Karnety na mecze Fogo Unii Leszno już w sprzedaży

Fogo Unia Leszno rozpoczęła sprzedaż karnetów na sezon 2020. Sprzedaż ruszyła 2 grudnia w samo południe. Na kibiców, którzy kupują co roku wejściówkę na spotkania Byków czeka nawet 10-procentowy rabat.

Zakupu można dokonać za pośrednictwem serwisu biletowego, odwiedzając stronę www.bilety.ksul.pl. Karnety można również nabyć w klubowym sklepie w Galerii Leszno oraz w aplikacji mobilnej Unii Leszno.

Poniżej ważne informacje dla kibiców dotyczące karnetów:

Wszyscy karnetowcy muszą wymienić dotychczasowe karty kibica na nowe. (Karty kibica wyrabiane są w klubowym sklepie w Galerii Leszno). Karnety na mecze FOGO Unii Leszno w sezonie 2020 obowiązują tylko na mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, zawody młodzieżowe oraz Memoriał im. Alfreda Smoczyka.

Posiadacze karnetów na mecze FOGO Unii Leszno z sezonów 2014-2019 mają automatycznie przypisane rabaty, nawet do 10%. Rezerwacja miejsc dla dotychczasowych karnetowców obowiązuje do 12.01.2020, do godz. 23:59
Karnet można kupić na prezent (wystarczy podać dane osobowe kibica dla którego ma być dedykowana całoroczna wejściówka)

Istnieje możliwość zakupu vouchera podarunkowego od kwoty 50 zł (rozwiązanie np. dla pracodawców finansujących karnety z funduszu socjalnego lub kibiców, którzy chcą zrobić prezent najbliższym). Vouchery podarunkowe kupione w 2019 roku obowiązują do dnia 31.12.2019r. (po tym terminie tracą ważność!). Vouchery prezentowe kupione na sezon 2020 zachowują ważność do 31.12.2020r.
Uwaga: cennik karnetów z podziałem na sektory znajduje się w załączniku na zdjęciu. (andre/fot.Fogo Unia Leszno).