Humor

Nowiny z gminy
Kolejna afera wstrząsnęła gminą R. Pan wójt za dużo wypił i wywalił po pijaku orła. No i wszyscy to widzieli, nawet dziennikarze. Nie mają mu za złe jego ciągoty do alkoholu, ale profanację godła.

Odpowiedzi redakcji
Ile może stać pasztet – pyta nas Danuta z Włoszakowic.
Redakcja: Nawet całą dyskotekę…
***
Dlaczego w kosmos latają również kobiety? – pyta na młody miłośnik gwiazd z Leszna.
Red.: Przecież w kosmosie obiad sam się nie ugotuje.
***
Czy pociąg do Zakopanego ma jakąś nazwę? – pyta nas młody podróżnik z Miejskiej Górki.
Red.: Tak. To się nazywa nekrofilia.

Kronika policyjna
Bezrobotny Andrzej W. zadzwonił na policję i powiedział, że jest głodny. Poprosił, aby przysłali posiłki.
Sonda

Telewizja podała, że z chwilą lądowania na Marsie zerwała się łączność z amerykańską sondą kosmiczną. Po tygodniu odnaleziono ją w Polsce we wsi T. z przebitymi numerami.

Kronika towarzyska
Marian D. przyłapał swoją żonę, jak uprawiała seks z sąsiadem. Cały czas zastanawia się, jak ona mogła to zrobić. Musiała go chyba upić…
***
Piotr D. dziwi się, że wszyscy nazywają go ksenofobem. A co ma poradzić na to, że jego teściowa ma Ksenia na imię?
***
Leszek P. chwali się, że laski lecą na jego samochód. Koledzy komentują to tak, że wolą zginąć od uderzenia niż jechać w środku.

Wieści ze świata
Jeden z najbogatszych mieszkańców Leszna podczas wycieczki do Francji zwiedzał Wersal. Wychodząc zamruczał pod nosem, że „skromnie, ale czysto…”

Z frontu pracy
Jarosław G. po studiach dostał pierwszą pracę w supermarkecie. Pierwszego dnia jego szef kazał mu wziąć miotłę i pozamiatać. Pan Jarosław strasznie się obruszył i powiedział, że on skończył studia. Na te słowa szef gorąco przeprosił, tłumacząc się, że nie wiedział. Wyjaśnił mu więc co to jest miotła i jak się nią zamiata.
***
Henryk T. złożył zażalenie swojemu szefowi, dlaczego jego współpartner zarabia więcej od niego. Szef z uśmiechem wyjaśnił, że przecież nic nie robi. Pan Henryk odpowiedział, że kolega nic nie robi jeszcze więcej od niego.

Z frontu zdrowia
Do lekarza ginekologa zgłosił się Fryderyk C. ponieważ słyszał, że można zrobić taką operację, że nie będzie miał więcej dzieci. Lekarz wyjaśnił, że takie decyzje muszą być przemyślane. Dzisiaj dzieci nie chce, a jutro zechce. Poprosił, aby skonsultował to i omówił z całą rodziną. Pan Fryderyk odpowiedział, że już dyskutowali. Głosowanie wypadło: 2 – przeciw, 17 – za.

Z życia emeryta
Obawy, że postęp techniczny zmniejszy liczbę urodzin, są według emeryta Floriana T nieuzasadnione. Ludzie w dalszym ciągu będą mieć dzieci, choćby dlatego, że musi być w domu ktoś, kto zna się na komputerze.

U Antkowiaków
Antkowiak zanim się ożenił nie przypuszczał, że istnieje zły sposób odkładania mleka do lodówki.
***
Antkowiakowa namówiona przez sąsiadkę zaczęła treningi. W poniedziałek 15 minut ćwiczy z Chodakowską, resztę tygodnia ćwiczy z Gessler…

Nasze hasło
Odpowiedzi, których poszukujesz, może nie znajdziesz podczas odpoczynku, ale nie znaczy to, że nie powinieneś tam ich poszukać.

Bonus
Mąż pijak jest jak okres – niby nieprzyjemny, ale czujesz się nieswojo kiedy nie przychodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*