Iwona Pavlovic poprowadzi galę tańca

Iwona Pavlovic poprowadzi galę tańca.

6 października szykuje się duże wydarzenie. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, w hali sportowej zaplanowano galę taneczną, którą poprowadzi znana choreograf Iwona Pavlocic. Start o godzinie 16:00.

W programie etej imprezy znalazł się turniej tańca par klasy mistrzowskiej (S), pokaz tańca standardowego w wykonaniu klasy mistrzowskiej, pokaz tańca Show Dance w wykonaniu pary mistrzowskiej, pokaz tańca na wózkach w wykonaniu mistrzów Polski, pokaz tańca argentyńskiego w wykonaniu pary mistrzowskiej oraz pokazy tańców zespołów „Pryzmat” i ze Szkoły Tańca „Poezja”.

Pokazy taneczne od lat w naszym kraju cieszą się dużym zainteresowaniem. Młodzi tancerze chcą się pokazać, a widowni, która oklaskuje takie wydarzenia również nie brakuje.

– Mamy nadzieję, że po sukcesie tej gali tanecznej będziemy mogli organizować ją co roku z udziałem najlepszych tancerzy w naszym kraju. Liczymy, że mieszkańcy nie tylko naszej gminy dopiszą, chętnie kupią bilety, bo emocji na pewno nie zabraknie. Mamy pomysł, aby w przyszłości w naszym centrum kultury powstał również Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego. Wydaje się, że dziś wszyscy lubią tańczyć, lubią patrzeć na prezentacje taneczne. To bardzo cieszy – mówi dyrektor CK w Śmiglu Eugeniusz Kurasiński.

Z pewnością do Nietązkowa przyciągnie sama Iwona Pavlovic, polska tancerka, międzynarodowy sędzia i konferansjerka. Wielokrotna mistrzyni w tańcu towarzyskim.

Uwaga! Do końca sierpnia bilety w Centrum Kultury w Śmiglu można kupić w cenie 35 złotych, natomiast od września będzie to już 40 złotych.

Więcej informacji na temat gali tanecznej można uzyskać pod nr. tel. 662-272-320.

Malwina Korzeniewska