Kobiety powalczą o fotel burmistrza

Teresa Frąckiewicz (z lewej) i Irena Krzyszkiewicz Fot. arch

Irena Krzyszkiewicz i Teresa Frączkiewicz zapowiedziały, że będą ubiegać się o fotel burmistrza Góry. Krzyszkiewicz pełni obecnie funkcję szefa samorządu, Frączkiewicz jest radną powiatową.

Start w wyborach obecnej burmistrz ogłoszono w obecności m.in. marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego. I.Krzyszkiewicz startować będzie z własnego komitetu wyborczego. W kolejnej kadencji chciałaby zrealizować kolejne inwestycje, m.in. drogowe czy w zakresie budowy ścieżek rowerowych.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 37 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: ama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*