Kanonada w Borku Wielkopolskim

Aż 10 bramek strzelili piłkarze Wisły Borek Wielkopolski drużynie z Włoszakowic. Pół tuzina na wyjeździe strzelił Rydzyniak Rydzyna. Ze ,,stryczka” uciekł lider z Pogorzeli, który w 88 minucie zdobył zwycięską bramkę z beniaminkiem z Wroniaw.

Krzysztof Konieczny z Wisły Borek Wielkopolski ustanowił prawdopodobnie swój strzelecki rekord, strzelając 6 bramek dla swojego klubu w wygranym aż 10:0 meczu z GKS Włoszakowice.

W Osiecznej też doszło o pogromu. Miejscowa Tęcza Osa nie popisała się w spotkaniu z Rydzyniakiem, tracąc 6 bramek.

Dobrą formę w tym sezonie prezentuje Dąb Kębłowo, który rozprawił się z będącym w czubie tabeli zespołem z Miejskiej Górki. Sparta mogła już w 3 minucie prowadzić 1:0, ale Paweł Kowalski nie wykorzystał rzutu karnego. To się zemściło na gościach. Dobra forma strzelecka Pukackiego i Walichta dała wysoką wygraną miejscowych 3:0.