Jadą z MRGARDEN GKM Grudziądz. To tylko formalność?

Swój przedostatni mecz rundy zasadniczej odjedzie w niedzielę na Smoczyku FOGO Unia Leszno. Rywalem będzie broniący się przed spadkiem zespół z Grudziądza.

MRGARDEN GKM na pewno nie może być spokojny, bo obok Falubazu i Unii Tarnów jest najpoważniej zagrożony degradacją. Do Leszna nie przyjedzie się jednak położyć na torze.

Drużyna ta ma niezłych zawodników i na papierze nie wygląda tak słabo, jak wskazuje na to tabela. Artiom Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Przemysław Pawlicki, Antonio Lindbaeck, czy Kai Huckenbeck sporo żużla już zjedli. Czegoś jednak tej drużynie wciąż brakuje, choć apetyty przed sezonem w tym mieście były znacznie większe. Plany trzeba było jednak szybko zrewidować.

W pierwszym meczu obu drużyn w Grudziadzu doszło do pogromu. MRGARDEN GKM poległ z mistrzami Polski 28:62. Rewanż teoretycznie powinien być formalnością. Nie skreślajmy jednak zdeterminowanego rywala, bo ten musi szukać punktów. Wiadomym jest, że bonus pozostanie na pewno w Lesznie, ale przeciwnik może powalczyć i napsuć sporo krwi gospodarzom. Nie spodziewajmy się, że to będzie tak jednostronny mecz jak ten w I rundzie. Liczymy na sporo ciekawych biegów z udziałem liderów obu drużyn.

Awizowane składy

MRGARDEN GKM Grudziądz

1. Przemysław Pawlicki
2. Kai Huckenbeck
3. Antonio Lindbaeck
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artiom Łaguta
6. Kamil Wieczorek
7. Damian Lotarski

FOGO Unia Leszno

9. Emil Sajfutdinow
10. Jarosław Hampel
11. Brady Kurtz
12. Janusz Kołodziej
13. Piotr Pawlicki
14. Bartosz Smektała
15. Szymon Szlauderbach

Niedzielne spotkanie rozpocznie się na stadionie im. Alfreda Smoczyka o godzinie 19.30. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*