Kartuzy odprawione

Zwycięstwo numer 7 stało się faktem. GI Malepszy po raz pierwszy w swojej historii pokonało Futsal Club Kartuzy 4:1 i pozostaje niepokonane na zapleczu ekstraklasy.

Gospodarze rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia. Najpierw trafił Kruszyński, a chwilę potem zaskakujacy strzał oddał Martin i było 2:0.

Później kibice długo czekali na bramkę, ale w.końcu się jej doczekali. W 15 minucie na 3:0 podwyższył Bartnicki. Rywal w samej końcówce I połowy nie wykorzystał rzutu karnego.

Po przerwie obie strony grały nieskutecznie. Rywal trafił, ale przy pomocy miejscowych,. którzy trafili do własnej siatki. Wynik na 4:1 ustalił Pietruszko, który wcześniej nie wykorzystał świetnej sytuacji.

GI Malepszy Futsal Leszno – FC Kartuzy 4:1 (3:0)

Bramki dla GI Malepszy Futsal Leszno: Kruszyński, Martin, Bartnicki, Pietruszko

Było to siódme zwycięstwo leszczynian w obecnym sezonie. Najbliższy.mecz nasza drużyna rozegra na wyjeździe za tydzień z Dragonem Bojano. (andre/fot.archiwum).