II Olimpiada Sportowa Totus Tuus

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Totus Tuus w Lesznie zorganizowała na stadionie MOSiR II Olimpiadę Sportową Totus Tuus. W zawodach uczestniczyły dzieci z kilku placówek: Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego im. Piotrusia Pana w Lesznie, Zespołu Szkół Specjalnych w Śremie, Niepublicznego Przedszkola Kolorowy Świat w Lesznie, Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Wandy Chotomskiej w Kościanie oraz gospodarze – przedszkolaki i uczniowie. W organizacji imprezy pomagali wolontariusze z Gimnazjum nr 7 w Lesznie.

– Drodzy zawodnicy życzę wam owocnych wyników byście każdego dnia mogli przekraczać swoje granice w atmosferze zrozumienia, poszanowania i pełnej akceptacji – mówiła podczas otwarcia Agnieszka Ciesielska, dyrektorka szkoły Totus Tuus.

Przy okazji pani dyrektor podziękowała sponsorom bez których impreza nie mogłaby się odbyć. Na liście ofiarodawców znaleźli się Werner Kenkel, Eurocomfort, Leszczyńskie Centrum Logistyczne Grześkowiak, Kaufland Leszno. Ogromne wsparcie, w formie zabezpieczenia medycznego, okazała dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie delegując ratowników: Piotra Krawca i Łukasza Skotarczyka.

Pogoda dopisała i przez kilka godzin przedszkolaki i uczniowie fantastycznie się bawili uczestnicząc w kilku konkurencjach m.in. biegu i rzucie do celu. kab/fot.kab

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*