Tu kupisz bezglutenowe wędliny

dav

Jeśli mieszkacie w Lesznie lub okolicach i szukacie dobrych gatunkowo i pysznych bezglutenowych wędlin, zajrzyjcie m. in. do marketu Sułkowski w Trojce (w okolicy CH Manhattan). Odkryłam tam w stałej ofercie szynkę bezglutenową, parówki bezglutenowe i kiełbasę śląską bezglutenową. Oba produkty są z firmy Nik-Pol, która słynie z doskonałego składu, smaku i pochodzenia surowca. Ale w Lesznie bezglutenowe wędliny Nik-Pol kupicie jeszcze w paru innych miejscach. 

Uczestnicy moich bezglutenowych warsztatów kulinarnych znają wędliny bezglutenowe Nik-Pol. To produkty o doskonałym składzie, smaku, zapachu i wyglądzie. Najwyższa półka wędlin. Można je kupować w małych opakowaniach zbiorczych (np. w pakowaniu parówek czy kiełbasy śląskiej jest 6 sztuk), a także na wagę (ale nigdy w plastrach, wtedy nie mamy gwarancji bezglutenowości).

Na szczęście produkty te pojawiają ciągle w nowych punktach sprzedaży, choć próżno ich szukać w dyskontach i popularnych sieciach handlowych.

W Lesznie bezglutenowe wędliny Nik-Pol są dostępne  w sklepie mięsnym Żubr (w Netto przy ul. Lipowej), a także w sieci sklepów OLEJNIK przy ulicach: Święciechowskiej, Wróblewskiego i Łaziebnej oraz w Rydzynie koło Leszna.

Ale niedawno odkryłam nowe miejsce: w markecie Sułkowski w Trojce kupimy parówki bezglutenowe z Bobrownik, kiełbasę śląską bezglutenową z Bobrownik i szynkę bezglutenową – kurczaka z Bobrownik.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*