Kotwica na drodze Jamalex Polonii

W niedzielne późne popołudnie na parkiecie w Kołobrzegu o kolejne punkty w I lidze zagrają koszykarze Jamalex Polonii 1912 Leszno. Czy sprawią swoim fanom miłą niespodziankę?

To będzie starcie dwóch beniaminków. Póki co lepiej spisuje się zespół trenera Łukasza Grudniewskiego, który ma dodatni bilans spotkań (6-4). Ostatnio nasza drużyna przełamała się w spotkaniu z zespołem z Kłodzka, choć łatwo nie było.

Kotwica jak na beniaminka też spisuje się całkiem nieźle. W 10 spotkania jej bilans jest remisowy (5 zwycięstw, 5 porażek). Kołobrzeska drużyna ma też trochę problemów kadrowych. Jej ławka ze względu na kontuzje dwóch graczy jest dość krótka , co powoduje, że szkoleniowiec drużyny znad morza mam mniejsze pole manewru, a poszczególni gracze są bardziej eksploatowani. To jednak zespół  solidny, choć bez gwiazd i nie ulega wątpliwości, że ekipę z Wielkopolski czeka bardzo trudne zadanie.

Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego przebywają nad morzem już od soboty. Do kolejnego spotkania przygotowują się bardzo pilnie. W niedzielny poranek odbyli już trening w hali, na której przyjdzie im walczyć o siódmą wygraną w rozgrywkach.

Początek meczu, który zakończy 11 serię spotkań o godzinie 17.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*