fot st.kpt. Krzysztof Skrzypczak

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w niedzielny (21 II) wieczór na drodze między Miejską Górką a Sarnówką. Na wysokości miejscowości Jagodnia zginął 64-letni mieszkaniec Miejskiej Górki. Mężczyzna kierował renault clio, które zostało przygniecione przez kłody drewna.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni kierowca mana z przyczepą do przewozu drewna długiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy renault clio. Po wyjściu z zakrętu przyczepa z balami drewna zaczęła niebezpiecznie balansować na drodze, a później przewróciła się. Kłody drewna spadły na renault, którym kierował 64-latek – wyjaśnia Beata Jarczewska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. – Przewożący drewno jechał od strony Gostynia drogą nr 434 i na wysokości Jagodni skręcał drogę nr 36 w kierunku Rawicza.

Kierowca renault clio nie miał żadnych szans. Ciężkie kłody drewna dosłownie zmiażdżyły jego auto. Fakt, że samochód znajdował się po lewej stronie drogi świadczy o tym, że mężczyzna próbował uciekać

mach

Cały artykuł w 8. numerze Panoramy Leszczyńskiej.

Zapraszamy do zakupu e-wydania:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*