Kabaret Moralnego Niepokoju powraca. Mamy bilety!

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi z najnowszym programem „Tego jeszcze nie grali”w auli WSH. Występ odbędzie się 6 października o godz. 15.30. Weź udział w konkursie i zgarnij bilety.

Widz spotka się z tematami: jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie dom z domownikami.

Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu.

Zamówienia na występ pod nr telefonu: 693-062-880.

Bilety w cenie 80 zł i 90 zł do nabycia w rektoracie lub informacji WSH albo na portalu www. biletyna.pl

KONKURS !!! Do wygrania jest dziesięć biletów na występ kabaretu. Wystarczy wysłać wiadomość mailową.

W temacie maila wpiszcie ,,Tego jeszcze nie grali”, a w treści swoje imię, nazwisko, miejscowość, nr telefonu i odpowiedź na pytanie:Który ze skeczów tego kabaretu lubisz najbardziej i dlaczego? Nagrodzimy najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi. Piszcie na adres: kurpisz@panoramaleszczynska.pl Konkurs trwa do 2 października.

Natalia Kurpisz