Na koniec wygrana w Koszalinie

Swój ostatni mecz w sezonie rozegrali w środę wieczorem szczypiorniści Real Astromal Leszno, którzy gościli w Koszalinie. Z hali Gwardii napłynęły dobre wieści, bo zespół trenera Macieja Wieruckiego wygrał ten mecz 30:26.

Już po 30 minutach na prowadzeniu był zespół z Wielkopolski, który wypracował sobie 3 bramki przewagi (12:15).

Po przerwie mecz był dalej dość wyrównany, ale pod kontrolą gości z Leszna, którzy dowieźli prowadzenie do ostatniej syreny, triumfując z Gwardią, na jej terenie 30:26.

Gwardia Koszalin – Real Astromal Leszno 26:30 (12:15)

Bramki dla leszczyńskiej drużyny zdobywali: Giernas 7, Frieske 6, Krystkowiak 5, Leder 4, Szkudelski 2, Misiaczyk 2, Przekwas 1, Maleszka 1, Raczkowiak 1, Meissner 1.

Wygrana ta zagwarantowała zespołowi z Leszna na koniec rozgrywek I ligi 6 miejsce z dorobkiem 51 punktów. (andre/fot.archiwum).