W piłkarskiej leszczyńskiej klasie okręgowej, podobnie jak w IV lidze odrobiono zaległości. Odbyły się trzy spotkania, w tym dwa, które mogły pozmieniać sytuację na szczycie tabeli. Jednak ani Krobianka Krobia, ani Rydzyniak Rydzyna nie wykorzystały swojej szansy.

Krobianka mogła zostać mistrzem jesieni, gdyby pokonała w Oborzyskach Juna-Trans. Z kolei Rydzyniak mógł się zrównać punktami z aktualnym liderem z Piasków, gdyby wygrał w Osiecznej. Oba wspomniane zespoły zeszły jednak z murawy pokonane.

Trzecim spotkaniem, które kończyło jesienne gry w klasie okręgowej był mecz Sokoła Kaszczor z GKS Włoszakowice. Ostatni zespół ligi urwał punkt gościom, dzięki czemu zrównał się w tabeli z Dębem Kębłowo. Sokoła czeka jednak wiosną ciężka walka o utrzymanie.

Wyniki zaległych spotkań:

Tęcza Osa Osieczna – Rydzyniak Rydzyna 1:0

Juna Trans Stare Oborzyska – Krobianka Krobia 3:1

Sokół Kaszczor – GKS Włoszakowice 0:0

W tej sytuacji pierwsze miejsce po rundzie jesiennej zachowała Korona Piaski – 31 punktów, która wyprzedza Zjednocznych Pudliszki – 30, Krobiankę Krobia i Orlę Jutrosin po 29, Rydzyniaka Rydzyna – 28 i Orkana Chorzemin – 27. W dole tabeli Sparta Miejska Górka – 10, Dąb Kębłowo i Sokół Kaszczor po 8 ,,oczek”. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*