W środę, 8 listopada rozegrana zostanie 9 kolejka spotkań I ligi koszykówki mężczyzn. W miniony weekend Jamalex Polonia pauzowała. Teraz próżnować nie będzie, bo podejmie w Trapezie rewelację rozgrywek – Elektrobud Investment ZB Pruszków.

Pruszkowska drużyna mile zaskakuje. Nie posiada wielkich gwiazd. Siłą tej drużyny jest jednak wyrównany skład. Ostatnie cztery mecze ekipa spod Warszawy kończyła wygranymi. W sobotę pokonała wysoko GKS Tychy. Wcześniej była wygrana w Siedlcach, Poznaniu i Kołobrzegu. Widać, że zespół ten lubi grać na wyjazdach i niech będzie to ostrzeżenie dla podopiecznych trenera Łukasza Grudniewskiego. Emocje oczywiście wskazane, ale kibice nie chcieliby chyba doświadczyć kolejnego stanu przedzawałowego, jak w meczu z SKK Siedlce, wygranego po dogrywce.

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie Pruszkowianie posiadają bardzo wyrównany skład. W ekipie trenera Marka Zapałowskiego może zaskoczyć niemal każdy, ale największą uwagę nasza drużyna powinna zwrócić na: Adriana Kordalskiego, Tomasza Madziara, Damiana Cechniaka, czy Roberta Cetnara. Większość graczy pruszkowskiej drużyny lubi rzucać z dystansu.

Jesteśmy pewni, że trener leszczynian – Łukasz Grudniewski miał sporo materiałów do analiz rywala i znajdzie sposób na środowego przeciwnika.

Nasz zespół ostatnio nie grał w lidze, ale rozegrał mecz sparingowy w Dąbrowie Górniczej. Jamalex Polonia przegrała spotkanie z zespołem z ekstraklasy 95:75.

Dodajmy, że najbliższy ligowy mecz rozpocznie się w Trapezie o godzinie 19.00. Zachęcamy kibiców do odwiedzenia leszczyńskiej hali, bo szykuje się kawał dobrego basketu. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*