Koniec sezonu Igi Walentowskiej?

Tęcza Leszna straciła swoją podstawową rozgrywającą. Podczas ostatniego spotkania w Gorzowie kontuzji nabawiła się Iga Walentowska.

Nie ma póki co ostatecznej diagnozy, ale kontuzjowane kolano nie wygląda dobrze. Pojawił się obrzęk. Należy mieć nadzieję, że nie doszło do zerwania więzadeł. Taka kontuzja eliminuje bowiem z reguły z całego sezonu.

Przypomnijmy, że już kiedyś, krótko po tym jak Walentowska trafiła do Leszna zawodniczka nabawiła się poważnej kontuzji kolana i to w tej samej nodze. Oby nie sprawdziły się najgorsze obawy. Nadzieję, że nie będzie źle trzeba mieć, bo nie znamy końcowej diagnozy. Bez dłuższej przerwy w grze prawdopodobnie i tak się jednak nie obędzie.

Tęcza zaczęła się już rozglądać za nową rozgrywającą, która mogłaby zastąpić znaną z waleczności i zadziorności Walentowską. Dodajmy, że leszczyniankom wiedzie się w rozgrywkach I ligi całkiem dobrze. Z czterech do tej pory rozegranych spotkań nasze panie wygrały trzy.

W sobotę Tęczę czekają derby w Trapezie. O godzinie 18.00 podopieczne trenera Jędrzeja Jankowiaka zagrają z MUKS Poznań. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*