Horoskop

BARAN
Najbliższy tydzień w pracy być może przyniesie ci możliwość nawiązania nowych korzystnych kontaktów biznesowych. Dobrze też zrobisz, jeśli postawisz na pracę całego zespołu. Emocjonalnie będzie to dla ciebie ożywczy okres. Odświeżysz swoje spojrzenie na wiele spraw. To nowe widzenie świata uwolni w tobie sporo energii. Docenią to twoi najbliżsi. Pod koniec tygodnia szykuje się jakaś miła impreza.

BYK
W pracy wygląda na to, że świetnie sobie radzisz. Dzięki temu możesz dużo zyskać w oczach kolegów. W uczuciach zanosi się na raczej pasywny okres. Taka stagnacja nie oznacza jednak, że nic nie czujesz. Twoje emocje po prostu nie nabrały jeszcze odpowiedniego kształtu i dojrzewają w tobie powoli. Koniec tygodnia może, niestety, przynieść jakieś kłopoty finansowe.

BLIŹNIĘTA

Najbliższy tydzień to dla ciebie czas dużej aktywności intelektualnej. Będziesz mieć otwarty umysł, zrozumiesz to, co dotąd wydawało się niepojęte. Będzie ci się lepiej rozmawiało, dobrze myślało, ale przede wszystkim o wiele łatwiej uczyło. Sprzyjać temu będzie także poukładane życie emocjonalne. To również dobry czas na ożywione kontakty towarzyskie, zwłaszcza że jesteś teraz bardzo błyskotliwy.

RAK
Coś być może ulegnie zakończeniu w tym tygodniu; jeśli tak się stanie, będzie to wyłącznie twój świadomy wybór. W pracy czeka cię spory wysiłek. Psychicznie możesz czuć się zmęczony i będziesz wolał nastawić się na wynajdowanie powodów do narzekania. Pamiętaj jednak, że jest to umyślne zabijanie radości w sobie, a dodatkowo cierpią na tym twoje relacje z innymi.

LEW
Ten tydzień w pracy będzie niczym górska wspinaczka. Nawet jeśli nie odczujesz, że wymaga to od ciebie specjalnego wysiłku, to jednak to, co zrobisz w tym czasie, już wkrótce przyniesie ci pożądane efekty, być może w formie podwyżki albo nawet awansu. To dobry czas na refleksję na twoimi relacjami z bliskimi. Na tym polu nie wszystko jest do końca w porządku. Może warto zrobić jakiś mądry krok?

PANNA
W tym tygodniu dobrym posunięciem będzie postawienie na harmonijną współpracę z innymi. Może też uda ci się nawiązać jakąś korzystną znajomość biznesową. Emocjonalnie to tydzień pełen rozterek i rozważań. Wybierać będziesz pomiędzy dwiema opcjami. Uważaj, by w kontaktach z innymi nie wdawać się w niepotrzebne kłótnie. Koniec tygodnia przyniesie przywrócenie wewnętrznej harmonii.

WAGA
Być może w tym tygodniu wydarzy się coś, na co nie będziesz miał wpływu, a co silnie wpłynie na ciebie. Wydarzenia tego typu są zawsze wyzwaniem, dzięki któremu możemy się rozwinąć. W pracy coraz bardziej będziesz czuł potrzebę zmiany. Może to spowodować wydarzenie, które początkowo wydawać się będzie porażką, jednak otworzy przed tobą perspektywy, o których wcześniej nie myślałeś.

SKORPION
W pracy zanosi się na świetny okres. Być może zaoferują ci nową, bardzo dobrze płatną pracę albo w obecnej dostaniesz premię. Jeśli chodzi o emocje, to obecnie panuje raczej nastrój stagnacji, choć być może wkrótce to się zmieni. Koniec tygodnia przyniesie ci większe poczucie wewnętrznej harmonii. Warto też zwrócić uwagę na potrzeby własnego ciała.

STRZELEC
W pracy w tym tygodniu bardzo miła atmosfera. Ogólny nastrój sprzyjać będzie spotkaniom towarzyskim i biznesowym, a także nawiązywaniu nowych, ciekawych znajomości. W sferze emocjonalnej tydzień ten obdarzy cię jakąś miłą niespodzianką. Koniec tygodnia zaowocuje rozwiązaniem jakiegoś ważnego problemu. Może znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji, w której dotąd tkwiłeś?

KOZIOROŻEC

Osiągasz coraz większą biegłość w tym, co robisz. Oby tak dalej. Być może teraz do głosu dojdzie materialny wydźwięk relacji, w której tkwisz. Koniec tygodnia może wiązać się dla ciebie z jakimś przyjemnym wyjazdem. Takie chwile są niezwykłymi okazjami, by nauczyć się celebrować i doceniać życie. Pozwól sobie przy tej okazji zapomnieć o wszystkich kłopotach.

WODNIK

Zapowiada się naprawdę przyjemny tydzień w pracy, a radość tę odnajdziesz, jeśli do tego, co robisz, zaczniesz podchodzić bardziej twórczo. Kreatywność to najlepszy sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wtedy ty sam dosłownie stwarzasz swój świat. W uczuciach tydzień ten przyniesie początek czegoś nowego. Obserwuj, bądź uważny i miej otwarty umysł.

RYBY
W pracy zanosi się na świetny okres. Szykuje się na zastrzyk finansowy, który znacznie wzmocni twój budżet. W życiu emocjonalnym spokój w dobrym tego słowa znaczeniu. To nie jest dobry czas na zmiany, burze i zawirowania. Po prostu ciesz się tym, co masz i raczej nie szukaj nowych doznań. Postaraj się odnowić dawne znajomości i przyjaźnie. To dobry okres na spotkania rodzinne i w gronie przyjaciół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*