Horoskop

BARAN
W poniedziałek załatw sprawy wymagające przytomności umysłu i szybkich decyzji. Twoja energia i skuteczność działania będą niesłychane, więc nie zmarnuj tej szansy. Pojawi się okazja spotkania kogoś interesującego. Może coś między wami zaiskrzy? W środę kieruj się intuicją i zachowaj rozwagę. W pracy i finansach sprawy ułożą się dobrze bez twojego wysiłku. Od piątku odpocznij. Warto parę spraw przemyśleć.

BYK
Pojawi się szansa rozwiązania starych problemów związanych z pracą. Najbardziej będzie sprzyjać temu środa i czwartek, gdy każdy pomysł spotka się z uznaniem. Zaprzyjaźnij się z osobą, od której zależą decyzje służbowe w twojej sprawie. W domu spokój i serdeczność. Na flirty i rozrywki raczej nie licz. W weekend możesz zacząć coś, co poprawi funkcjonowanie rodziny. Dopisze ci pomysłowość. Więcej odwagi!

BLIŹNIĘTA
Nie zabraknie ci sił i sposobności, by załatwić ważne sprawy. W poniedziałek działaj szybko, decyduj, nie odkładaj niczego na później. Los sypnie pieniędzmi, a w czwartek zrealizujesz plany zawodowe. Ceń się, a docenią cię inni. Nie unikaj spotkań, baw się dobrze. Pomyśl o dokształcaniu, o własnym rozwoju. Przyłóż się do obowiązków, wytycz nowe cele. W miłości postaw na szczerość, unikaj plotek i flirtów.

RAK
Pojawią się nowe obowiązki i inspirujące zamieszanie. Masz szansę znaleźć ciekawe i lepiej płatne zajęcie. Osoby zadowolone z pracy mogą liczyć na awans. W poniedziałek nie rób interesów, bo stracisz. We wtorek za to intuicja podpowie, z kim nawiązać służbową współpracę, a wszelkie kontakty będą cię cieszyć. W sobotę okazja do miłego pobytu na łonie rodziny. Możliwe dobre wieści i miłe niespodzianki.

LEW
Zmobilizuj się do działania i nie zaniedbuj obowiązków. Zachowaj ostrożność i uważaj, bo grożą ci pomyłki. W poniedziałek warto parę spraw zawodowych pchnąć do przodu – uda się, wystarczy się trochę przyłożyć. Do uwag, które usłyszysz we wtorek, nie podchodź serio. W kontaktach zawodowych nie zadzieraj nosa, a czas będzie działać na twoją korzyść. Przyjemnie będzie ci w bliskich związkach.

PANNA
Wiele życiowych spraw będzie wymagało poważnych przemyśleń. Spotkasz się z uznaniem i życzliwością przełożonych, choć trzeba będzie na nie solidnie zapracować. Na szczęście twoja ambicja wzrośnie i nie uznasz tego za nadmierny wysiłek. W domu czeka cię miła uroczystość i zakończenie sporu – użyj swego talentu dyplomatycznego. Najlepsze dni dla pracy to środa, a weekend – dla miłości i spotkań. Idą dobre zmiany.

WAGA
Jeśli uważasz, że coś idzie nie tak, jak powinno, to przeczekaj niekorzystny okres. W poniedziałek możesz z trudem podejmować decyzje, a pomysłom zabraknie świeżości. Udane będą czwartek i piątek – zyskasz życzliwość szefa, załatwisz wiele spraw papierkowych, odniesiesz sukces towarzyski. Wykorzystaj swój urok, a także rodzina pójdzie ci na rękę. Nie daj się ponieść nerwom. Odpoczywaj, wkrótce energia wróci.

SKORPPION
Ważniejsze sprawy, związane z pieniędzmi, dokumentami i pracą, staraj się załatwiać w poniedziałek i wtorek, gdy wszyscy będą ci sprzyjać. Środa to dobra pora na porządki, zakupy, przemyślenia lub wypoczynek z dala od innych. W miłości sytuacja korzystnie się zmieni, zwłaszcza dla samotnych. Nieoczekiwane wydarzenie w sobotę da do myślenia. Jeśli praca cię nudzi, uważnie rozglądaj się za czymś nowym.

STRZELEC
Zrealizujesz plany zawodowe. Nie będzie łatwo, ale metodą drobnych kroków dopniesz swego. We wtorek skorzystaj z zaproszenia, baw się i nie przegap kogoś tobą wyraźnie zainteresowanego. W czwartek i piątek nagłe trudności mogą się wydać nie do pokonania. Przeczekaj. W weekend odpocznij, potrzebujesz czasu na przemyślenia. Wesprą cię przyjaciele. Więcej czasu trzeba będzie poświęcić rodzinie.

KOZIOROŻEC
Tydzień upłynie pod znakiem interesujących zajęć. Wbrew początkowym obawom poczujesz się wśród nowych ludzi doskonale. Szybko znajdziesz z nimi wspólny język. Doczekasz się też dowodów na to, że twoje uczucia są odwzajemnione. Dobra passa w finansach, a w pracy – harmonijne układy, które dodadzą ci energii. Od wtorku do piątku sprawy pójdą świetnie. Aura sprzyja ambitnym pomysłom, nauce i mądrej pracy.

WODNIK

Przed tobą ciekawy okres. Będziesz robić rzeczy, które dotąd wydawały się nierealne. Pracy nie zaniedbasz, ale też się nie zaharujesz. Zmysł organizacyjny i takt sprawią, że i tak wszyscy cię docenią. W czwartek i piątek zdobądź się na śmiałe, a nawet ryzykowne przedsięwzięcia – nikt ci nie przeszkodzi w ich realizacji. Ogromne możliwości są w zasięgu ręki.

RYBY
Dobry czas na porządki w sprawach zawodowych. Okaże się, że czeka na ciebie wiele ciekawych szans. Trzeba tylko realizmu i siły woli, by je wykorzystać. Pomyśl o tym we wtorek, będziesz mieć intuicję i zdolność szybkiego działania. W uczuciach coś korzystnie się zmieni, nie zabraknie ci zapału, uroku i radości, by zająć się miłością. W środę zwróć uwagę na sprawy ducha. Przygotuj się – wkrótce nadejdą wielkie zmiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*