Horoskop

Baran 21.03 – 20.04
Przed tobą tydzień w kratkę. Do środy niekorzystna aura dla pracy i podróży, nie licz też na lepszy stan kasy. W pracy twe umiejętności zostaną zauważone i docenione dopiero w czwartek. Jeśli wciąż czekasz na wyznanie miłosne, możesz w piątek usłyszeć. Te dwa dni niosą okazję poprawy w sprawach osobistych i zawodowych. W weekend uważaj na przygodne znajomości – zaprowadzą cię donikąd.


Byk 21.04 – 20.05
W poniedziałek ktoś ustosunkowany pchnie twe sprawy zawodowe na nowe, dobre tory. Możesz zaangażować się w dochodowe przedsięwzięcie. W środę ktoś obdarzy cię zaufaniem, postaraj się go nie zawieść. Przyjaciele są ci życzliwi, nie zaniedbuj ich. W czwartek i piątek dobra pora na zajęcie się domem. Weekend będzie najlepszy w całym tygodniu, wykorzystaj go dobrze. Nie siedź w domu, nie unikaj wizyt.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Może przybyć obowiązków, ale to tylko cię ucieszy. Masz szansę na awans, zmianę pracy lub jej zdobycie. Wkrótce twój stan posiadania znacznie się zwiększy, możliwa wygrana. We wtorek i środę dopiszą ci doskonałe pomysły, pojawi się okazja ciekawego wyjazdu. Nie odtrącaj ręki, którą partner do ciebie wyciąga. W weekend znajdziesz się w wirze miłych wydarzeń. Dobre wieści dla kupujących nowe mieszkanie.


Rak 22.06 – 22.07
W poniedziałek czeka cię sporo pracy i wielka odpowiedzialność, ale poradzisz sobie znakomicie. Natomiast we wtorek grożą ci nieporozumienia w bliskich związkach. Nie stawiaj sprawy na ostrzu noża! Przeczekaj, a już w środę uda się dogadać. W czwartek i piątek przyjdą ci do głowy nowe pomysły, rodzinę zachwycisz. Weekend doskonały, poświęć go rodzinie lub na wyjazd służbowy, jeśli kariera jest dla ciebie bardzo ważna.


Lew 23.07– 23.08
Początek tygodnia będzie miły, czeka cię zabawa, spotkania i dobre interesy. W środę nieco gorzej – możesz wejść w konflikt z szefem lub z seniorami rodziny. Uważaj też na zdrowie. W czwartek zainteresujesz się nie tylko pracą. Może zaangażujesz się w akcję charytatywną? W weekend nie baw się w detektywa, bo wyciągniesz złe wnioski. Wypełniaj swoje zobowiązania – te zlekceważone mogą przeszkodzić ci w przyszłości.


Panna 24.08 – 23.09
Nie przepuść okazji, by zaspokoić swe ambicje – pojawią się sprzyjające okoliczności. Nie bój się awansu i większej odpowiedzialności, dasz sobie radę. W zamian za więcej pracy będą znacznie większe pieniądze. Dla spraw zawodowych najkorzystniejszy okaże się piątek. Jeśli w twoim sercu panuje zamieszanie, wyjaśnisz je w czwartek. Od poniedziałku do środy uważaj na zdrowie. Weekend minie bez większych wrażeń.


Waga 24.09 – 23.10
Jeśli marzy ci się sukces, musisz przysiąść fałdów. Trzeba zwiększyć tempo działań, bo ktoś cię wyprzedzi. We wtorek i środę masz okazję, by zwrócić na siebie uwagę, zaintrygować szefów, wymyślić coś niezwykłego. W czwartek i piątek nie pchaj się na pierwszy plan, odpocznij, przemyśl wszystko jeszcze raz. Grożą ci tego dnia pomyłki. Niektóre sprawy trzeba zamknąć raz na zawsze. Weekend spędzisz świetnie się bawiąc.


Skorpion 24.10 – 22.11
W poniedziałek dowiesz się czegoś ważnego, a dawny partner lub stary przyjaciel da ci zarobić. W czwartek uda się odzyskać dług, rozwinie się pomyślnie coś nowego. Dla pracy świetny piątek. W weekend miej się na baczności, uważaj zwłaszcza na zdrowie i ludzi, którzy zechcą cię wykorzystać. Zanim coś zrobisz – pomyśl. Nie podejmuj w tym tygodniu lekkomyślnych decyzji, przewiduj skutki wszelkich działań. Zajmij się domem.


Strzelec 23.11 – 21.12
Od czwartku czekają cię sukcesy zawodowe, błyskotliwe dokonania, uporasz się z jakimś kłopotliwym zadaniem. Twe akcje w towarzystwie także ostro ruszą w górę. Ale wcześniej – uważaj! We wtorek i środę możesz mieć poważne problemy ze zdrowiem, wmieszać się w niepewne interesy, narazić w pracy szefowi, zrazić do siebie przyjaciół. W weekend będziesz się świetnie bawić i odpoczniesz. Dowiesz się też czegoś ważnego.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Poczujesz przypływ energii. Wiele dobrych pomysłów przyjdzie ci do głowy – postaraj się, by nie pozostały jedynie pomysłami. Uda ci się wyjaśnić niemiłą sytuację, związaną z bliską osobą. Cóż, trzeba będzie przepraszać… W poniedziałek i wtorek możesz zaspokoić swe ambicje zawodowe. Środa to najlepszy dzień dla miłości i spraw partnerskich. W czwartek i piątek nie wychylaj się i nie daj się nabrać.


Wodnik 21.01 – 20.02
W poniedziałek wiele spraw zwali ci się na głowę. Tylko ci się zdaje, że nie dasz sobie rady – w ciągu paru dni wybrniesz z zaległości, a także zyskasz uznanie szefa i kolegów. We wtorek i środę nie przegap okazji – może do twych drzwi zapuka prawdziwa miłość, a może zarobisz bardzo dużo pieniędzy… Piątek poświęć swoim sprawom zawodowym, a zyskasz więcej, niż sądzisz. Weekend wymaga aktywności, ale niesie wiele szczęścia.


Ryby 21.02 – 20.03
Od poniedziałku do środy dobra passa. Nadejdą miłe wieści od bliskich; szef okaże się zachwycony postępami. Ale nie spoczywaj na laurach, nie wszystko idzie dobrze bez nadzoru, musisz się zająć kilkoma sprawami. Czwartkowa wizyta okaże się korzystna dla spraw zawodowych. Perspektywy finansowe są obiecujące. W piątek uważaj na zdrowie i unikaj kłótni. W weekend odpoczniesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*