Kierunek – Hiszpania

Trener Tomasz Skrzypek (z prawej) przeprowadza treningi z zawodnikami Fogo Unia Leszno trzy razy w tygodniu. Fot. fotospeedway.pl via http://unia.leszno.pl

Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami. Kolejny etap przygotowań przed żużlowcami FOGO Unii Leszno. Nasz zespół wyrusza właśnie w daleką drogę do Hiszpanii.

Lloret de Mar, to miejsce docelowe naszej drużyny. Żużlowcy mistrzów Polski wsiądą do swoich busów i muszą pokonać ponad 2000 km. Gdy już dotrą na miejsce wsiądą na motocykle crossowe. To główny punkt ,,programu” obozu, który zakończy się 28 lutego.

W Hiszpanii mistrzowie Polski jednak nie tylko ćwiczyć będą w terenie na motocyklach. W obroty zawodników weźmie też trener ogólnorozwojowy – Tomasz Skrzypek. Na miejscu na kolegów czeka już Emil Sajfutdinow, który na południe Europy wybrał się znacznie wcześniej. W Lloret de Mar zabraknie jedynie Brady’ego Kurtza.

Jeśli pogoda pozwoli, to zespół Byków wyjedzie na tor żużlowy około 10 marca. Potem drużynę czeka kilka sparingów. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*