Jamalex Polonia faworytem w meczu z SKK Siedlce

Koszykarzom Jamalex Polonii 1912 Leszno przydarzyła się ostatnio pierwsza porażka. W środę przegrali w derbach z Biofarmem Basket Poznań. W sobotę chcą powrócić na zwycięską ścieżkę w pojedynku z SKK Siedlce.

Spoglądając na tabelę nie mamy wątpliwości kto będzie faworytem spotkania w Trapezie. Siedlczanie są jedną z trzech drużyn, która nie wygrała jeszcze spotkania. Trzeba jednak też popatrzeć na wyniki. Trzy z nich były bardzo wyrównane. Ostatnio SKK uległo na własnym parkiecie GKS Tychy 90:97, choć jeszcze po III kwartach minimalnie prowadziło. Można odnieść wrażenie, że sobotniemu rywalowi póki co brakuje szczęścia, bo skład tej drużyny jest solidny.

Bartosz Wróbel, Rafał Sobiło, Paweł Lewandowski oraz mocno zbudowany Rafał Rajewicz, to najgroźniejsi gracze SKK. Pierwsza trójka potrafi rzucić celnie z dystansu. Rajewicz z kolei może sprawiać sporo problemów wysokim graczom Jamalex Polonii. Porównanie obu zespołów wypada jednak zdecydowanie na korzyść leszczynian, którzy mają lepszą ławkę.

W sobotę oczekujemy ciekawego widowiska i piątej wygranej zespołu trenera Łukasza Grudniewskiego. Fanów basketu zapraszamy do Trapezu. Mamy nadzieję, że wypełni się do ostatniego miejsca, a kibice będą szóstym zawodnikiem drużyny. Początek spotkania o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*