Humor

Nowiny z gminy
Przebywający w gminie P. reporter z Warszawy spytał wójta, czy mają w gminie AIDS? Wójt pomyślał, że jeśli powie, iż nie mają to redaktor napisze, że biedna gmina. A jesli powie, że mają to zechce, aby mu dać. W końcu powiedział, że mają trochę, ale trzymają dla siebie.

Burmistrz gminy D. Piotr W. jako polityk popiera wartości rodzinne i instytucje rodziny. Co więcej, sam założył ich aż kilka.

Szczery szef
Ostatnio szef firmy LES-SER powiedział do pracowników, że nie chce żadnych przytakiwaczy dookoła siebie. Niech każdy pracownik mówi mu to co myśli, nawet jeśli ma go to kosztować utratę pracy.

Z wokandy
Podczas rozprawy sędzia spytał oskarżonego, czy jest żonaty. Gdy oskarżony potwierdził, sędzia spytał, czy przyznaje się do winy. Oskarżony przyznał się bez wahania, ponieważ nikt mu nie kazał się żenić.

Trudna sprawa
Patrycja D. ze łzami w oczach powiedziała nam, że bardzo się zawiodła dlatego, że Mariusz nie kocha się z nią od dnia ślubu. Uznaliśmy, że to straszne i powinna zażądać rozwodu. Patrycja wyjaśniła, że to nie ma nic wspólnego. Mariusz nie jest jej mężem.

Z frontu NFZ
Lekarza-psychiatrę odwiedził Henryk T. z K. i wyznał mu, że co noc ma taki oto sen – goni go Napoleon i bez przerwy prosi go o autograf. Chciałby się dowiedzieć, czy to mania wielkości czy prześladowcza.

Nasi milusińscy
Pawełek (lat 7) z odrazą przyglądał się braciszkowi-noworodkowi. W końcu spytał mamę, czy to prawda, że przyszedł on z nieba? Kiedy mama powiedziała, że tak, Piotrek dodał, iż to nic dziwnego, że go stamtąd wyrzucili.

Maurycy (lat 12) otrzymał z wypracowania z języka polskiego jedynkę. Zmartwiony podszedł do nauczyciela i poprosił, by ten poprawił mu tę ocenę. Nauczyciel zgodził się bardzo chętnie, wziął pióro i zgrabnym ruchem poprawił jedynkę tak, aby była wyraźniejsza.

Odpowiedzi redakcji
„Czy to prawda, że kapitan statku zawsze opuszcza statek ostatni?” pytają młodzi żeglarze z miejscowości Wnyki.
Odp.Tak. Ale tylko wtedy, gdy statek tonie. Jeśli na statku następuje eksplozja, to opuszcza go razem z pasażerami.

„Czy jest różnica między męską a żeńską logiką?” – pyta nas pan Jerzy z Chodzierzy.
Odp. Oczywiście. Męska logika jest słuszna, kobieca – ciekawa.

Kronika towarzyska
Piotr W. powiedział swojej dziewczynie, że tak ją kocha, że aż brakuje mu słów, żeby wyrazić swoje uczucia. Dziewczyna odpowiedziała, że najważniejsze, aby mu nie zabrakło pieniędzy.

U Antkowiaków
Wczoraj Antkowiakowiak przekroczył barierę dźwięku. Udało mu się wtrącić dwa słowa do rozmowy Antkowiakowej z trzema sąsiadkami.

Nasze hasło
Głowa nie boli od wódki, głowa boli od rana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*