Horoskop

BARAN
W poniedziałek możesz wejść w konflikt z osobami starszymi z twojego otoczenia. Zadbaj o zdrowie. We wtorek i środę wykorzystaj swą wiedzę, daj się poznać z lepszej strony, a nie tylko szef to zauważy. Nie wtrącaj się w spory damsko-męskie na terenie pracy, trzymaj się z boku, nikomu nie doradzaj. W czwartek relaks i miłe, ważne spotkanie. W piątek uważaj na drodze. Weekend będzie dość pracowity.

BYK
W poniedziałek i wtorek licz na napływ sił, zechcesz zmienić swe życie. Pamiętaj jednak, że co nagle, to po diable. Wieści z daleka pozwolą ci na nowe podejście do spraw pracy. W środę w związkach, które kulały, może dojść do rozstrzygnięć – zgoda albo rozstanie. Walcz o swoje. W czwartek przyjaciele docenią cię, spotkasz się z dowodami uznania i szacunku. W weekend odpoczniesz. Zadbaj o sporą dawkę ruchu.

BLIŹNIĘTA
Poniedziałek i wtorek to czas podjęcia decyzji o zmianie pracy, zawodu, dokształcaniu się. Nie obawiaj się zmian i wyzwań, gwiazdy ci sprzyjają. Przegra ten, kto się podda. W środę czyjeś wyznanie każe ci spojrzeć na siebie łaskawszym okiem. W czwartek spokój, relaks, refleksje – zatrzymaj się na chwilę. Od piątku czekają cię ciekawe spotkania, ważne rozmowy i mądre postanowienia. Dobra miłość znajdzie samotnych.

RAK
W poniedziałek i wtorek skup się na sprawach domu, rodziny, mieszkania. Może podejmiecie decyzję o remoncie? Tak prowadź rozmowy, by wszyscy byli zadowoleni – na czele z tobą. W środę dokończ sprawy służbowe. W pracy pojawi się nowa szansa, związana z kimś z daleka. Od czwartku wypoczywaj. Jeśli pracujesz, staraj się być sporo czasu na powietrzu. Weekend miły.

LEW
W poniedziałek zechcesz pomagać innym, będziesz z radością grać rolę filantropa. We wtorek wszystko będzie ci szło tak dobrze, że aż może cię to wbić w pychę. Ciesz się sukcesami, ale nie okazuj innym lekceważenia. W środę pomyśl o innej pracy, jeśli twój szef cię nie docenia lub jeśli czujesz, że się nie realizujesz. W czwartek i piątek napłyną pieniądze, ktoś ci pomoże spełnić marzenia. W weekend zajmij się bliskimi.

PANNA
W poniedziałek i wtorek licz na harmonijne kontakty z ludźmi, będziesz też w stanie wykonać sporo pracy wymagającej rozsądku i logiki. W środę dobre zdrowie, ale też trzeba liczyć się z możliwością konfliktów uczuciowych, niesnasek w związkach czy z przyjaciółmi. W czwartek miłe spotkania rodzinne. W piątek nie załatwiaj spraw finansowych i osobistych. Weekend przeżyjesz na wysokich obrotach. Ucieszy cię to.

WAGA
W poniedziałek i wtorek możliwe pozytywne zmiany w pracy. Wykorzystaj ten czas, później może być trudniej wykazać się zdolnościami. W środę sporo pracy, będziesz się głowić, w co ręce włożyć. Nie panikuj, uda się wszystko zapiąć na ostatni guzik. W czwartek i piątek znajdziesz się w siódmym niebie. Jeśli twój związek się rozpada, nie trzymaj się go kurczowo. W weekend odpoczniesz od nadmiaru wrażeń.

SKORPION
W poniedziałek i wtorek może być konieczne pilne nadrabianie zaległości, których nie ty narobiłeś, oraz poprawianie cudzych błędów. Zyskasz uznanie, gdy się wywiążesz z tych zadań. W środę ktoś zaproponuje spore pieniądze; warto przyjąć tę ofertę, praca tylko pozornie jest trudna. W czwartek i piątek wypoczniesz po swojemu. W weekend starczy ci energii na wiele zajęć.

STRZELEC
W poniedziałek i wtorek szykują się zmiany w pracy. Nie obawiaj się, pozornie to kłopot, a naprawdę idzie na lepsze, choć powoli. W środę nagły dopływ gotówki bez żadnego wysiłku. W czwartek obowiązki rodzinne wydadzą się uciążliwe, ale wieczór to wynagrodzi. W piątek warto zrelaksować się w teatrze, kinie czy na wystawie. Tam czeka na ciebie coś więcej niż przygoda… Weekend pełen wrażeń i miłych spotkań.

KOZIOROŻEC
W poniedziałek i wtorek wszystkie plany zrealizujesz bez wysiłku. Licz się z radami osób doświadczonych, które ci dobrze życzą, a szybciej osiągniesz cel. W pracy każdy cię doceni i zauważy twój wkład. W środę zbierzesz owoce paromiesięcznych trudów. Niektóre rozstania mogą być trudne. W czwartek będzie za rodzinnie i za spokojnie, jak na twój gust, ale w piątek to sobie odbijesz. Weekend – na wysokich obrotach.

WODNIK
W poniedziałek zabierz się za zaległości, pilnuj terminów, nie narażaj się szefowi. Wystarczy tylko być w porządku, a sprawy zawodowe się ułożą. We wtorek i środę dobra pora na rozmowy, prezentacje, załatwianie interesów, duże zakupy. Dobry czas na zacieśnienie przyjacielskich więzów. W czwartek zrelaksuj się z dala od tłumu. W piątek nie daj się nabrać. Weekend pracowity, z niespodzianką.

RYBY
W poniedziałek i wtorek będziesz spokojnie robić to, co zaplanujesz. Łatwo pokażesz swój twórczy potencjał, docenią cię w pracy i w domu. W środę wykorzystaj intuicję, nie chowaj się przed otoczeniem. Więcej śmiałości! To da wymierne rezultaty. W czwartek urocze spotkania i dobry odpoczynek. W piątek samotni mogą spotkać ideał, miłość życia. Uczucia rozkwitną też w stałych związkach. Weekend spokojny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*