Humor

humorNowiny z gminy
Burmistrz gminy R. stwierdził podczas ostatniej sesji, że czuje się odpowiedzialny za to, co powiedział. Nie czuje się jednak odpowiedzialny za to, co wszyscy zrozumieli.

Kolejne odkrycie – Sensacja archeologiczna!
Leszczyński naukowiec, prowadząc wykopaliska w Gwatemali w poszukiwaniu zaginionych miast Majów, odkrył komnatę ze złotym posążkiem Ketcalmigonkugankoatlketonczetlana – boga dykcji i ćwiczeń pamięciowych.

Z frontu pracy
Firma LES-SER poszukuje nowego księgowego. Starego też jeszcze szukają.

Z frontu NFZ
W szpitalu miejskim w G. przyszyto Bolesławowi D. całą nową rękę. Wzięli od kogoś, kto zginął w wypadku i przyszyli jemu. Tak się spieszyli, że dawcy nawet obrączki nie zdjęli. No i teraz pan Bolesław ma nową rękę… i nową żonę.

***
Lekarz rodzinny Grzegorz P., chcąc sobie ułatwić pracę, posegregował wszystkie przepisywane przez siebie leki i ponumerował odpowiednio recepty. Wyglądało to w ten sposób, że gdy chciał coś przepisać pacjentowi, podawał pielęgniarce numer, a ta przynosiła odpowiednią receptę. Pewnego dnia, w czasie wizyty pacjenta poprosił receptę numer siedem. Siostra zauważyła, że siedem skończyły się, więc zapytała czy mogą być numery: cztery i trzy.

Sukces złomiarzy
Zbieracze złomu w L. dostarczyli w tym kwartale do punktów skupu ponad 5 tys. ton złomu. Obecnie trwa akcja wydobywania z niego czołgistów, kombajnistów i maszynistów lokomotyw.

Wieści parafialne
Do księdza proboszcza w parafii B. przyszło małżeństwo. Poprosili o rozwód, bo już się nie kochają. Ksiądz wziął z półki wielką i ciężką Biblię i uderzył nią w głowę najpierw męża, potem żonę, jednocześnie pytając czy chcą rzeczywiście rozwodu. Kiedy małżonkowie odpowiedzieli, że chcą, ksiądz z całej siły znowu walnął ich po głowach. Uderzenia spadały na małżonków z częstotliwością gradu i siłą obucha. W pewnym momencie żona z płaczem zapytała, jak długo będzie ich ksiądz tak tłukł? Kapłan odpowiedział, że jak napisano w Biblii: „Póki śmierć was nie rozłączy”…

Kronika towarzyska
Stefan C. powiedział swojemu przyjacielowi, żeby lepiej nie przychodził do jego żony. Kolega stwierdził, że tej rodzinie to nie dogodzisz: ona mówi przychodź, on – nie przychodź…

***
Feliks D. oglądał z żoną film z gatunku horrorów. Nagle na ekranie pojawił się ociekający krwią potwór. Przerażona żona zawołała: „O, matko!!!”. Mąż zgodził się, że faktycznie jest podobna do teściowej.

Odpowiedzi redakcji
„W którym miejscu u kobiet znajduje się punkt G? ” – pyta nas zakochany z Polany. Odp. Na końcu słowa “SHOPPING”

„Kiedy mężczyzna i kobieta się kochają, to komu jest przyjemniej? ” – pyta piękna Dana z Kościana. Odp. Z pewnością kobiecie. Jeśli dłubiesz palcem w uchu, to kto ma przyjemność? Palec czy ucho?

Z życia emeryta
Emeryt Konstanty B. stał w dniu swoich 100 urodzin nagi przed lustrem imówił: „Drogie rączki, drogie nóżki, drogi brzuszku, obchodzicie dzisiaj ten piękny jubileusz…” Następnie schylił się i przemówił do swojego innego organu: „I ty mój mały przyjacielu, gdybyś już dawno temu nie umarł, też obchodziłbyś dzisiaj 100 urodzinki…”

U Antkowiaków
Antkowiakowie mieli niedawno u siebie znajomych. Kiedy pora już zrobiła się późna, gospodyni jakoś niezręcznie było pogonić całe towarzystwo, więc delikatnie wspomniała wyglądając przez okno: – Patrzcie, u sąsiadów już ciemno, a też gości mieli!

Nasze hasło
Jak byś nie pracował- zawsze znajdzie się ktoś, kto robi mniej i dostaje więcej.

Bonus
Pamiętaj! Kobieta podczas rozmowy telefonicznej słyszy, że przewracasz oczami.

Bartłomiej Skrzypczak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*