Cisza w obozie koszykarskiej I-ligowej drużyny Jamalex Polonii 1912 Leszno przerwana. Zespół rozpoczął budowę składu na sezon 2017/2018, przedłużając umowę z czwórką dotychczasowych graczy.

Na pozostanie w Lesznie zdecydowali się: Nikodem Sirijatowicz, Stanferd Sanny, Marcin Rostalski oraz Radosław Trubacz. Czy jeszcze ktoś ze starego składu pozostanie w teamie prowadzonym przez trenera Łukasza Grudniewskiego? Tego nie wiemy.

Wiemy, że w zespole nie zagra już Szymon Kiwilsza, o czym informowaliśmy wcześniej. Przypomnijmy, że ten młody utalentowany podkoszowy gracz próbował będzie swoich sił w ekstraklasie, w barwach AZS Koszalin. Przesądzone jest również to, że z Leszna odejdzie Jakub Koelner, najskuteczniejszy gracz Jamalex Polonii w minionym sezonie. ,,Kuba” prawdopodobnie także próbował będzie swoich sił w którymś z klubów ekstraklasy.

W Lesznie obiecują, że w najbliższych dniach odkrywać będą kolejne karty. Zespół wymagał będzie nie tylko uzupełnienia, ale i solidnych wzmocnień. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*