje ważny projekt. Twoje umiejętności przywódcze mogą się bardzo przydać. W miłości Wenus nadal życzliwie patrzy na twoje sprawy. Znajdź tylko czas na randkę z kimś, kto od dawna próbuje zdobyć twoje względy.


BLIŹNIĘTA

Postarasz się, aby atmosfera była miła i żeby nikomu nie było smutno. Pójdziesz na kawę nawet z tymi osobom, za którymi dotychczas nie przepadałeś i machniesz ręką na stare nieporozumienia. W ten sposób zyskasz wdzięczność, a może nawet prawdziwą przyjaźń. Nowy projekt lub zadanie, jakie zleci ci szef, stanie się przepustką do większych pieniędzy. Nie zapominaj jednak i o przyjemnych stronach życia.

RAK
Przestaniesz być za bardzo niezależny i pozwolisz, aby ktoś mądry doradził ci i pomógł w załatwieniu trudnej sprawy. Czasami warto o coś poprosić. Sam się zdziwisz, jak wiele osiągniesz dzięki takiej taktyce. Sporo też będzie się działo w pracy. Ważne spotkania, nowe projekty i wyzwania, nowi współpracownicy mogą wprowadzić zamieszanie w twój rozkład zajęć. Uważaj, komu się zwierzasz, bo możesz paść ofiarą intrygi.

LEW
Przyjemności będzie więcej, a pracy i kłopotów trochę mniej. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, spotkasz ciekawych ludzi i nareszcie poczujesz się lepiej. Wykorzystaj ten tydzień, aby szybko uporać się z obowiązkami, szczególnie zawodowymi. W pracy nie obawiaj się mówić szczerze o swoich sprawach i wątpliwościach, bo dzięki temu zyskasz oparcie i pomoc. Uda ci się także nawiązać przyjaźń z kimś, kto od dawna ci imponował.

PANNA
Planety radzą ci, abyś słuchał intuicji. Wiele osób będzie się chciało czegoś od ciebie lub o tobie dowiedzieć, aby tylko zrealizować swoje plany. Nie ufaj każdemu, kto miło się uśmiecha. Zwracaj uwagę przede wszystkim na rozliczenia finansowe, bo tam może wkraść się błąd czy przeoczenie. W pracy zostaną ci powierzone różne sprawy, które wymagają poufności i dyskrecji. Uważaj, żeby sam się w nich nie pogubić.

WAGA
W tym tygodniu planety ci sprzyjają. Wszystko przychodzić ci będzie z łatwością. Twoje pomysły będą na wagę złota, a praca z tobą będzie sprawiała innym wielką przyjemność. Dzięki intuicji i inwencji twórczej pokonasz wszelkie przeszkody i zasłużysz na pochwały przełożonych. Pod koniec tygodnia możesz mieć więcej dodatkowych obowiązków, być może trzeba będzie zastąpić kogoś nieobecnego.

SKORPION
Dopiero teraz poczujesz, jak ostatnie wydarzenia cię zajmowały, a nawet zmęczyły. Czas odpocząć. Ale w pracy nie zaniedbuj swoich obowiązków i nie ustępuj pola komuś mniej zdolnemu od ciebie. Chwila nieuwagi, a zazdrosna koleżanka lub ambitny kolega sprzątnie ci sprzed nosa dobry kontrakt lub hojnego klienta. Warto zacieśnić więzy z tymi, którzy mogą ci bardzo pomóc w karierze. W weekend poczujesz przypływ energii.

STRZELEC
Będziesz tak pochłonięty miłosnymi sprawami, że na zawodowe wyzwania nie starczy ci czasu. Jednak początek tygodnia może okazać się stresujący. Pilnuj zawodowych spraw. Ktoś, kto dotychczas był dla ciebie grzeczny i miły, może nagle pokazać pazury. Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które zabierają ci zbyt dużo czasu i energii. Musisz odzyskać pełną kontrolę nad swoimi sprawami.

KOZIOROŻEC
Praca czy hobby? To będzie twój główny dylemat w tym tygodniu. Postaraj się zrównoważyć wszystkie sfery życia, bo dopaść cię może syndrom pracoholizmu. Nagle zorientujesz się, że ostatnio za mało robiłeś, a przecież tyle chciałeś osiągnąć. Wszędzie będziesz widzieć zaległości, niedociągnięcia i braki. To może spowodować przemęczenie, a nawet rezygnację z niektórych planów.

WODNIK
Będziesz duszą każdego towarzystwa. Zarazisz wszystkich dobrym humorem i pozytywną energią. Ludzie będą chcieli słuchać twoich opowieści i rad. Na wszystkie swoje i cudze problemy znajdziesz receptę, a dzięki optymizmowi możesz zrealizować każdy, nawet najbardziej trudny plan. Wykorzystaj tę dobrą passę przede wszystkim w pracy. Szef od dawna ma pewne plany z tobą związane.

RYBY
Rozkwitniesz, a twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski. Sporo towarzyskich zaproszeń i atrakcji sprawi, że trudno ci będzie skupić się na zawodowych obowiązkach. W miłości sukcesy i silne emocje. Uważaj, bo niezobowiązująca znajomość zawarta podczas służbowego spotkania, może nagle przerodzić się w coś poważniejszego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*