Horoskop

BARAN
W poniedziałek możesz być uwikłany w jakieś domowe obowiązki lub w naprawianie w pracy tego, co popsuli inni. Nie trać jednak humoru. Od wtorku do czwartku świat należy do ciebie. Możliwy sukces w działalności politycznej, zawodowej, możesz rozpocząć coś nowego i ważnego w swoim życiu. W piątek uważaj na drodze i nie daj się ponieść nerwom. W weekend wypocznij aktywnie.

BYK
Od poniedziałku do środy możesz spodziewać się dziwnych, nietypowych wydarzeń, które pozwolą ci odkryć twoje nieznane dotąd możliwości. Nie mów, że nie umiesz, póki nie spróbujesz. W czwartek wrócą do ciebie zaległe, niedokończone sprawy – warto się z nimi wreszcie rozprawić. W piątek i sobotę masz czas na spełnianie marzeń. Weekend pracowity i romantyczny.

BLIŹNIĘTA
W poniedziałek wzrośnie intuicja, będziesz wiedzieć, czego się trzymać. Nawiązane teraz znajomości mogą się okazać z gatunku tych, o których się nie zapomina. We wtorek i środę dobry czas na rozmowy z ważnymi osobami. W czwartek inaczej spojrzysz na trudne sprawy, zrozumiesz intencje, uwierzysz, że nie masz wroga. W weekend czeka cię sporo radości.

RAK
W poniedziałek nie odkładaj spraw na później, zmierz się z obowiązkami. Może poprosisz kogoś o pomoc? We wtorek i środę możesz spotkać się z osobami konfliktowymi – to kiepski czas na konfrontację. Skup się na domu i rodzinie. W czwartek dobra pora na ważną wizytę i rozmowy. W piątek nie ukrywaj uczuć. Weekend spędzisz inaczej, niż chcesz, co obrócisz na swoją korzyść.

LEW
W poniedziałek możesz być trochę rozleniwiony – nie zaniedbuj tego, co konieczne, a z resztą daj sobie spokój. We wtorek i środę poczujesz przypływ energii, nie będzie dla ciebie zbyt trudnej sprawy. W czwartek warto więcej czasu poświęcić rodzinie i niech to nie będzie zdawkowy kontakt. W piątek i sobotę mogą się pojawić problemy finansowe. Nie wchodź pochopnie w żadne interesy. W niedzielę aktywnie wypocznij.

PANNA
W poniedziałek wzrośnie twój autorytet i siła przebicia, ale zbyt radykalnych zmian na razie nie planuj. We wtorek i środę uważaj na nadmiar pewności siebie i zastanów się, czy każdą zachciankę realizować. Nie dotyczy to przemyślanych projektów, z którymi można ruszyć we wtorek. W piątek nie spieraj się o detale. W weekend zajmiesz się z chęcią ważną sprawą rodzinną. Zadbaj też o chwilę relaksu.

WAGA
W poniedziałek nie kieruj się uprzedzeniami, oceniaj ludzi rzetelnie. Jeśli szukasz przyjaciół, kto wie, może znajdziesz miłość. We wtorek i środę możesz być nieco podminowany i z łatwością wdasz się w jakieś kłótnie czy zbędne dyskusje. Daruj rodzinie, nie pokazuj zanadto, kto tu rządzi. W czwartek i piątek możesz wiele zmienić w domu, a będą to zmiany korzystne. W weekend odpocznij, wyjdź do ludzi.

SKORPION
W poniedziałek dobra passa finansowa, zobaczysz efekty cierpliwych działań. We wtorek i środę możliwe fascynacje, przygody, nowe początki. W stałych związkach partner cię mile zaskoczy. W czwartek i piątek dobry czas dla przyjaźni, pracy, finansów, brania kredytów (przemyślanych!). W weekend zrealizujesz plany. Twoje serce może zabić żywiej. Doceń życzliwość kolegów.

STRZELEC
W poniedziałek z trudem zabierzesz się do zmagań z codziennością. Nie pozwól, by “leń” całkiem cię opanował, ale nie forsuj się. We wtorek i środę energia wróci, masz dobry czas na rozmowy, trudne negocjacje, ważne sprawy. Nie lituj się nad sobą, działaj. W czwartek i piątek sporo ruchu, dobre kontakty w pracy, dobra pora, by zacząć ważne przedsięwzięcie. W weekend masz czas na odpoczynek i miłość.

KOZIOROŻEC
W poniedziałek dopisze intuicja, zachowasz obiektywizm, co przyda się w pracy. We wtorek i środę przyłóż się do swoich zadań, bo ktoś może mieć pretensje – i to słuszne. W czwartek dowiesz się o pozytywnym załatwieniu ważnej dla ciebie sprawy, pojawią się nieoczekiwane okazje, by nawiązać bliskie kontakty. W piątek licz na zgodę tam, gdzie dotąd różnie bywało. W weekend wiele pracy, ale i zabawy.

WODNIK
W poniedziałek sporo pracy, ale wreszcie uda się pozbyć zaległości. We wtorek i środę dobry czas dla trudnych spraw. Wzrośnie zaufanie między tobą a partnerami w interesach oraz kolegami z pracy. Możliwe korzystne zmiany sercowe. W czwartek i piątek załatwiaj sprawy urzędowe, możesz dostać pracę lub zmienić ją na lepszą. W weekend odwiedź przyjaciół. Nie daj innym wtrącać się w twoje sprawy.

RYBY
W poniedziałek świetny czas na wszystko, co sobie zaplanujesz. We wtorek i środę możesz czuć się przemęczony, a będziesz mieć dużo na głowie i musisz dać z siebie wszystko. Postaraj się. W czwartek troski odejdą. Ktoś bliski da ci dowody uczucia, przyjaciele będą się o ciebie troszczyć. W piątek daj się namówić na imprezę. W weekend zrób porządki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*