Kolejny transfer z Zielonej Góry

GI Malepszy Futsal Leszno bardzo szybko wzięło się za budowę składu na nowy I-ligowy sezon. Najpierw pojawił się nowy trener Tomasz Trznadel oraz Adrian Niedźwiedzki.Potem dołączył Kacper Konopacki, a teraz mamy kolejną nową twarz.

Kierunek to ponownie Zielona Góra. Klub z Leszna dokonuje powolnego rozbioru 4 drużyny I ligi, czyli AZS UZ Zielona Góra, bo po Niedźwiedzkim i Konopackim do zespołu z Wielkopolski trafił również Michał Bartnicki.

Zawodnik ten rozpoczął od wygranej gry w akademikach z Zielonej Góry w sezonie 2013/2014, w którym wywalczył tytuł króla strzelców z dorobkiem 28 bramek. Potem przeniósł się do I-Ligowego Cuprum Polkowice, gdzie w 19 spotkaniach zdobył aż 35 bramek.

W sezonie 2015/2015 wrócił do Winnego Grodu i tam wraz z AZS UZ Zielona Góra wywalczył awans do I ligi. Następnie trafił do ekstraklasy do zespołu Euromastera Głogów. Tam wpisał się na listę strzelców siedmiokrotnie.

Po tym jak klub z Głogowa przestał istnieć powrócił na ziemię lubuską, zajmując w minionym sezonie wspomniane 4 miejsce wspólnie z Niedźwiedzkim i Konopackim. Bartnicki w minionych rozgrywkach I ligi zdobył 10 bramek.

Przypomnijmy, że umowy przedłużyła już także dwójka dotychczasowych zawodników GI Malepszy Futsal Leszno. Najpierw uczynił to Jan Martin, a ostatnio kapitan zespołu – Jakub Molicki. (andre/fot.futsalleszno).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*