Horoskop

BARAN
Zapowiada się tak wiele towarzyskich atrakcji, że może ci zabraknąć czasu na własne sprawy. Wciąż ktoś cię będzie rozpraszał i zawracał ci głowę. Wpływ planet sprzyja w tym tygodniu niezwykłym spotkaniom, a nawet ujawnianiu tajemnic. Nie omawiaj ich z osobami, które lubią plotkować za twoimi plecami. W miłości wydarzenia nabiorą tempa, a samotne Barany z wielkim zapałem zajmą się organizacją imprezy.

BYK
Cały tydzień spędzisz w biegu, zaaferowany mnóstwem nowych spraw. Możliwe szybkie decyzje i niespodziewane zmiany sytuacji. Wyjaśni się zagadka lub nieprzychylna ci osoba postanowi zmienić swoje zachowanie. Weekend sprzyja snuciu planów, które dotyczą podróży. W miłości zagadki. Ktoś interesujący, kogo poznałeś przy okazji zawodowych spraw, może odnaleźć się w zupełnie innych okolicznościach.

BLIŹNIĘTA
Wreszcie wykorzystasz swoje atuty. Przekonasz kogoś do podjęcia decyzji, na której ci zależy. W pracy wywalczysz podwyżkę lub zaległą premię, być może ktoś odda ci stare długi. Przypływ gotówki, jaki gwiazdy wróżą ci w tym tygodniu, wprawi cię w doskonały humor. Wybierzesz się na zakupy i znajdziesz coś, co bardzo chciałaś mieć. W weekend czas na miłość.

RAK
Będziesz bardzo podobać się innym. To dobry tydzień, aby uporać się z różnymi zaległymi sprawami, także urzędowymi. Możesz teraz więcej zyskać dzięki znajomościom i różnym towarzyskim układom. Gdzie nie wejdziesz, tam spotkasz życzliwego znajomego. Cały tydzień będzie udany, ale planety radzą ci, abyś uważał na zdrowie. W miłości od nadmiaru emocji zakręci ci się w głowie. Okazja gonić będzie okazję.

LEW
Nadchodzi kolejny pracowity tydzień, ale zamiast się tym martwić, odważnie zabierz się za trudne sprawy. Możesz odkryć w sobie nowy talent, a nawet pasję. Pamiętaj tylko o własnych korzyściach i przestań się wstydzić, kiedy szef zapyta cię o pieniądze. Im więcej powiesz, tym więcej dostaniesz. Ktoś podejmie błędną decyzję, a potem będzie cię błagać o pomoc i ratunek. W miłości wszystkie decyzje tym razem spadną na ciebie.

PANNA
Merkury odsłoni przed tobą różne ukryte sprawy. Będziesz miał szansę wytropić pewną tajemnicę lub dowiesz się, ile zarabia konkurencja. Doda ci to odwagi w decydującej rozmowie z szefem lub inną ważną osobą. W weekend pozwól sobie na chwilę relaksu. Kino lub teatr to najlepsza rozrywka na jesienny wieczór, a samotne Panny mają szansę na nowe znajomości.

WAGA
Czeka cię udany tydzień, bez większych problemów czy kłótni. Uda ci się więcej niż zwykle czasu poświęcić na swoje hobby czy przyjemności. Nie odrzucaj też zaproszeń na ciekawe imprezy, premiery czy wystawy. Nadarzy się okazja do zawarcia nowej przyjaźni, która wniesie w twoje życie więcej optymizmu i radości. Miłosne sprawy biec będą po twojej myśli.

SKORPION
Będzie o tobie głośno i znajdziesz się w centrum zainteresowania. Wpadniesz na zachwycający pomysł, zaskoczysz otoczenie nową fryzurą lub strojem. Kontroluj tylko wydatki, bo w każdym sklepie czekać będzie na ciebie pokusa. W miłości pasmo nowych podbojów. Mars bardziej jednak sprzyja flirtom i żartom niż bardzo poważnym znajomościom.

STRZELEC
Spotkasz się z krewnymi i załatwisz sprawę, na której od dawna ci zależało. To wprawi cię w doskonały humor. W pracy Merkury może postawić na twojej drodze kogoś, za kim wcale nie przepadasz. Unikaj konfliktów, a także nie bierz na siebie zbyt wielu nowych obowiązków. Samotne Strzelce wykorzystają nadarzające się okazje do zawierania nowych znajomości.

KOZIOROŻEC
Będzie ci zależało, aby wszędzie panowała zgoda i miła atmosfera. Weźmiesz na siebie rolę pośrednika w sporach i negocjacjach. Zdobędziesz uznanie, a przy okazji dyskretnie załatwisz ważną dla siebie sprawę. Przez cały tydzień szczęście ci sprzyja, ale w weekend ktoś może cię zaskoczyć swoimi pretensjami. Nie pozwól, aby wątpliwości lub dąsy popsuły ci humor.

WODNIK
Zachowaj więcej dystansu do otoczenia. Mars wciąż namawia cię, abyś wszystkimi rządził i za wszystko odpowiadał. Jeśli zbyt wiele weźmiesz na swoje barki, możesz okupić to przemęczeniem i złością na otoczenie. Dlatego zadbaj o siebie i nie przejmuj się tym, co w tym tygodniu wyprawiają lub opowiadają inne osoby. Nie wszystkie plotki się sprawdzą, nie wszystkie ich plany dojdą do skutku.

RYBY
Postanowisz trochę zwolnić tempo. Może być ci trudno skupić się na tym, co ważne i potrzebne. W pracy nie stawiaj sobie poprzeczki zbyt wysoko i pozwól, aby sprawy toczyły się własnym rytmem. Przede wszystkim znajdź czas, aby bardziej o siebie zadbać. W miłości szukać będziesz wsparcia i zrozumienia. Samotne Ryby pogłębią znajomość z kimś, kto ma podobne do nich poglądy i zainteresowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*