Horoskop [04.08 – 10.08]

Baran 21.03 – 20.04
W pracy po stresującym okresie znaczna poprawa. Użyj znajomości, żeby zdobyć ważne dla ciebie informacje. Być może wyjedziesz służbowo i praca wyda ci się ciekawsza, bo oderwiesz się od codzienności i zakosztujesz innej atmosfery. Korzystaj ze swojej wiedzy. Wiesz więcej niż inni, tylko tego nie okazujesz i nie doceniasz siebie wystarczająco.


Byk 21.04 – 20.05
Ktoś będzie próbował cię zmusić do czegoś, czego tak naprawdę nie chcesz. Odwróć kota ogonem, zajmij się czymś pilnym, a potem powiedz, że zwyczajnie nie masz czasu. Coś drgnie, jeśli chodzi o twoje poczucie obfitości, mimo że zarobki nie wzrosną. Być może ty będziesz inaczej gospodarować tym, co masz, i poczujesz się bogatszy. Będziesz trochę kłócić się z bliską osobą, bo chcesz przeforsować swoje zdanie.


Bliźnięta 21.05 – 21.06
Nie bądź naiwny, jeśli chodzi o pieniądze. Jeżeli chcesz zarabiać więcej, to musisz się postarać. Albo poszukaj dodatkowej pracy, albo obetnij niepotrzebne wydatki, albo stań się niezastąpioną osobą w swojej firmie – wtedy to ty będziesz stawiać warunki. W miłości czeka cię zamieszanie, bo zbyt intensywnie o kimś myślisz.


Rak 22.06 – 22.07
W pracy było takie zamieszanie, że musisz wypocząć, żeby zacząć się orientować, o co chodzi. Jest jakiś problem i nie o wszystkim cię zawiadomiono. Postaraj się nie wyciągać pochopnie wniosków i poczekać, aż się wyjaśni coś więcej. Jeśli ktoś cię denerwuje i rozprasza, nie dyskutuj z tą osobą, tylko odsuń się i rób swoje. W uczuciach musisz wziąć się w garść i nie panikować.


Lew 23.07– 23.08
Jesteś na progu nowego przedsięwzięcia. Wiadomo, że jak coś się planuje, zawsze są pewne obawy, jak to wyjdzie. Jednak w twoim przypadku decyzja wypływa z intuicji, zostałeś przez jakieś wydarzenie zainspirowany i masz przeczucie, że to dobry pomysł. W miłości – otwarcie się na coś zupełnie nowego. Będzie to albo nowa miłość, albo zmiana na lepsze z tą osobą, którą już wybrałeś.


Panna 24.08 – 23.09
W sprawach finansowych opieraj się jedynie na własnym rozumie, nie słuchaj osób, które nie mają pojęcia, na ile naprawdę cię stać, bo ich życie jest zupełnie odmienne. Jeśli chcesz się kogoś poradzić, to znajdź osobę o podobnym stylu życia. Jeśli jesteś samotny, dowiesz się, że ktoś cię obserwuje, chyba mu się podobasz, ale jeszcze się zastanawia, jak zrobić pierwszy krok.


Waga 24.09 – 23.10
Tydzień może być dość ciężki, głównie z powodu twojego przepracowania i nagromadzenia pilnych spraw. Zwróć jednak uwagę, że pewne rzeczy, które ostatnio zaprzątają twoją głowę, to takie obowiązki, które mają swój koniec. Kiedy doprowadzisz te zadania do końca, nagle zrobi się dużo wolnego czasu.


Skorpion 24.10 – 22.11
Jakaś osoba przyczyni się do pogorszenia twojej sytuacji. Będziesz ją winić, oskarżać, a tak naprawdę to nie jest twój główny problem. Zdarzyło się coś nieoczekiwanego po to, żeby ci uzmysłowić, że twoje życie musi pójść w innym kierunku. Otrzymałeś bardzo delikatny znak nakłaniający cię do zmiany podejścia, następny może być bardziej dosadny w konsekwencjach.


Strzelec 23.11 – 21.12
W pracy podstawowe cele zostały osiągnięte, wszystko idzie według planu i możesz spokojnie zająć się innymi sprawami – rodziną, związkiem, rozwijaniem zainteresowań. Jeśli coś trwa znacznie dłużej, niż zakładałeś, zwróć uwagę na drobny szczegół, który może przyspieszyć realizację początkowego planu. Nie musisz zmieniać całości, wystarczy ten jeden szczegół, reszta pójdzie gładko.


Koziorożec 22.12 – 20.01
Jakaś strata wywołuje w tobie nadal niepokój i poczucie winy, że coś zostało niedopilnowane. Przeszłości już nie zmienisz, lepiej przyjąć rzeczywistość taką, jaka jest, i startować z tego miejsca, gdzie jesteś teraz, nawet od zera. Ból po stracie nie może ciągnąć się w nieskończoność. Spróbuj odnaleźć nawet w smutnym wydarzeniu coś optymistycznego, wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski na przyszłość.


Wodnik 21.01 – 20.02
Jesteś w okresie przejściowym, czekasz na coś, co ma dopiero nastąpić. Zrób więc małe podsumowanie: co się zmieniło w ostatnich miesiącach, a na jakim polu naprawdę potrzebujesz zmiany. Ktoś będzie cię oceniać, wydawać opinię, od której coś bardzo zależy. Jedna sytuacja, pozornie mało ważna, pociągnie za sobą duże zmiany.


Ryby 21.02 – 20.03
Wkrótce pojawią się nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o finanse, możesz liczyć na łut szczęścia. Uwierz bardziej w siebie. Będziesz w tej szczęśliwej sytuacji, że gdy przyjdzie propozycja, właśnie ty ją usłyszysz i będziesz w pierwszej kolejności. Twoje życie uczuciowe poprawi się i nic nie musisz robić, żeby na to wpłynąć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*