Krajówka WKKW

Na racockim hipodromie rozegrane zostały: Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego w randze krajowej i Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 

W tych ostatnich w klasie LL (kuce) I lokatę wywalczyła Gabriela Kozłowska na Ticecie, druga była Karolina Miś na Rocku, trzecia Dominika Siudzińska na Cinamonie. Pudło dla klasy LL w WKKW prezentowało się następująco: Klaudia Kostrzewska na Arabianie Atin Ro, Wirginia Dąbrowska na El Djazairze i Klaudia Szeliga na Donnie Ewita.

Klasę LL na dużych koniach w WKKW wygrała Klaudia Wołyńska na Pirelli, druga była reprezentantka gospodarzy – Racockiego Klubu Jeździeckiego – Aleksandra Wicenciak na In Personie, na trzeciej lokacie wylądowała Gabriela Kozłowska na Korsyce. Klasa L WKKW zakończyła się zwycięstwem zawodniczki RKJ Aleksandry Malickiej-Nowackiej na Czanosie, na drugim miejscu uplasował się Paweł Spisak na Robinii, na trzecim – Joanna Witosińska na Nimbusie.

Klasę P WKKW wygrał Paweł Spisak na I Marku, za nim był Paweł Warszawski na Hatterii II, trzeci – Kamil Rajnert na Pitagorasie, reprezentant gospodarzy, Jacek Gałczyński na Promesie, zajął 5 miejsce. I na koniec klasa 1* WKKW – pierwsza lokata należała do Jarosława Wygachiewicza na Sionie II, na drugiej zawody zakończył Michał Knap na Valando, na trzeciej Paweł Warszawski na Alexie, zawodniczka RKJ Anna Przysada na Ferdinandzie, uplasowała się na dziewiątym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*