Humor

Nowiny z gminy
Burmistrz gminy D. Henryk Z. podejrzany jest o ojcostwo córki sekretarki urzędu. Co prawda badanie DNA burmistrza stuprocentowo wykluczyło to ojcostwo, ale za to uczeni odnaleźli brakujące ogniwo w teorii ewolucji.

Dobro – zło
Piotr W. wyjaśniał swojemu koledze przy kuflu piwa, że zło zawsze prowadzi do dobra. Na przykład złym nawykiem jest tankowanie sporej ilości wódki co wieczór , ale prowadzi do dobrego nawyku, jakim jest picie zdrowej wody mineralnej co rano.

Kronika towarzyska
Janina S. jest starą panną i twierdzi, że ciężko jej. Tak trudno znaleźć dziś faceta, który byłby lepszy niż żaden.

Gdy Jakub S. był mały, marzył o tym, by mieć samochód, za którym wszyscy się będą oglądać. Ostatnio jego marzenie się spełniło. Urwał mu się tłumik w passacie.

Kiedy zadzwonił dzwonek u drzwi, Patrycja D. w panice wypchnęła mężczyznę z łóżka, prosząc żeby schował się do szafy albo do lodówki. Po chwili ów mężczyzna zreflektował się mówiąc, że przecież od miesiąca on jest jej mężem. Na te słowa Patrycja w panice rzuciła się do drzwi szepcząc żeby ten za drzwiami uciekał, bo mąż jest w domu.

Odpowiedzi redakcji
„Czy powinnam zgodzić się na powrót męża , który opuścił mnie 20 lat temu? Mówi, że wspomnienie mego obfitego biustu nie dawało mu spokoju przez te lata i chce do niego wrócić. Co robić?„ – zastanawia się pani Janina z Koźmina.

Odpowiedź: pani Janino! Zanim pani podejmie decyzję, radzimy powiadomić męża, że po 20 latach może nie znaleźć rzeczonego biustu w znajomym miejscu.

Wycieczka do Anglii
Na wycieczkę do Anglii udali się pracownicy firmy „LES-SER”. Przewodnik ostrzeg ich, aby w “czasie wolnym” uważali na sutenerów i podejrzanie wyglądających ludzi. A jak by się zgubili, to niech pytają o polskiego konsula. Turyści rozeszli się i oczywiście jeden się zgubił. Podszedł do niego sutener i zapytał oczywiście po angielsku: „Do you want a woman?”. Polak odpowiedział , że „Polish Consul!”. Anglik odpowiedział : „ Ok, but it will be expensive”.

Kronika policyjna
Wczoraj wieczorem doniesiono o bójce między prostytutkami a patrolem drogówki. Poszło o miejsce przy drodze krajowej nr 5.

Nasi milusińscy
Na ostatniej lekcji rysunków Kasia z II b otrzymała ocenę niedostateczną. Nauczycielka poleciła narysować dzieciom, kim chciałyby zostać w przyszłości. Kasia chciałaby wyjść bogato za mąż i nie wiedziała, jak to narysować.

Z życia emeryta
Emeryt Florian G. spacerując po lesie zobaczył na polanie samochód i dwie osoby w środku. Zaglądnął do auta i zauważył, że pasażerowie byli całkiem nadzy i się kochali. Całe zdarzenie skomentował mówiąc do siebie, że są tacy dziwni ludzie, którzy choćby mieli być goli, to samochód muszą sobie kupić!

Na ławce w parku siedział postawny mężczyzna i zajadał cukierek za cukierkiem. Siedzący po przeciwnej stronie alejki emeryt zagadnął go i oznajmił, że jak będzie jadł tyle słodyczy, to bardzo szybko powypadają mu zęby. Mężczyzna popatrzył na emeryta i odpowiedział, że jego dziadek dożył 105 lat i miał wszystkie zęby. A to dlatego, że się po prostu nie wtrącał w nie swoje sprawy.

U Antkowiaków
Kiedy w niedzielne przedpołudnie Antkowiakowa wniosła do pokoju kawę dla męża, stanowczym głosem oznajmiła, że musi sobie dla poprawienia “samopoczucia” zrobić małą operację plastyczną. Antkowiak nie odrywając wzroku od gazety powiedział, że to jej sprawa, tylko, żeby nie było tak jak z remontem ich łazienki – kafelki wymienione, ale muszla została ta sama.

Nasze hasło
500MB RAM twojego komputera to nie pamięć! To skleroza!

Bonus
Należy usunąć ze stron porno wszelkie reklamy papierosów i alkoholu. W końcu dzieci to oglądają!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*