Humor

Nowiny z gminy

Bardzo często burmistrz gminy P. opuszcza swój gabinet i udaje się nad miejscową rzekę. Zapytaliśmy go, czy w czasie godzin urzędowania łowi tam ryby? Kategorycznie zaprzeczył. Jeździ tam, żeby pocieszać wierzby płaczące.

Kronika towarzyska

Nowakowie przyłapali nastoletniego syna, jak późnym wieczorem wymyka się z domu z wielką latarką w dłoni. Zatrzymany przez ojca został zmuszony do wyjaśnienia, po co ta eskapada. Gdy wyznał, że idzie tak zaopatrony na randkę, ojciec wyśmiał go. Kiedy on chodził w jego wieku na spotkania, to nie potrzebował latarki. „No i popatrz na co trafiłeś” – odrzekł syn.

Katarzyna S. nabrała ochoty na obejrzenie jakiegoś dobrego pornograficznego filmu. Poszła do wypożyczalni i wybrała tytuł, który podobał się jej najbardziej. Wróciła do domu, włączyła wideo, wygodnie rozsiadła się na kanapie i… nic. Obraz cały czas śnieżył i słychać było tylko jakieś szumy. Zdenerwowana zadzwoniła do wypożyczalni z pretensją. Kiedy szczegółowo opowiedziała, co się dzieje, kierownik wypożyczalni poprosił, aby podała mu tytuł filmu. “Czyszczenie głowicy” – odpowiedziała pani Kasia.

Szczęśliwy pożar

Nocą we wsi G. zaczęło się palić jedno z gospodarstw. Wśród pomagających w gaszeniu był również miejscowy policjant, który zauważył, że to szczęście, iż ogień daje tyle jasności. Gdyby tu było ciemno, nie widziałby, skąd brać wodę.

Muzykalne dzieci

Po lekcji religii katechetka powiedziała dyrektorowi szkoły, że dzieci z III B są bardzo muzykalne. Wszystkie grają jej na nerwach.

Odpowiedzi redakcji

Kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży?” – pyta nas wystraszony nauczyciel ze Wschowy.

Odpowiedź redakcji: Pierwsze objawy ciąży to wytrzeszcz gałek ocznych. Pojawiają się zaraz po pytaniu twojej partnerki: “Czy mnie kochasz?

Z frontu NFZ

Do lekarza – seksuologa przyszła pacjentka, uskarżająca się na problemy związane ze swoim życiem seksualnym. Wyszła nad ranem.

Do lekarza pediatry przyszła młoda mężatka, skarżąc się, że jej dwumiesięczny synek nie chce brać piersi. Lekarz uspokoił ją, że bywają takie dzieci. Ale nie ma się czego martwić, to przechodzi z wiekiem. On sam, zaczął dopiero mając szesnaście lat.

Nasi milusińscy

Jasio (lat 6) posadził jajka w ogrodzie, a na zdziwienie mamy wyjaśnił, że na kolację chce mieć sadzone.

W przedszkolu na kanapie siedziało obok siebie dwoje dzieci. Nagle Zosia odwróciła się w stronę swego sąsiada i powiedziała, że go kocha. Jacek spojrzał na nią zdziwiony i spytał, czy w związku z tym na przykład może zamiast niej grać dziś na komputerze. Dziewczynka odpowiedziała, że może, ale musi obiecać, że to ona będzie siedziała przy klawiaturze.

Pewnego dnia wychowawczyni rozmawiała z dziećmi o zwierzętach. poprosiła, by podniosły rączkę te dzieci , które mają w domu kurki i kurczątka. Wszyscy podnieśli ręce, tylko Franek siedział smutny. Gdy pani spytała, co się stało, chłopiec powiedział pełen rozpaczy, że u nich są kury, ale w kurniku, a nie w domu.

Z życia emeryta

Ostatnio emeryt Florian K. oglądał swoją ślubną fotografię. Zastanawiało go przede wszystkim, dlaczego wtedy tak się uśmiechał.

U Antkowiaków

Antkowiakowa uważa, że Antkowiak ma chyba kochankę. W tym miesiącu już dwa razy umył nogi.

Antkowiak przeczytał w gazecie, że kobiety uprawiające koszykówkę mają zazwyczaj długie nogi, a kobiety, które uprawiają pływanie, mają długie ręce. Patrząc na Antkowiakową ma wrażenie, że uprawiała kiedyś jeździectwo.

Nasze hasło

Prawo łoma: im cięższy łom, tym lżejsza śmierć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*