Horoskop

BARAN
Tydzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj o cudzych wadach i gafach. W pracy w każdej sytuacji spróbujesz postawić na swoim, ale tu też uważaj, bo twoje niewinne uwagi mogą wywołać wielką awanturę. Po pracy odpocznij, znajdź czas dla rodziny. Nie bagatelizuj wszystkich swoich domowych obowiązków. W miłości spokojnie. Dobry czas, aby wyjaśnić różne nieporozumienia.

BYK
Będziesz się podobać, ale też sam staniesz się wrażliwy na uroki płci przeciwnej. Zainteresujesz się kimś, kto od dawna przesyła ci uśmiechy i komplementy. Będziesz rozmowny i spostrzegawczy, a to pomaga nawiązywać nowe znajomości. Samotne Byki będą w doskonałej formie, a jeśli narzekałeś, że nie masz z kim iść do kina lub na spacer, to teraz będziesz mógł przebierać w propozycjach. Zamężne Byki dadzą się namówić na odrobinę szaleństwa.

BLIŹNIĘTA
Wydarzenia przyspieszą, nuda ci nie grozi. Kilka nowych plotek wstrząśnie nudnym towarzyskim życiem, a nawet przewróci do góry nogami jakiś zastały w posadach towarzyski układ. Twoje opinie będą dla wszystkich ważne, przygotuj się na to, że będziesz przyjaciołom doradzać i pomagać. Weekend sprzyja odpoczynkowi, a nie kulinarnym popisom. W miłości spokojnie, tylko nie słuchaj towarzyskich plotek.

RAK
Poczujesz, że znów wszystko jest możliwe. Będziesz w dobrym humorze, a twój uśmiech zachwyci nowych wielbicieli. W stałych związkach nadejdzie dobry czas, aby jak najwięcej robić razem. Udadzą się podróże i nawet wspólne zakupy będą wesołe. Omawiajcie plany na przyszłość, cieszcie się życiem i nie słuchajcie krewnych, którzy chcą zrzucić na was swoje problemy i obowiązki.

LEW
Tydzień najbardziej sprzyja porządkom, gotowaniu i innym zajęciom, które związane są z domem i rodziną. W sprawach finansowych unikaj ryzyka, nie ufaj sąsiedzkim plotkom. Możesz wyolbrzymiać różne kłopoty i reagować nerwowo na proste sytuacje. Najlepiej odpoczywaj, dbaj o zdrowie, zajmuj się sztuką. Pod koniec tygodnia przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Przy okazji omawiania rodzinnych planów wyjaśni się pewne nieporozumienie.

PANNA
Będziesz towarzyski i wesoły. Tydzień najbardziej sprzyja służbowym spotkaniom i dyskusjom na tematy finansowe. Zawarte znajomości okażą się ciekawe i wywrą wielki wpływ na twoje poglądy. W domu postanowisz zaprowadzić wokół siebie większy porządek. Niestety, nie wszyscy podporządkują się twoim rozkazom. Postaraj się być bardziej wyrozumiały i elastyczny, a osiągniesz swoje cele.

WAGA
Tylko spokojnie, ze wszystkim zdążysz na czas. Odpoczywaj i wysypiaj się, a unikniesz podenerwowania. Wenus będzie też namawiać cię do luksusowych zakupów lub zmiany wystroju domu. Szukaj dobrych inspiracji w pismach o wnętrzach, rozwijaj swoje artystyczne zdolności. W miłości spokojnie, znajdź czas dla partnera, zanim zacznie wątpić w twoje uczucia.

SKORPION
Przyjaciele będą ci pomagać, a także chętnie skomentują nowe pomysły. Rodzina zajmie się swoimi sprawami. W pracy wszyscy będą dla ciebie uprzejmi, dlatego tym razem nie prowokuj międzypokoleniowych dyskusji, tylko grzecznie się do wszystkich uśmiechaj. W miłości trochę zamieszania. Od dawnych ukochanych trzymaj się z daleka! Teraz, gdy dobrze sobie ze wszystkim radzisz, ktoś znów może chcieć ogrzać się przy twoim boku.

STRZELEC
Czekają cię w tym tygodniu większe zawodowe wyzwania. Ktoś postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się trudne do spełnienia. Bądź cierpliwy, bo dzięki rewolucyjnym pomysłom uporasz się ze wszystkimi sprawami. W weekend zwolnij, a wszystko wreszcie stanie się prostsze i łatwiejsze. Nie bagatelizuj swoich przeczuć, słuchaj intuicji.

KOZIOROŻEC
Twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, dlatego postaraj się uporządkować to, co ważne i zaległe. W pracy zapowiada się więcej narad i spotkań. Masz teraz dobre dni, aby zapisać się na szkolenie lub zacząć kurs obcego języka. Mimo dobrej passy nie zostawiaj rodzinnych spraw na ostatnią chwilę, bo mogą wyjść na jaw drobne zaległości i w weekend nie znajdziesz czasu odpoczynek.

WODNIK
Będziesz optymistyczny, ale nie uda ci się w tym tygodniu uciec przed różnymi zaległościami. Wyjdą na jaw ciekawe sprawy, o których dawno zdążyłeś zapomnieć. Pojawi się szansa na sukces lub wygraną w trudnej sprawie. Bądź dobrej myśli, bo ludzie będą ci sprzyjać. W miłości też będziesz bardziej niż zwykle niespokojny i ciekawski. Uważaj na nerwy i nie bierz wszystkiego, co usłyszysz, do siebie.

RYBY
Merkury pomaga w nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Jednak ważne sprawy mogą się opóźniać. Dlatego lepiej skup się na porządkach i zwyczajnych obowiązkach. Teraz uda ci się zakończyć różne trudne i zaległe zadania. Jeśli czujesz, że ktoś ci zagraża, od razu stań do walki. Bądź czujny i nie ustępuj intrygantom. W miłości też walcz o swoje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*